Bioenergetska dijagnostika !

Gost
Zelim pre svega da pitam doktorku sta misli o tome. Ja sam bila kod interniste koja mi je pravila test. Teorija je da odredena vrsta hrane negativno utice na organizam sto se naravno razlikuje za svakog pojedinca, a svoje stetno dejstvo ispoljava na najslabijoj tacki organizma; Ja sam imala hormonski poremecaj kojeg je bio grozan, izostanak ciklusa 9 meseci, konstantno otekla, gojazna, lice u bubuljicama potkozne . Uzasno sam se osecala. Test je pokazao da mi smeta sve ono sto sam najvise volela da jedem. Posle toga sam 2 meseca jela samo ono sto su mi oni preporucili i moj organizam je usao u neverovatnu ravnotezu.Znam mnoge lekare koji su takode isli. Nema puno takvih aparata u Beogradu, a u pitanju je znaci odnos odredene vrste hrane ili alergena i naseg bionergetskog polja koje se odreduje specijalnim aparatom od strane doktora naravno.Meni su konkretno zabranili jabuke, banane, psenicne proizvode, paradaiz, luk i jos ponesto, ali je stvarno delovalo odlicno. Od tada kada imam neki problem praktikujem istu tehniku.Oni rade i terapije ali su meni tada bile uzasno skupe.
Sta nasa doktorka misli o tome?Da li zaista postoji vrsta hrane koja nam smeta a nemamo nikakve simptome u smislu digestivnih problema? Da li je to mozda bas ona hrana koju najcesce jedemo, jer su meni upravo to iskljucili iako nisu imali pojma kako se ja hranim! :D
 
Jao, davno sam bila ali probacu. Prvo su mi dali neke kugle da drzim u ruci koje su registrovale moje polje. Onda su izmedu mene i aparata postavili nesto sto lici na raslje a povezano je sa aparatom. U aparat su ubacivali ampule sa uzorcima. Kada je moje polje sinhronizovano sa uzorkom hrane ili alergena ta zica ili ne znam kako da je nazovem elektroda sta li se krece horizontalno, a kada nije u skladu sa mojim poljem krece se vertikalno. Ponekada se koleba , a ponekada je veoma izrazen pravac u kojem se krece.Kazu da je ova metoda poularna u Americi a kod nas je tek skoro pocela.Znam jednu doktorku koja ima lupus i odlicno ga kontrolise pomocu ove terapije i lekova naravno; Joj, bas sam ovo smotano objasnila a ti pitaj ako me nisi razumela. :oops:
 
Ja sam mislila na nesto drugo,no nebitno.Iskrena da budem nisam cula za to.Verovatno mora da zazivi i da se sprovedu studije u drzavnim bolnicama pa onda da pricamo na temu toga.Ima logike u tom sto ti pricas ali meni bi trebalo strucnije objasnjenje da shvatim na bazi cega to otkriva promene.
Pre jedno godinu i po dana sam imala priliku da vidim neki nalaz,radilo se o tome da covek stane na neku masinu koja da dijagram njegovog tela sa svim bolesnim delovima.Posto je taj pacijent bio na lecenju u jednoj nasoj velikoj ustanovi,doktori nisu bili sujetni nego su uradili preglede svih tih kao bolesnih delova tela.Ni jedna medicinska metoda nije pokazala da sa tim organima postoji bilo kakav problem,sa druge strane taj dijagram nije pokazivao nikakve smetnje vezane upravo za ono zbog cega je doticni bio na lecenju.
Ako saznas zvanicni naziv te metode ili internet adresu na kojoj bi se mogla dobiti nesto strucnija objasnjenja,javi.
Pozdrav!
 
E ja se izvinjavam uopste se ne zove tako nego biorezonantna dijagnostika! Ne znam sta mi bi da zaboravim. Gledala sam nesto na Google ali nisam nasla bas taj aparat nego nesto slicno. Mozda ti je sada malo jasnije. Jao izvini jos jednom :oops:
 

Back
Top