Да ли гледате хрватске програме?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
НиколаТ:
? И шта мислите? Ето ја имам Нову, ХРТ 1 и 2 и могу да кажем да мржња која се на овим програмима према свему српском пропагира је ван сваких граница.
JBT kako ti kenjas!!! E takvih ljudi kao sto si ti koji izazivaju takve gluposti mi je pun K!!! Isti si kao ovaj KASA,...naduva neka dva klinca madjara da sruse srpske spomenike i da napisu na madjraskoj porodicnoj kuci "Mars napolje" i onda eto srbi su krivi...
Sta seres!! Gde bre ima prica o SRBIMA i to na NOVOJ a pogotovo na HRT2!!! Dobro sto nisi rekao da i na DISNEY CHANEL mrze Srbe i da pljuju po njima...e ne kenjaj!!! Imam sve HR kanale i rado ih gledam i 109432489038543853 puta su bolji od svih nasih ovde!!!
 
pa mora da bude bolji ... promenili uređivačku polittiku i od švaba nalopatali najbolju tehnologiju kao poklon. tu im skidam kapu... drugo goran milić vodi programsku politiku a ne neka dileja. sad da je ekipa oko djike onda bila pametnija i malo vise beskrupuloznija u zahtevima, mogli smo i mi da imamo makar tehnički standard emitovanja rts-a na visem nivou.
 
НиколаТ:
? И шта мислите? Ето ја имам Нову, ХРТ 1 и 2 и могу да кажем да мржња која се на овим програмима према свему српском пропагира је ван сваких граница.
Здраво брате Никола. Живела нам Република Српска.

Имам кабловску и наватам по коју емисију, ал, знаш како, почне да ме
боли стомак, псујем по кући (кварим децу).
Рађе онда дохватим неки филм или ПЦ па форумашим ...
 
marlon:
pa mora da bude bolji ... promenili uređivačku polittiku i od švaba nalopatali najbolju tehnologiju kao poklon. tu im skidam kapu... drugo goran milić vodi programsku politiku a ne neka dileja. sad da je ekipa oko djike onda bila pametnija i malo vise beskrupuloznija u zahtevima, mogli smo i mi da imamo makar tehnički standard emitovanja rts-a na visem nivou.

ME LOVE YOU!!!! and I missed you very much....:D:D:D:D:D:D
 
Samantha Jouns:
JBT kako ti kenjas!!! E takvih ljudi kao sto si ti koji izazivaju takve gluposti mi je pun K!!! Isti si kao ovaj KASA,...naduva neka dva klinca madjara da sruse srpske spomenike i da napisu na madjraskoj porodicnoj kuci "Mars napolje" i onda eto srbi su krivi...
Sta seres!! Gde bre ima prica o SRBIMA i to na NOVOJ a pogotovo na HRT2!!! Dobro sto nisi rekao da i na DISNEY CHANEL mrze Srbe i da pljuju po njima...e ne kenjaj!!! Imam sve HR kanale i rado ih gledam i 109432489038543853 puta su bolji od svih nasih ovde!!!
Samantha draga oprosti ali moram ti reci da nemas pojma o zivotu. Hrvatske programe, radio i sve njhovo redovno pratim ne samo preko nase kablovske vec i u Bosni gde radim. o je za neverovati kolika je srbomrznja svugde gde upalis radio ili gledas njhove programe. samo gledaj istragu i onog tipa tamo a o vestima da i negovorim. I o kakvom onda pomirenju treba pricati. Pre jedno mesec dana sam pricao sa svabom sa kojim radim i on mi poceo klasiku kako su Srbi velikoagresori i slicno i srbocetnicka JNA itd... Ja sam ga samo pitao sta bi oni uradili da se jedan deo njihove teritorije odlucio na otcepljenje i njhova armija odlucila to da spreci ili ne daj boze jedan deo njhove teritorije odlucio da pocne da skuplja oruzje za ne daj boze. Nije mi dao odgovor samo je blejao... Osvrni se malo na proslost da bi bolje videla u budicnost. Ne zelim reci da nismo krivi ali nisu ni oni cvecke i sve dok postoje struje u ovoj zemlji koje ce blatiti samo jednu stranu tu zivota nece i nikad ga nece biti... Sve dok katolicka crkva ne prizna sta je sve radjeno ne samo u bliskoj proslosti vec i u malo daljoj. Dok svet pre svega hriscanski (citaj katolicki) ne prizna javno koje je sve zlocine cinio u ime i za ime cega to samo dobro znaju svima a ne samo ne istovernicima nece biti mira na ovj planeti i onacno ako to jos bude dugo trajalo bice sve surovije i surovije sta ce nam se svima desiti jer trpljenju ostatka sveta ima granca. Na zalost sve je to sada vesto zamuljano raznim pricama o ekonomiji, globalizaciji, tajnim drustvima, planovima i slicno. Samo jasno i javno priznanje svima pa i samimam sebi mogu doneti mir konacni na ovoj napacenoj planeti Pozzzz....
 
Chedo Kokardic:
Zar neki tamo Nemecek ili ustasa sa HRT-a znaju bolje kakve ja filmove volim i sta bi gledao recimo veceras? Ne znaju sigurno

:):):)
zato postoji programska sema koja izlazi u svim dnevnim novinama i na internetu, pa mozes tokom dana da se informises sta ima od filmova na tv :)
mada, verujem da ne gledas filmove na hrt2 jer ti nedostaju reklame na pinku......
 
Gledam sve što stignem. Nešto su se normalizovali u zadnjih 6 meseci. Pre toga je teletext na HRT pod rubrikom svet mogao komotno da se zove Srbija. Osetno je da su opterećeni i da se tamo može načuti raznih gluposti. Sad je osetno da agituju za nezavisno Kosovo.
f040.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top