Da li cu biti više sexy ako napumpam usta silikonom?

e ako si joj rekla :P

Savetnica:
d1:
ma bitjes sigurno.... i nemoj samo u usne da stavljas silikon.... stavi ga gde god mozes.... :twisted:
Ma bi ona sigurno, nego to bi vec bilo bas bas puno para da se sva napumpa silikonima :twisted:

pa dobro... znaci ulaze u sebe... vec vidim privatnika u njoj... ulozi u usne, pa "obrne" novac, pa se dogradi u sike, pa opet "okrene" novac.... uspesan privatnik indeed 8)
 
Savetnica:
Baby Kate:
Bices vise sexy ako ih zashijes. :twisted:
Hahahhahahahhahahahahahahahahahahahaha!:)
Tacno, uostalom za taj tvoj sexipil zna se koje usne ne treba zashivati :twisted: a ove "gornje" mozda bi zaista trebalo....

U bre al se primaju isfrustrirane kokoske...yebote strašno

Sise su mi silikonske, i usta , a isla sam i na podizanje dupeta, a nos sam operisala jos sa 18


I NAJJAČA SAM RIBA 8)
 
PAMELA.:
d1:
:shock: 8)

tushe sister.... tushe.... :roll: :(

Zbog tipova kao sto si ti ne uzbudjujem se ni 2% 8)
Spadas u kategoriju onih koji setaju ribe za koje mora da se utvrdjuje musko-zenski identitet, u prevodu/ sise, dupe, zenstvenost - sta to bese :shock:

Izvini d1, nista licno, sad mi zao sto sam ti ovo napisala! Svako ima prava na svoj stav.
Jedino ne razumem zasto se na ovom forumu oseca duh provincijalizma. Pa estetska hirurgija je ko dobar dan svuda u svetu! Pozdrav
 
e a bas takva si ti verovatno bila, trebalo je ustanoviti sta si musko ili zensko, sise, dupe, sta to bese. A onda si se setila estetske hirurgije i sad si najjaca riba
hehehehhehehehe
vestacka barbika! ko jos voli plasticnu devojku. Za sex, o da i te kako je mushki rod zainteresovan, ali za ozbiljnu vezu....
Imam prijateljicu koja ima kompleks nize vrednosti ocigledno. Napumpala je sise, sad i usne, stalno neke dijetice, pa nadogradnaj kose i sl. Izgleda kao lutka koju bi svi da prosetaju a za nesto ozbiljnije nikom ne treba. Nagledala sam se njenih nesrecnih suza sto nema vec 2 godine ni jednu stalnu vezu...
Jake ste ribe, nema sta....
 
PAMELA.:
PAMELA.:
d1:
:shock: 8)

tushe sister.... tushe.... :roll: :(

Zbog tipova kao sto si ti ne uzbudjujem se ni 2% 8)
Spadas u kategoriju onih koji setaju ribe za koje mora da se utvrdjuje musko-zenski identitet, u prevodu/ sise, dupe, zenstvenost - sta to bese :shock:

Izvini d1, nista licno, sad mi zao sto sam ti ovo napisala! Svako ima prava na svoj stav.
Jedino ne razumem zasto se na ovom forumu oseca duh provincijalizma. Pa estetska hirurgija je ko dobar dan svuda u svetu! Pozdrav
ustvari ja tebi dugujem izvinjenje..... kad sam procitao tvoje pitanje jednostavno te strpah u korpu kojoj ne pripadas....

poz
 
Zasto toliko napadate devojku.Bolje joj objasnite da zna u cemu je problem.Pa sta ako je pitala dali ce biti vise sexi ako napumpa usne silikonima.
Muskarcu koji voli pune usne bices vise sexi.A za nekog kome to nije nesto narocito bitno,bice ga bas briga KAKVE USNE IMAS.A samo da znas vecini muskaraca nisu nesto bitne usne.A ne trebas da radis to zbog druge vec zbog sebe.Ako volis punije usne uradi to, zbog druge nemoj nikako.
 
Devilishgirl:
Draga devojko...prvo se preispitaj zasto bih bilo sta uradila zbog nekoga. Mislim da silikoni u bilo kom delu tela nemaju veze sa sexy izgledom..deluje bas vestacki :evil: ..Ako zaista mislis da ces biti vise sexy ako ih napumpas..just do it, ali zbog sebe, ne zbog nekog morona..my opinion :wink:
Znaš kako kažu: „Ova ti je Njegoševa :wink:
 
zasto kvariti ono sto ti je majka priroda podarila, pogotovo kad se uzme u obzir da uspeh nije 100% zagarantovan i da nije 100% bezbedno i bez posledica. A kostaaaaaaaaaaa.....
Po meni estetsku hirurgiju treba da koriste oni kojima je to zaista potrebno, a tpo je ako neka devojka ima velik ruzan i grbav nos, pa eto da ga malo popravi ili za klempave usi i sl, ali praviti vestacku plasticnu i gumenu barbiku od sebe... ma daaaaaj
 
Savetnica:
zasto kvariti ono sto ti je majka priroda podarila, pogotovo kad se uzme u obzir da uspeh nije 100% zagarantovan i da nije 100% bezbedno i bez posledica. A kostaaaaaaaaaaa.....
Po meni estetsku hirurgiju treba da koriste oni kojima je to zaista potrebno, a tpo je ako neka devojka ima velik ruzan i grbav nos, pa eto da ga malo popravi ili za klempave usi i sl, ali praviti vestacku plasticnu i gumenu barbiku od sebe... ma daaaaaj
Slazem se sa tobom, mada ne odobravam ni te slucajeve koje si pomenula, ali kad neko vec uradi to sebi na nekim drugim delovima ne vidim razlog zasto ne bi "naduvao" i usne.
Kostanje ovde verovatni nije problem, a ja juce preturam po dzepovima ne bi li nasao koji dinar da kupim hleb.....
 

Back
Top