Tatula

saki8050

Veoma poznat
Poruka
12.081
ok....sada sam nabavila CD od jedne drugarice...i mnogo mi se svidelo...daklem ne znam jel MC Tatula ili samo Tatula....svidja mi se Dao Bih Ti Sve...pesme je preeelepa....
 
Maaa...Ne znam,kad spomenem Tatulu ovi mushki odma pljuju po njemu,a zhenske balave(otprilike pola zenske populacije u mom okruzhenju se lozhi na njega).Shta reci....
 
ja ga videla nisam :lol:....mada je ta moja drugarica rekla da je sladak...ali moj druga ga voli....mislim...poshto se s' njim nishta ne zna :lol:...a koje si god?
 
E da se ja ukljucim u temu, ne znam kad je postavljena ali moram da odgovorim.

Ja sam upoznala Tatulu u petak u MB busu jer je bila hip hop zurka i mogu da vam kazem da je decko ne prelep nego ono skroz za balavljenje! Preteran je! I zabavan i tako to... Super igra decko i zna da repuje. E sad, posle sam slusala na drugovom telefonu Dao Bih Ti Sve i pesma je extra! Sad cu morati da je skinem...

Tatula ima devojku za sve zainteresovane, ali ja stvarno ne znam ko je, posto se zvalio sa jednom, ispratio neku drugu i igrao sa trecom dok smo bili tamo. Tako da sam ja manje vise u stanju zbunjenosti.

I da, i moj drug hoce da ga tuce... Sta je to sa muskom populacijom? Svi bi da ga tuku...

:confused:

P.S. da li neko zna gde mogu da skinem njegovu pesmu? Ne mogu nikako da je nadjem... :cry:
 
znaci registrovao sam se ovde samo zbog ovog topica :D

Inace umetnicko ime mu je samo Tatula. a zove se Vlada, i to je moj jako dobar drugar isli smo zajedno u razred u srednju. Decko uopste nije pozer onakav kakav mislite da jeste, nije on kriv shto se sve ribe loze na njega... iskreno stavite se u njegovu poziciju... Svi biste to iskoriscavali ;)

Inace sam je radio sad ovaj cd, i ekstra je izdanje, materijal je poslat Poznatijim reperima, i vec ove godine i ako bude srece izdaje pravi album za RTS u saradnji sa Shorty-jem , Gospodom i jos nekim likovima... Pesme su mu sve bruka, a to Dao bih ti sve je posveceno jednoj devojci o kojoj ne bih sad pricao. Inace Tatula je jedan ekstra decko u svakom pogledu. I onaj koga ne poznaje nema pravo da ga pljuje i prica ruzne stvari o njemu... A to shto tipovi hoce da ga biju, cista ljubomora, zavide mu, shta drugo da vam kazem :D

pozz od mene, ako vam treba neka pesma javite mi se na vracarj@sbb.co.yu
 
saki8050:
ok....sada sam nabavila CD od jedne drugarice...i mnogo mi se svidelo...daklem ne znam jel MC Tatula ili samo Tatula....svidja mi se Dao Bih Ti Sve...pesme je preeelepa....
tatula je 88 godiste i jedan je debil..............north side? On je sa Budom, Nemcem, Stexom i kompanijom..............dakle dechko je glup nevidjeno!!!!
 
tatula je 88 godiste i jedan je debil..............north side? On je sa Budom, Nemcem, Stexom i kompanijom..............dakle dechko je glup nevidjeno!!!! Ja htela da mu nabacim drugaricu jer mu se svidela on debil kaze, dodje do nje zbuni se nevidjeno moja drugarica mu kaze "nameravash li da progovorish"? On debil ZANEMEO ona ustane i ode! Kako sam mu se cepala................eto toliko o tome kakav je Tatula (vlada) frejer
 
Vidim da je tema o liku za kojeg sam cuo. Pa Vlada dao mojoj sestri CD pa ga ja preslusavao, i mogu reci da je extra. Dobar demo. I ja bih hteo da ga snimim, ali otom potom. CD stigao cak do VA (za glupe Valjevo). Svi moji ortaci ga traze, ali necu da im dam. PIRATERIJA JE ZAKONOM ZABRANJENA :)

P.S. Ja njega ne poznajem, da ne dodje do zabune.

za rappere - www.rap-serbia.tk
 

Back
Top