Da li verujete u ljubav na prvi pogled?

Good 4 u! Da pogađam, Slobodan?

teddy.gif
 
Pa ne verujem bas da mozes nekoga ludo da zavolis posle jednog susreta,razgovora,itd.Ali verujem da mozes da se zaljubis u nekoga na prvi pogled,to mi se skoro desilo.Prvi put kada sam ugledala mog sadasnjeg decka,osetila sam nesto cudno,kao da mi je neki unutrasnji glas rekao:to je to,on je taj.......
 
ja ne verujem uopste u ljubav..........................jer mi se do sad nije desila normalna ljubav a sve nesto kontam da i nece....................ne znam zasto..................valjda odlucila da mene zaobidje......meni decko dosadi posle 4 dana..........NAJOZBILJNIJE!
I ewo.................kao "volim" jednog decka ali nas dvoje ja znam da nikada necemo biti zajedno jer on ima devojku i kao raskinuce, raskinuce ali nista od toga...........mislim bili smo mi nekoliko puta zajedno ali nije to to..................ako me razumete..................i evo mene u Juznoj Karolini............vracam se tek u maju a kao sto mi je neko rekao na 4rumu oni mogu da se i vencaju do maja.........dobro figurativno ali ipak........ODVRATNO SE OSECAM!
Radio "Depresija" vam zeli prijatan dan
 

Back
Top