Grafika na PES 6-ici ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko god da nije igrao FIFA moze samo da prica da je PES bolji! Uzeo sam PES 6 i grafika jeste dobra, ali trava vise lici na tepih!! Gameplay je zabavan, ali ***** fudbal u kojem sa golmanom mozes da das gol svaki drugi pokusaj!! Uvezbas finte i samo picis preko celog terena! Razocarao sam se jer svi hvale pes... mora da nisu igrali FIFA, meni je ona zakon i gotovo... PES mi je vise za decu da se igraju!
 
Ja i gram trenutno PES5 i zadovoljan sam..........ali 6-ica...............kako vi kazete ipak je lepsha,
.....a shto se tiche FIFA-e 2007 .nabavicu pa ako mi se svidi.........josh bolje..........
igracu i PES6 I FIFA-u 2007...........
 
Nisam igrao ranije delove PESa... Uvek sam igrao fifu... Sada vec mesec dana igram fifa 07 koja lici na prethodnu... i reko ajd da vidim taj PES i uzeh neki dan PES 6... Mislio sam da je razocarenje bilo samo zato sto sam navikao na fifu, ali sto sam duze pokusavao- to mi je bio sve gori i gori... mnogo je glupavo sto sve mozes sam da presevas i das gol, samo ako savladas finte.... Nekako mi deluje vise kao decja igra, dok je fifa prava simulacija, koja mi je nekako opustenija i daje mi vise kontrole... Do sada mi je najbolji fudbal koji sam igrao u poslednje 3 godine FIFA06 (a i ikada), a najgori ovaj PES6!
Ko nije probao fifu a igrao je PES neka proba da promeni kao i ja.... FIfa je ipak zakon! Verujem da vecina "PESista" glasa za PES samo zato da ne bi bili uz gotovo monopolistu... Ali verujte- nije to samo zbog licence! Nikoga ne mozete toliko godina lagati... Mozda je PES5 nesto posebno, ali ja sam probao PES 6 i..... Za mene- FIFA RULES!
 
Aman zaman koristi Google!

key.jpg
 
polarnimeda:
Nisam igrao ranije delove PESa... Uvek sam igrao fifu... Sada vec mesec dana igram fifa 07 koja lici na prethodnu... i reko ajd da vidim taj PES i uzeh neki dan PES 6... Mislio sam da je razocarenje bilo samo zato sto sam navikao na fifu, ali sto sam duze pokusavao- to mi je bio sve gori i gori... mnogo je glupavo sto sve mozes sam da presevas i das gol, samo ako savladas finte.... Nekako mi deluje vise kao decja igra, dok je fifa prava simulacija, koja mi je nekako opustenija i daje mi vise kontrole... Do sada mi je najbolji fudbal koji sam igrao u poslednje 3 godine FIFA06 (a i ikada), a najgori ovaj PES6!
Ko nije probao fifu a igrao je PES neka proba da promeni kao i ja.... FIfa je ipak zakon! Verujem da vecina "PESista" glasa za PES samo zato da ne bi bili uz gotovo monopolistu... Ali verujte- nije to samo zbog licence! Nikoga ne mozete toliko godina lagati... Mozda je PES5 nesto posebno, ali ja sam probao PES 6 i..... Za mene- FIFA RULES!

O boze sta ti naprica ...vidi se da neigras fudbal (a ako igras e onda ...neznam). I meni je PES6 razocaranje u odnosu na 5-icu dosta toga su pokvarili ima bagova,
i 5 ica je dosta igrivija ali nemoze se reci da je bas toliko los...Dok za fifu mogu da kazem da nema veze sa fudbalom kakva bre simulacija...nema dinamike u igri,sve je nekako isto prodori,dueli,centarsutevi na isti nacin golovi ma sranje
Nebi da pokrecemo opet isu raspravu ali fifa je smesna
 
polarnimeda:
Nisam igrao ranije delove PESa... Uvek sam igrao fifu... Sada vec mesec dana igram fifa 07 koja lici na prethodnu... i reko ajd da vidim taj PES i uzeh neki dan PES 6... Mislio sam da je razocarenje bilo samo zato sto sam navikao na fifu, ali sto sam duze pokusavao- to mi je bio sve gori i gori... mnogo je glupavo sto sve mozes sam da presevas i das gol, samo ako savladas finte.... Nekako mi deluje vise kao decja igra, dok je fifa prava simulacija, koja mi je nekako opustenija i daje mi vise kontrole... Do sada mi je najbolji fudbal koji sam igrao u poslednje 3 godine FIFA06 (a i ikada), a najgori ovaj PES6!
Ko nije probao fifu a igrao je PES neka proba da promeni kao i ja.... FIfa je ipak zakon! Verujem da vecina "PESista" glasa za PES samo zato da ne bi bili uz gotovo monopolistu... Ali verujte- nije to samo zbog licence! Nikoga ne mozete toliko godina lagati... Mozda je PES5 nesto posebno, ali ja sam probao PES 6 i..... Za mene- FIFA RULES!
Majstore aj prestani da se**s i idi igraj tu tvoju fifu ko i ostala deca sa ovog foruma koja veze s virtuelnim fudbalom nemaju!

Sto se tice teme, kolko ja vidim grafika skoro i da nije poboljsana u odnosu na pes5, a i ne vedim zasto bi. Trava izgleda sasvim normalno, bilo da pada kisa ili sneg ili je suvo, publika je sranje kao i obicno, a lica igraca su bolje odradjena!
 
Ja sam igrao sve FIFE koje su postojale jos od one prve FIFA Internation Soccer pa redom...95,96...pa redom...najbolja fifa iz tih godina bila je 99. a onda 2002.
Od pojeave PES-a na PC-u FIFA apsolutno nije mogla da mu konkurise.FIFA 03,04,05 u odnosu na PES su bile smesne.
FIFA 06 je takodje bila daleko iza PES-a 5 neuporedivo.
Ove godine me je PES razocarao zbvog toga sto je potpuni klon prothodne igre u koju su stavljeni novi podaci malo vise lincencirani nego prethodnih godina).
FIFA 07 je nepradovala tu nema sta posebno sto se tice game play-a i mada je i dalje po tom pitanju PES ispred FIFA ove godie uopste nije lose odradjena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top