Kako biti veran?

8) 8) 8).......... 8) 8) 8)
8) ....... 8)..... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8) 8) 8) 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ....... 8) .... 8) ........ 8)
8) 8) 8) ....... 8) ........ 8)
 
Naravno da je moguce biti veran. Ja sam misljenja da je sve u glavi. Ako si sa sobom nacisto da neces da varas, tesko da te nesto moze naterati na to. Ne kazem da nije iskusenje ali... Kod mene je to stvar principa :!:
 
Baby Kate:
8) 8) 8).......... 8) 8) 8)
8) ....... 8)..... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8) 8) 8) 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ....... 8) .... 8) ........ 8)
8) 8) 8) ....... 8) ........ 8)
e svaka ti cast :wink: :P
 
VOCNA:
Ne znam da li je to danas normalno da ljudi varaju na svakom koraku jedni druge!
Baby Kate:
8) 8) 8).......... 8) 8) 8)
8) ....... 8)..... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8)......... 8)
8) ........ 8) ... 8) 8) 8) 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ........ 8) ... 8) ........ 8)
8) ....... 8) .... 8) ........ 8)
8) 8) 8) ....... 8) ........ 8)
8)
 
Malo je tema pretenciozno postavljena : kao da je nama muskarcima a i vama devojkama u genama da smo neverni..sto mislim nije tako....u prirofi je ljudima da idu za ono sto vole... e sad sta je to...kasnije situacija sama toa definise...

I da..vernost nije vrlina i pitanje dali postoji ..vec je je nesto koje svi mi imam samo ranije ili kasnije neko to izgubi neko sacuva....

Baby Kate svaka cast za smajlievce..kako si samo ti strpliva:))))
 
mene jedno zanima dali je i laganje deo vernosti??? i dali mislite ako lažeš sebi da time ne varaš???

dali je laž deo prevare ili je to u stvari prevara?
dali ste se osečali prevarenim ako vas je neko zavodio a pri tome prekrivao činjenicu da je u vezi pa kad se ispostavilo da je tu vezu izgubio onda se obratio vama ??? dali je to prevara??? tj šta je to???

ugh nešto me podsetilo na neka dešavanja... ma nema veze ... nije bitno ... smorila sam :?

sve je dobro što se dobro "svrši" 8) :lol:
 
:lol: Do not fear your enemies. The worst they can do is kill you. Do not fear friends. At worst, they can betray you.Fear those who do not care; they neither kill nor betray, but betrayal and murder exists because of their silent consent :twisted:
 
Devilishgirl:
:lol: Do not fear your enemies. The worst they can do is kill you. Do not fear friends. At worst, they can betray you.Fear those who do not care; they neither kill nor betray, but betrayal and murder exists because of their silent consent :twisted:

"For every winner, there are dozens of losers. Odds are you're one of them." :wink:
 
Jandrla:
Devilishgirl:
:lol: Do not fear your enemies. The worst they can do is kill you. Do not fear friends. At worst, they can betray you.Fear those who do not care; they neither kill nor betray, but betrayal and murder exists because of their silent consent :twisted:

"For every winner, there are dozens of losers. Odds are you're one of them." :wink:
"Ja nisam loser, o naprotiv, meni je osmeh life motiv...." :wink:
 

Back
Top