Ženeeeeeee

majcheki

Iskusan
Poruka
6.520
Ne mogu da nađem beli muslin ali da ne bude sintetički i beli, sitan til za veo...
Tražila sam kod Palasa, u kući svile, robnoj kući Beograd... ma ceo centar sam obišla, ceo Bulevar, u Piramidi nema, stari Merkator nema... 4 sata sam pešačila i ništa.............

Jel ima neko ideju gde da tražim materijal? Treba mi za juče... kupila sam pogrešan, ne mogu da mi prave haljinu od toga što imam
 
Postoji u Srpskih Vladara ili kako se vec sad zove ta ulica :? sad , jedan salon zove se VOGUE. Oni nabavljaju najkvalitetnije materiajle , pa svrni pitaj dal imaju to sto ti treba. Siju oni tamo al ako budes fina :wink: i slatka mozda ti prodaju. Meni su tu sili odelo za svadbu. Jerbo ja nisam zelela vencanicu!
 
Mirka šizika:
Postoji u Srpskih Vladara ili kako se vec sad zove ta ulica :? sad , jedan salon zove se VOGUE. Oni nabavljaju najkvalitetnije materiajle , pa svrni pitaj dal imaju to sto ti treba. Siju oni tamo al ako budes fina :wink: i slatka mozda ti prodaju. Meni su tu sili odelo za svadbu. Jerbo ja nisam zelela vencanicu!

Udala si se u odelu?
Kraljice!
Kako dobar fazon :)
 
Te 2003 godine ni jedan salon nije imao kratke vencanice ( kao minic) .Koga god sam pitala da mi sasije vencanicu te duzine , odbijali su me. Sta sve nisam cula od izgovora. Bila je jedino alternativa da se skrati neka vec postojeca vencanica ali ni to niko nije hteo da radi jer posle im to kao niko nece nositi... :shock: Ako na mogu da se udam u minicu , mislim se ja , onda cu da se udam u pantalonama. Odem u gore pomenuti salon i sasiju mi divno belo odelo...Stajalo mi je ekstra bez obzira sto sam bila 6 mesec trudnoce. I osecala sam se ko avion ( bas bas dobro !!!!) . To u vencanici do zamlje ne bi mogla. Nisam bas tip princeze. Vise sam nekako bitanga... :wink:
 
joj, majceki zelim ti srecu, nema nista gore nego u beogradu, na svoju ruku traziti dobre materijale.. kad se samo setim, koliko sam radnji obisla prosle godine, isto sam trazila muslin, ali ne beli, i nigde nisam nasla odgovarajuci, na kraju sam uzela stari dobri saten.. a sjajnu sam haljinu zamislila od muslina..
idi i kod karana, kod njih mozh da se nadje neko dobro parce necega i svacega, ako ti zatreba neka cipka ili nesto u tom fazonu... njih imas na bulevaru, ne znam koji tacno broj, ali u blizini grineta, imas i u prolazu na terazijama i u robnoj kuci, takodje na terazijama..
 
Ja kad sam sila vencanicu isto nisam mogla da nadjem sta sam zamislila, pa sam kupila za esarpu neki materijal za zavese. I od njega sam napravila torbicu. Samo treba imati ideju i snaci se sa ogranicenom ponudom materijala.
 
Mozda ima na uglu Beogradske i Njegoseve, pogledaj takodje i na Bulevaru (deo izmedju Resavske i Svetozara Markovica i izmedju Prote Mateje i Brace Nedica), takodje na Obilica vencu ispod parkica (sirova svila da padneS)ali i u City pasazu (imali su rips svilu) ima metraza.
 
Aaaaaaaaaaaaaa dobro jutroooo....
Našla, našla, našlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Juče u Siti pasažu, nije mi palo na pamet da pogledam tamo, bila sam i u Beogradskoj 18, tamo nema muslin ali je bila neka svila koja može da posluži 1800 din. metar :lol:

Nagledala sam se toliko divnih materijala da od sveg srca želim da nađem neku šnajderku :lol:
Kako su dobri... u Kući svile na Bulevaru su extra, fenomenalni, diiiivni materijali, toliko neobični i lepi....... ehhhhhhh

Našla sam preko neta sitan beli til, ima neka radnja ,,Spago'' u Požeškoj, zvala sam ih i rekoše da imaju, to će Ana moja da uzme, baš mi nije usput...

Jao hvala vam mnogo!

dobricko, imas pun bulevar crnih cizama, ja sam uzela bele - uz venčanicu, al iste takve crne postoje, kao šećer su 2900 preko puta Vukovog spomenika...

A ti jagodice uđi u neku ,,najkovu'' radnju, stalno imaju neke popuste na ,,prošlogodišnje modele'' al' boli te baš što su prošlogodišnji kad su jeftinije od ovh ,,iz ove sezone'' a lepe i kvalitetne... Treba dati za jaknu i čizme keš.
 
Gore korset na bretele, vezuje se pozadi, bela svila i postava - iz njega duga suknja, ušivena, svila kao postava a preko muslin u dva sloja - to je to :wink:
Nema žica, nema nikakvih aplikacija, sjaja i cveća...
Jednostavna, duga, dole čizmice do kolena,ravne bele - preko toga mantil uz telo, polu ruska kragna prati liniju venčanice, kopča se sa 10 cm ispod sisa samo, unutrašnja kopča, nema dugmića i to...
Rukavice kratke, providne bele s tilom oko zglobova...

:wink: :wink: :wink:
 
c013.gif
 
da li da se zaposlim i kako da trazim posao nemam neke kvalifikacije, faks mi ne ide malo sam zbunjena u pogledu faksa i nervira me sto ne radim nista ne ucim mad amogla bih ali opet ne znam tacno sta
 
?:
da li da se zaposlim i kako da trazim posao nemam neke kvalifikacije, faks mi ne ide malo sam zbunjena u pogledu faksa i nervira me sto ne radim nista ne ucim mad amogla bih ali opet ne znam tacno sta
(Ako se zaposlis fakultet ce ici jos teze! Ako ne moras da radis, bolje se koncentrisi na ucenje ;) (iako je sasvim normalno sto bi radije radila nesto drugo) Verovatno neces naci neki bog zna kakav posao, a udaljices sa od knjige i bices jako jako nezadovoljna. Ajde boksuj dalje, mozes ti to, nemoj da mi se demoralises :D )

Majceki, izvinjavam se zbog digresije. Nemam nikakav savet koji bi ti pomogao, ali citam sa uzivanjem kako teku pripreme. Zelim Ti mnogo srece u braku!:P:P:P
 
Hvala harmony :wink:

Jagodo, daj izvuci to dupence iz kuće već jednom... radi nešto, bilo šta :P
Vidi preko nekog ko zna nekog, preko roditeelja il' rođaka - drugačije u S. nema šanse da radiš bilo šta... Al najgore je da počneš, kad kreneš upoznaćeš neke nove ljude i otvoriće ti se neke nove prilike, ako nastaviš da bleiš u plafon ništa ni od čega...
 

Back
Top