PRO EVOLUTION SOCCER 6

Ja sam igrao fifu 5 godina i reko daj da promenim, da probam taj PES6!! 3 dana sam pokusavao i nisam nasao ono nesto sto fifa ima... vratio sam joj se i sada je jos vise volim... Igraci mozda deluju kao da su od gline, ali i u PESu deluju cudno; nekako kao da su uvijeni u neki najlon! PES ima kod mene plus sto moze da se igra i po snegu... Ali u PESu tereni cesto vise lice na tepih nego na travu!
ZA MENE DEFINITIVNO FIFA!! Da se ne javljam vise na ovu temu, smorio sam i sebe vise! :)
 
Ma kaka FIFA bre ljudi, to je igra za decu. A to sto kaze onaj da sa odbrambenim igracem, u PES-u, mozes da predriblas sve protivnicke igrace i das gol... hmmm, to bih bas voleo da vidim. I ja sam nekad igrao FIFA-u, nekad davno, sve dok nisam otkrio PES i tek tada sam video da je FIFA obicna sprdacina.
A izmedju ostalog covek je postavio temu za utiske o PES 6, zato dosta vise o toj FIFA-i, nije vredna pomena. Pozdrav PES-ovcima!!!
 
Mir na temi...
019.gif
 
nije mi jasno sto mi se desava u PES 06 da mi malo secka ponekad... posebno kad golman treba da odbrani i sl.
komp mi je a64 3000+, 1gb ram , 7600gt -ostale igre su ok
na toj konfiguraciji bi trebao da leti najstarsnije, a ne da secka
 
Evo, pokusavam i opet da vidim sta je to sto toliko volite kod PESa!! Necu vise da davim o FIFA vs. PES, nego me zanima: KAKO da u PES6 editujem zastavu i naziv zemlje?!! Te opcije su mi zatamnjene, a koliko vidim nema ih ni u onom shopu, za otkljucavanje... !? Pokusavam da napravim Srbiju, od Srbije i Crne gore... Nije mi ni jasno zasto to nisu sredili.... :roll: Sada bih opet rado pomenuo FIF* :)
 
tommy gun:
kao prvo nemoj da ....SE RES.......jer meni se svidja BLITZKRIEG....a tebi ne....i tako....UKUSI JESU RAZLICITI......prosto receno:Ne volis supu...ja je volim....ETO
aplauz!
npr. meni se svidja Neighborus From Hell drugima ne...:D je li to neka filozofija...UKUSI SU RAZLICITI A O NJIMA SE TREBA RASPRAVLJATI ALI NE SVADJATI...daj sad ispadoh kao neki filozof....kako god, teoretski PES je bolji ALI UKUSI SU RAZLICITI....
KAO STO JE TEORETSKI ARIEL DOBAR ALI NEKI KAZU DA NIJE TOTALNO ''BIJELO''...pa ne no bidon....
 
dodgeme:
jao shto su me nasmejali ovi fifa fanboyevi

Hahahahaha i mene isto pitam se jel iko od njih nekad igrao fudbal uzivo na travi ili betonu
.........sligurno nije cim im je fifa zakon a igra nema veze sa realnim svetom a za PES mogu samo da kazem da je najrealnija fudbalska simulacija i najbolja zbog dinamike igre
i raznovrsnosti dok su u fifi nekako svi potezi isti recimo gol glavom se daje na 4 ili 5 nacina dok je kod pes-a svaki gol razlicit
 
Danas sam uzeo PES6, nekazem da mi se ne svidja (ma daleko od FIife), ali sam malo razocaran... Ne znam, cini mi se da je izgubljena ona sloboda u igri, da se u momentima lopta lepi igracima za nogu...
Cak kada igrac ide prema golu, a napadaju ga iza ledja protivnici, izgleda nezaustavljivo (ovo me podseca na zadnju fifu koju sam igrao, 2005)... Lako sam do sada davao golove na top player.... To su neke zamerke po meni, inace, igra je odlicna, za razliku od drugih simulacija fudbala ^^'....
 
meni sve vise pocinje da se svidja ovo sto su uradili...
Odusevio sam se kako mi je Inzagi dao go, bas onako kako bi ga dao za prave, sa 5 metara odbijenu loptu na koju se pojavi niotkuda,
zatim adriano koji sada stvarno ima realnu staminu, moras dobro da ga opeglas da bi mu uzeo loptu u duelu itd...
Jos igram, polako otkrivam cari....
 
labo:
jel ima neka opcija da se ubrza igra u pesu 6? Nesto ili se jos nisam naviko il bi moglo bit malo brze...
Imas kada skupis valjda 2000 (ili mozda 5000) poena da otkljucas duplo vecu brzinu! A na onom pesoholichar sajtu vec ima da se skine ispravka za naziv srbije, dresove i zastavu :) Mada, malo su zakomplikovali, ali kada se jednom namesti super je... Pocinje sve vise da mi se svidja PES, mada on mi je vise za opustanje, a FIFA vise za nadmudrivanje. I Jel moze nekako da se igra neki turnir u dvoje (da sa ortakom budem u istoj ekipi, ja na gamepad-u, a on na tastaturi)? Radi sa dva gamepada, ali nece gamepad + tastatura (mada na egzibiciji radi??!!)...
 

Back
Top