NEOANARHIZAM!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CYBERVRAC

Aktivan član
Poruka
1.113
Vise necu da cekam! Odlucili smo da osnujemo sopstvenu stranku. U pitanju je stara dobra stvar samo malo radikalnija- NEOANARHIZAM!

P.S.
Burzuji,sabani,ljubitelji ruzicaste televizije,nacisti,tzv. akademski gradjani,propali aktivisti drugih stranaka,oportunisti,golubovi preletaci, stovaoci reci i dela cuvenoga masin- bravara,umisljene kosmopolite,nastrani, istripovani idolopoklonici raznoraznih nevladinih organizacija: ZAMOLIO BIH VAS DA NI NE POKUSAVATE DA SE UKLJUCITE JER NISTE DOBRO DOSLI!!!

ZELIMO SAMO "MALE,OBICNE,ISPIZDELE" LJUDE!!! :)
 
anarhizam cak i nema stranku vec je to samo pokret gde pojedinci uglavnom glasaju za levicarske partije...ruse svaki poredak dok se ne nadje onaj po meri,najkrace receno buntovnici celog zivota
 
Ako mislis na Beogradsku Anarhisticku Grupu mogu ti reci da su ti likovi cist promasaj u svakom smislu!!! Jedino sto sam ja cuo je da su kao protestvovali ispred Meka na Slaviji, a neki od mojih prijatelja mogli bi se zakleti da je izvesni lik koji ih vodi VRLO sklon istome polu!
Pazi, ja ne znam da li je to istina, a nemam nameru niti da vredjam,a kamoli da proverim takve sumnje i tvrdnje, vec samo kazem ono sto sam cuo!!! Problem kod nas je sto postoji gomila likova koji se loze na Anarhija fazon, a pritom su upravo oni mahom burzujske svinje koje grokcu po svojim gajbama od 200-500m2 i buduci tzv. jet -set!
Priznaces da i nije tako los trip kad ti je cale mudo, a ti kao glumis nekog ANARHISTU? Procitas brate par pamfleta,dve-tri knjige,malo se informises po Net-u i OPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAA!!!
EVO NAMA BUNTOVNIKA, A SAMO JE PITANJE VREMENA KAD CE I NEKA RIBICA DA LEGNE NA PRICU! :)
Ja nemam nameru da budemo politicka stranka vec se zapravo vrlo jasno zalazem za to da stvorimo neki vid organizacije! Ako sam se pogresno izrazio zeleo bih da primite moje izvinjenje.
Svrha ove teme je zapravo da okupi istomisljenike i da udjemo u neku gotivnu pricu.
Sto se tice levice, ja licno smatram da bas i nije istina da vecina anarhista glasa za levicu.Uostalom zar im nije lakse da postanu clanovi levicarski opredeljenih partija ili komunisti ako im je taj trip vec blizi? VELIKA JE RAZLIKA IZMEDJU REVULUCIONARA, PRO-KOMUNISTICKI NASTROJENIH LIKOVA I LEVICARA.

P.S.
SVAKO IOLE PAMETAN ZNA KAKO SU ANARHISTI I MNOGI DRUGI PROSLI U SPANSKOM GRADJANSKOM RATU.
KOMUNISTI SU IH IZDALI!!!
 
Komunisti i anarhisti su i dan danas jedni uz druge u borbi protiv kapitalizm,a i u Nemackoj,Italiji,Spaniji,Francuskoj...ukucaj na pretrazivacu"Socijalni front" i saznaces sve sto te zanima o tome.
 
da srbija ima mogucnosti da bude najjaca sila u regionu...ma sta u regionu...u evropi...
da li bi ti pali na pamet 'ostali'? meni ne bi...sta me briga za njih, imali smo istu polaznu tacku i mi smo bili bolji....u stvari bi, tek koliko da im posaljemo neku simbolicnu pomoc i dobre zelje....
 
Vidis meni se vise dopada kad bi se mi uzdigli svojom snago pre nego otimacinom od drugih (cak i od neprijatelja). U tome je razlika. To mi nikada nismo radili, a da se moze drugacije pogledaj nasu istoriju ... daleko bi stigli da nas nisu vodili pokvareni lopovski gadovi.
 
pa sad, to je stvar gledista...
onaj ko otima, to nikad nece nazvati otimacinom....tako da cak i to smatram za nesto sto je ok...
dok se celokupna ljudska rasa ne uzdigne na neki visi nivo (haha, eto malo SF-a), tako stoje stvari....
 
Obersturmfuehrer:
pa sad, to je stvar gledista...
onaj ko otima, to nikad nece nazvati otimacinom....tako da cak i to smatram za nesto sto je ok...
dok se celokupna ljudska rasa ne uzdigne na neki visi nivo (haha, eto malo SF-a), tako stoje stvari....
Otimacina postoji,slazem se...ali koje taj koji otima???Kapitalista koji eksploatise radnika ili radnik koji ubije kapitalistu i vraca svoj ulozeni trud u vidu imovine?!Razmisli malo o tome :wink:
 
GAZDE SU OLOS, A O NJIHOVIM MALIM SNOBOVIMA DA I NE GOVORIM!
NAJJACE JE KAD SERU KAKO SU SATRO SAMI SA SVOJIH DESET PRSTIJU STVORILI SVE, A ZAPRAVO SU IM CALE I KEVA DRALI DO KOSTIJU RADNIKE DA BI NJIMA TUTKALI U DUPE!
NE BIH JA NJIH UBIJAO, ISLI BI ONI MENI MATORI U RADNE LOGORE PA DA OSETE MALO STA STVARNO ZNACI USTAJATI U RANU ZORU I RINTATI ZA Dz, A LEGATI KASNO U NOC!
ONI NISU LJUDI JER SU SVOJIM PONASANJEM I SVOJIM DELIMA ODAVNO VEC SEBE KOMPROMITOVALI U OCIMA DRUGIH LJUDSKIH BICA.
JA SMATRAM DA SE PREMA NJIMA TREBA ODNOSITI UPRAVO ONAKO KAKO SE ONI ODNOSE PREMA OSTALIMA!!!
KORBAC U RUKE I UDRI MARVU!!!
P.S.

PROVERENA DIJETA ZA BURZUJSKE KRMKE I DOZIVANJE PAMETI:

250 Grama hleba,100 Grama salame, litar vode- 12 Sati TESKOGA RADA,5m2 da deli sa jos nekim,zajednicka klonja(bez tople vode) i redovna doza OSVESCIVANJA o tome kakva su goveda i zasto ih deljes na ovakav nacin!!!
Garantujem ti da ce nakon ovoga tretmana postati mnogo normalniji, a linija ce im biti do jaja! :)
 
B.A.L.:
Otimacina postoji,slazem se...ali koje taj koji otima???Kapitalista koji eksploatise radnika ili radnik koji ubije kapitalistu i vraca svoj ulozeni trud u vidu imovine?!Razmisli malo o tome :wink:

pa to i kazem. kapitalista misli da zaraduje, dok radnig misli da ga ovaj potkrada...u drugom slucaju radnik vraca svoje, pozivajuci se na neko moralno pravo, dok kapitalista to smatra kradjom....
 
Obersturmfuehrer:
pa to i kazem. kapitalista misli da zaraduje, dok radnig misli da ga ovaj potkrada...u drugom slucaju radnik vraca svoje, pozivajuci se na neko moralno pravo, dok kapitalista to smatra kradjom....
Hvala,na odgovoru...ko bi rekao...a ja mislio da si ti kapitalisticki nastrojen u nekim temama ranije si mi tako delovao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top