IGRALI.... I OCENILI...

Mafijaš

Domaćin
Poruka
3.726
Bacite se na ocenjivanje....bilo koju igricu koju ste igrali i ako mozete stavite mali komentar....ovo ce mnogo pomoci onima koji se npr dvoume da li da kupim ovu igricu....kakva je?,da li je previse zahtevna..na koliko je cd-a?......................... :wink:
 
ne znam jel bila ova tema.....ali nema veze.....
Hearts of Iron 2 DoomsDay-9/10-igru su upropastili avioni
7 Sins-7/10-dobra je igra u pocetku ali brzo smori...
Aje malo da preformulisem otemu da ocenjujemo igre koje smo poslednju igrali ili igramo..
 
Recimo,Rise of Nations - Rise of Legends....Igra je odlicna,sjajna grafika i sve,ali....da bi napravio grad trebas svaki put da pravis iste zgrade kao u prethodnom dobu......Pa tako na kraju kada imas najvisi stepen,imas oko 20 zgrada sto je previse.....U svakom dobu po 5 zgrada pa to ponovi jos pet puta....To me je malo iznerviralo ali dobro....Inace bih je preporucio svima da probaju....Lepa je igra... Od 1 do 5,dao bih joj 4....Ima jos nekih sitnih stvari koji bi mogle biti izbacene ili malo pojednostavljene.....
 
Oblivion - 9.5
Vrh je igra, ima dobru prichu, ne dosadi brzo, ali malo bagova, tako da...
Shto se tiche zahtjevnosti razmislite o nekoj ghrafichkoj koja ima 3.0 shaders...skupa je.... ali imacete svu tu fensi grafiku... ja igram sa 6600 i vrh su performanse....Preporuchujem...svima...

Age of Empires - 9.2
Po meni najbolja strategija...Vrhunska kampanja, samo shto kratko traje... skirmish je takodje odlichan...nije zahtjevna previshe...
 
Just Cause 9,5/10 Zaista docarava atmosferu i imate osecaj kao da se stvarno nalazite u kubi
WARCRAFT 3 10/10 Najbolja strategija koja grafici moze da se poredi sa danashljim iako je izashla 2000.JEL neko dobacio DOTA ??
 
Ajde,da i ja nesto ocenim...
Sims 10/10
Battlefield9/10
Special ops(slicno kao kanter,ne zahteva mnogo...)9/10
True crime:streets of l.a. i New york6/10(igrica je cisti pousaj proizvodjaca da kopiraju gta,ali nisu uspeli...samo sto kola malo vrede,i radnja je realnija....)
 
Unreal Tournament 2004 9/10 ama pored Quakea najjace ostvarenje takvog zanra....oz neke updateove za jace igrace AI botova se znatno moze ojacati :D
World of Warcraft 9/10 ama super MMORPG grafika, okruzenje, gomilA igraca nije mnogo zahtjevan al za konfiguraciju, hehe svaki mjesec ...... jedino preplata mu ne da ovaj 1 bod sto mu fali :D
Fable 8/10 zgodna grafika, veoma fin RPG samo da Story mod traje duze :(
 
Evo da stavim zadnje 3 koje sam igrao

GUN 8/10 - nije losa igra mada grafika je nesto losija kao i optimzacja pa zna nekad da padne dosta FPS iako imam extra jaku masinu. Upitanju je GTA na divljem zapadu sa dobrom pricom i odlicnom glasovnom glumom, eh da igra je i malo krvavija kao Soldier of fortune recimo.

Marck ecko Gettin' Up - Contents under presure 9/10 - Odlicna igracilj je osvajanje teritorija putem isctravanja grafita po gradu, grafiti su extra, grad je ogroman i misije su interesantne. Takodje glavni lik iako je crnac mora da je dalji potomak nama dragog Persijskog Princa jer akrobacije koje izvodi su zadivljujuce. Igra takodje ima odlicno odradjen borbeni sistem sa pregrst kombo udaraca. Ovo 9 jedino zbog grafike koja nije bas high end.

NFS Most Wanted 9/10 - Znam da ste verovatno svi vec ovo odigrali, ali ja sam eto tek sada odigrao svoju prvu voznju, obzirom da sam se smatrao antitalentom za voznje pa sa ih zaobilazio u sirokom luku, ovo sam medjutim nakon par dana uspeo da savladam i trenutno je igram. Svidja mi se grafika je dobra, osecja brzine sjajan i svidja mi se sto je arkada pa i kada se zakucam negde ne slupam auto nego nastavim dalje, jer na kraju krajeva ja sam ipak za arkade je.bes realnost u igri, toga ima u stvarnom zivotu.Ovo 9 zbog toga sto ostali vozaci kradu, desava mi se da imam 14-15 sekundi prednosti pri cemu vozim bez greske 200 na sat i odjednom vidim na mapi vozilo koje mi se priblizava brzinom vecom od aviona ili pak ide nekim neverovatnim putanjama tako da presece put maltene na pola. Ako su ovako zeleli da odrze dinamiku voznji pogresili su jer ne volim ni ja da varam pa zasto bi i oni dopustali sebi taj luksuz jer ovako ako prakticno teraju vozaca da vara ako nesto ne moze da predje jer sto bih ja bio posten kada igra nije.
 
Hearts of Iron 2 7/10 преише је спора.
CIV IV 8/10 Није реална, и нервирају ме мапе...
Knights of Honor 10/10 најбоља реал-тиме тактичка игра. Стратешки део је очајан, али кога брига? Увек је ту неки Тотал Вар :)))
 
Томи, немој да тераш Мр лаба у шуму... Јербо ће да ти дође СФ Теам/Френдс па ће бити куку-леле :))) Шалим се мало, свако има правона своје мишљење :))) Мене Марио уме да смори, али 8/10 :)))
 
Hmmm zadnje igre koje sam igrao bile su F.E.A.R. i Prey igre su me odusevile.
Fantasticne pucacine.
Mana kod F.E.A.R je sto treba jaka masina.Ali kad je pokrenes i sednes za nju neustajes dok nepredjes odlicna prica sa primesama horoha.Extra efekti ko nije probao neka proba IGRA JE EXTRA.
A Prey takodje odlicna igra.Dobri efekti.
Obe igre 11od 10
 

Back
Top