LED ZEPPELIN

... naravno...
Oh, pilot of the storm who leaves no trace, like thoughts inside a dream
Heed the path that led me to that place, yellow desert stream
My Shangri-La beneath the summer moon, I will return again
Sure as the dust that floats high in June, when movin' through Kashmir...
 
Verovatno cu biti pristrasan...Ako izuzmem Guns-e koje sam prve poceo da slusam, tu su Zeppelini. U stvari prva kaseta koju sam kupio su bili njihovi hitovi. Jedna od retkih grupa koje mi uvek poprave raspolozenje, pa ma kakvo bilo.
Grupa koja ima snagu, a njihove pesme poruku. Ali slusajte pazljivo, njihova muzika moze da odnese !
Ne znam da li su satanisti ili ne( meni se ni jedan demon nije javio do sad- a slusam ih citav zivot), ali ima neceg u njihovoj muzici( da vam ne pricam sta sam sve ja nalazio). Sve u svemu vredi slusati, ali oprezno i pazljivo ! 8)
 
Nancy:
stvarno jedna od boljih grupa, mada bi moglo da se poslusa jos nesto osim stairway to heaven...

Navodim kao primer,a i nekako je ponajvise volim.
Inace su dobre sve (ali apsolutno sve - jedna od redjih grupa koja nema lose pesme).
Ponajvise mi se svidjaju - Tangerine,Immigrant sont, Bonzos monstreaux,Your time is gonna come, Black mountain side (tebai mati yaya za onako slozeno sviranje)
 
Nancy:
stvarno jedna od boljih grupa, mada bi moglo da se poslusa jos nesto osim stairway to heaven...

Navodim kao primer,a i nekako je ponajvise volim.
Inace su dobre sve (ali apsolutno sve - jedna od redjih grupa koja nema lose pesme).
Ponajvise mi se svidjaju - Tangerine,Immigrant sont, Bonzos monstreaux,Your time is gonna come, Black mountain side (tebai mati yaya za onako slozeno sviranje)...
 
Jao kako smara vise ta prica o "satanistima"...isto su i za bitlse govorili...cuj molim te...bitls-satanista ahahahhahahahaaaaaaa

Nisu satanisti! :roll:

Inace zeppeline mi je tatica pustao jos dok sam bila malecna...NIkad ne mogu da mi dosade.

:wink:
 
i ja vala obožavam.
ranije još više obožavao, ali nisu oni jedan od onih bendova kao Parpl, Gansi itd koji se slušaju dva razreda srednje i onda ćao.
Led je vanvremenski.

Achilles last stand!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top