Русија изазвала панику у Приштини

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Косовска влада осудила руски демарш поводом Косова

ПРИШТИНА, 3.новембра (Тањуг) - Премијер привремене владе Косова Агим Чеку осудио је демарш који је Русија упутила Европској унији поводом Косова и Метохије и рекао да је овакав став Москве „неконструктиван и нереалан”, објавио је „Коха Диторе”

Русија је Европској унији упутила демарш, у коме је поручила да се Москва неће сложити ни са каквом одлуком о Косову која не би била прихватљива за Београд, навео је приштински дневник на албанском.
Лист додаје да је премијер Чеку изразио наду да ће Русија сачувати јединство Контакт групе и тражио директан састанак са руским властима како би објаснио позиције Приштине и изнео аргументе своје владе.
Чеку је такође рекао да је уверен да Русија не заступа овакав став само зато што жели да подржи Србију већ и из других разлога, али није објаснио о којим се разлогзима ради, износи се у тексту.
Приштински „Зери” такође истиче да је у овом тренутку специјалном изасланику УН за преговоре о Косову Мартију Ахтисарију и Контакт групи главни проблем све гласније инсистирање Русије на томе да Косово не треба да добије независност.
Лист пише да Ахтисари и његови најближи сарадници сматрају да њихов извештај и предлог о статусу Косова не треба да садрже реч независност. Међутим тај текст ће када га усвоји Савет безбедности омогућити билатерлано признавање државе Косово, додаје приштински дневник.

---------


ru.gif
ru).gif
ru_skoz.gif
 
Enfroz2891.:
Ja ne znam shta se toliko pishe o Kosovu na ovom 4umu kad se sve vetj zna i zilion puta je recheno-oni ce dati nezavisnost,mi ne odluchujemo nishta,chiq da vidim ko odavde sme da prizna.Tachka.
Колега Одмрзнути, ваша нереалност је што у реалности не видите реалност.
Русија није више она од времена пада берлинског зида ... пише у новинама :D :D :D
 
Lacibg:
Колега Одмрзнути, ваша нереалност је што у реалности не видите реалност.
Русија није више она од времена пада берлинског зида ... пише у новинама :D :D :D
Pa realnost je da Rusi uvek qoirste istu fintu kad je rech o nama.Qo qurve dizu sebi cenu preqo nashe grbache.Sve ovo oko"protivljenja"Rusje je samo cenkanje sa Zapadom i EU.Taqo je bilo pre 300 godina,tako je i danas.Zivi bili pa videli.
 
JABUCHILO:
dobro vece. pozdrav iz moskve je vidim vec stigao.
hteo sam da pitam javno ultra-moderatora zasto me je banovala zbog jednog obicnog pp-a kojim sam je zamolio da ne banuje konstantno korinika markovozhda?
inace, kako je tamo kod vas?

Е, ако си ургирао за ту напаст са хиљаду клонова - да знаш да би и од мене попио БАНију........ :razz: :razz: :razz:
 
untouchable:
Косовска влада осудила руски демарш поводом Косова

ПРИШТИНА, 3.новембра (Тањуг) - Премијер привремене владе Косова Агим Чеку осудио је демарш који је Русија упутила Европској унији поводом Косова и Метохије и рекао да је овакав став Москве „неконструктиван и нереалан”, објавио је „Коха Диторе”

Русија је Европској унији упутила демарш, у коме је поручила да се Москва неће сложити ни са каквом одлуком о Косову која не би била прихватљива за Београд, навео је приштински дневник на албанском.
Лист додаје да је премијер Чеку изразио наду да ће Русија сачувати јединство Контакт групе и тражио директан састанак са руским властима како би објаснио позиције Приштине и изнео аргументе своје владе.
Чеку је такође рекао да је уверен да Русија не заступа овакав став само зато што жели да подржи Србију већ и из других разлога, али није објаснио о којим се разлогзима ради, износи се у тексту.
Приштински „Зери” такође истиче да је у овом тренутку специјалном изасланику УН за преговоре о Косову Мартију Ахтисарију и Контакт групи главни проблем све гласније инсистирање Русије на томе да Косово не треба да добије независност.
Лист пише да Ахтисари и његови најближи сарадници сматрају да њихов извештај и предлог о статусу Косова не треба да садрже реч независност. Међутим тај текст ће када га усвоји Савет безбедности омогућити билатерлано признавање државе Косово, додаје приштински дневник.
Da li su Rusi stvarno rekli Beograd?

Čekuu ušla voda u uši, neka, neka malo. Živo me zanima rasplet situacije.

Neko pomenu Čečeniju. Čečenija će uvek ostati u Rusiji, jer nema ko da je izvuče iz nje. Nije Rusija Srbija.
 
untouchable:
Косовска влада осудила руски демарш поводом Косова

ПРИШТИНА, 3.новембра (Тањуг) - Премијер привремене владе Косова Агим Чеку осудио је демарш који је Русија упутила Европској унији поводом Косова и Метохије и рекао да је овакав став Москве „неконструктиван и нереалан”, објавио је „Коха Диторе”

Русија је Европској унији упутила демарш, у коме је поручила да се Москва неће сложити ни са каквом одлуком о Косову која не би била прихватљива за Београд, навео је приштински дневник на албанском.
Лист додаје да је премијер Чеку изразио наду да ће Русија сачувати јединство Контакт групе и тражио директан састанак са руским властима како би објаснио позиције Приштине и изнео аргументе своје владе.
Чеку је такође рекао да је уверен да Русија не заступа овакав став само зато што жели да подржи Србију већ и из других разлога, али није објаснио о којим се разлогзима ради, износи се у тексту.
Приштински „Зери” такође истиче да је у овом тренутку специјалном изасланику УН за преговоре о Косову Мартију Ахтисарију и Контакт групи главни проблем све гласније инсистирање Русије на томе да Косово не треба да добије независност.
Лист пише да Ахтисари и његови најближи сарадници сматрају да њихов извештај и предлог о статусу Косова не треба да садрже реч независност. Међутим тај текст ће када га усвоји Савет безбедности омогућити билатерлано признавање државе Косово, додаје приштински дневник.

---------


ru.gif
ru).gif
ru_skoz.gif
jel'te kolega (vidim to je ovde sad u modi) nedodirljivi, jel agim to rekao na cistom akademskom srpskom ili onako kroz zube gledajući eremitine winkove :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top