hendikepirani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...U kom smislu - "hendikepirane"?
...Imao sam i imam ortake i ortakinje sa telesnim manama za koje definitivno ne smatram da su manje vredni ako su u kolicima ili ne vide i sl... - vremenom to jednostavno prestanem da primecujem - ako je covek ok...
...a ako je neko zdrav i prav, ali hendikepiran u glavu...`ebi ga - za mene je to pravi invalid...
 
Ovo je opet zejebancija one AdrijaneA. kao što je to napravila i na Ženski kutak, samo tamo je to bilo totalno kretenski. Ako želite da izigravate pokusne kuniće i da nasednete vi ćete odgovoriti.
 
shaddow:
Ovo je opet zejebancija one AdrijaneA. kao što je to napravila i na Ženski kutak, samo tamo je to bilo totalno kretenski. Ako želite da izigravate pokusne kuniće i da nasednete vi ćete odgovoriti.

Koja bi to bila vrsta zaebancije?? Ne razumam. Ja imam druga koji je hendikepiran i ne moslim da je manje vredan...ali sam prisustvovala vise puta kad ga u ovoj nasoj seljackoj sredini ljudi zezaju (i to na fakultetu) Nasi akademski cobani...toliko o tome. 8-)
 
Posto sam ja stari bivalac na forumu, da upitam kolege sa slicnim "stazom":
je l' se secate one n.zene?
Pa i ova adrijana alehandra dodje mu nesto slicno ....
mi'sim, to "u glavu"...

Zatim, cak i ako je pokretac teme neko treci, takva pitanja su, prosto, deplasirana...
 
Onaj ko obezvredjuje ljude sa nekim fizickim nedostatkom,taj je onda stavrano,ali stvarno u mnogo tezoj poziciji....on ima mentalni nedostatak.
Mislim ko bi normalan mogao uopste da razmislja o tome da li neko sa fiziskom manom manje vredi od nekog ko je fizicki potpuno zdrav.Ako uopste i dozvoljavas sebi da mislis o tome,da se stvarno zapitas da li su ti ljudi manje vredni od ovih drugih,onda bolje na vreme potrazi pomoc nekog strucnog lica.Iskreno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top