Pa da li su ovi ljudi normalni?

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Gledam po raznim forumima, i vidim kako mnogi ljudi lude za tim da daju 500-1000 EUR da bi gledali kojekakvi Premiere (kad vidim da neko napise Premijeru onda poludim) ili neki spanski D+... D+ je skoro svaki dan dostupan za gledanje piratski, a oni daju tolike pare...
Stvarno ne mogu da shvatim šta im je toliko zabavno na tih 7-10 kanala koji stalno ponavljaju jedne te iste filmove...

Što se sporta tiče, za skoro 70% utakmica, uvek se nadje FTA feed, tako da ne moram da imam tamo neke spanske pakete kako bih gledao neki teniski turnir u kvebeku na kojem ne mogu ništa videti osim kad igra JJ ili Ana Ivanović...

Stvarno ne razumem ljude na ovome svetu, a pogotovo ne u ovoj državi...
 
nekima je plaćanje Premiere finansiski izdatak isti kao kod nas kad plaćaš kablovsku 300 - 400 kinti, a osim toga zašto bi se smarao stalnim traganjem na mreži za piratskim ključevima. Da nepišem o tome kad ti pocrni ekran u sred filma.
Ja jedino moram da priznam da nisam bio u video klubu od kako sam kupio skystar2 karticu.
 
@DanijelVR
Ne pričam za ljude iz tih zemalja, nego konkretno za nas... Mnogo ljudi kod nas kupuje te dosta (bar po meni) skupe pakete)...

@Ssky
Baš to ti i pričam... Uvek nešta ima da se pogleda na SS2 i bez da platiš... Od kada sam kupio kompjuter nisam otišao u Video klub, a kamo li od kad sam kupio SS2...
Kako to možeš da porediš trista-četrsto dinči i 500 do 1000 eura (dobro, ovo je za godinu dana)?
 
Postoje ljudi ,da ne poverujes, koji imaju para.
Idu na letovanje,zimovanje,voze NOVA kola, imaju stan koji je luxuzno opremljen , rade u firmama gde je se mesecna plata zove plata a ne crkavica. ili je pak neki privatni preduzetnik ( kome uzgred i ne ide bas naj bolje i ne moze da da vece plate radnicima jer mu nece ostati za sve gore navedeno)
E,sad, taj kad sedne pred TV i ukljuci ga tada zeli i da vidi nesto i bas ono sto on odabere.
To je poenta i to se placa.
 
Baš to mene čudi... Sve od sporta što postoji 80 % toga se može pogledati live i bez D+-a i Premiere-a... Ili postoji feed, ili piratski, ili pak FTA!
Ne razumem, čemu davati tolike pare, za ništa...
Što se tiče filmova, ljudi su izmislili bioskope, video klubove, DVD klubove, koji su 10000 puta jevtiniji od D+ ili Premiere...
Kuda ide ovaj svet.......
 

Back
Top