Software za elektronsku muziku...

Poruka
2.331
Treba mi neko iskusan na polju elektronske muzike (pozeljno neko ko je DJ) da mi preporuci neke profesionalne programe za pravljenje E muzike i ujedno da mi da neke savete ili linkove za pocetnike.Nabavio sam sintisajzer (NE KINESKI VEC PRAVI) i do sada sam se malo zezao na eJayu pa bih voleo da predjem na nesto mnogo manje debilno nego sto je eJay.Svaki savet neke iskusne osobe na ovo polju mi je veoma vazan....
 
Pa taj eJay je isuvise prost . Za pravljenje muzike , melodija ... predlazem ti FruityLoops5 - mnogo je dobar jer nudi mnogo opcija ( inace ja trenutno koristim FruityLoops 3 ) , a za pustanje muzike i miksovanje npr. na nekoj zurci predlazem ti program TrackTor ... neku noviju verziju ... jedan je od najboljih jer sam hvate ritam pesme tj. deli pesmu na svaki kick , nemorash ti da se mucish trazeci gde je kick kao u drugim aplikacijama ... tako da je njegovo koriscenje stvarno jednostavno ... ta opcija nudi i mogucnost spajanje dve pesme u jednu , tako da on atomatski izjednaci kickove tj. ritam itd...
Inace ja sam se nekad bavio DJing-om .
 

Back
Top