peskirici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sestro svaka cast na kupovini, ja sam se ubila dok sam pronasla tu kolekciju peskira, dobro nisam ja, poslala sam decka da mi ih kupi i rekla sam mu da se ne vraca bez njih. Ceo dan je srecica setao po gradu u potrazi za njima ali ih je nasao. Ne znam sta bih radila da mi je rekao da nema! Mislim da bih prvo njega odlamila a onda pala u depresiju. Pa zamisli da me neko vidi na plazi bez LV peskira!! Uzas, horor! Od sramote ne bih izlazila iz kuce narednih 5 dana. Boze, ne smem o tome ni da razmisljam odmah mi se zavrti u glavi...
 
pajamaca:
jao slatka...gde ga nađe tako nevaspitanog?

Ne znam, stvarno sramota! Pokupila sam ga na nekoj zuraji, kad sam bila u Majamiju, izgleda da sam popila previse martinija, i eto ti koga uspem da nadjem - seljobera koji ni ne zna sta je sad u trendu! Ima da ga otkacim jos veceras!
 
Jao,a ja imam sve LV od cipela pa do gacica-cak sam i resila da logo LV istetoviram na ledjima,znate ono u fazonu da ne dodje do zabune,da ljudi znaju ko sam....ali mi predstvalja zima veliki problem jer moram da nosim D&G jaknu pa se ne vidi tet......zato sam resila da isetotoviram to i na celu.....kada zakacim moje Gucci siske,Dior snalicom da se vidi logo LV na celu.........
 
Izvinjavam se članovima foruma i moderatorima ali moram da postavim ovu sliku.
images-1-1.jpg
POZDRAV ZA ADRIANU OD ĆOPAVIH
 
Draga odlicna ideja, ja vec imam istetovirano D&G na prstima desne ruke, a na levoj DKNY. Mislim da cu na obrazu da stavim i LV. Kao sto kazes, da ljudi znaju ko sam, a da vide tamo neki klosari da mi se ne priblizavaju.
 
Kako si samo mudra! Jos veceras zakazujem termin za sutrasnje tetoviranje! U stvari mozda bih jos veceras mogla da odem. Mislim nisam ja niko i nista pa da postujem vreme zatvaranja radnje!
 
Pa ne kupamo se........zar ne shvatas?Mi smo ovde da nam ''dokotorka Adriana"objasni sta je to kupanje,sta su to svetski brendovi.........mi to nismo znali........
 
Mackic:
Kako si samo mudra! Jos veceras zakazujem termin za sutrasnje tetoviranje! U stvari mozda bih jos veceras mogla da odem. Mislim nisam ja niko i nista pa da postujem vreme zatvaranja radnje!
Zatvaranje i otvaranje radnje?hm......radno vreme,ja ne znam sta je to......
Ma istog trenutka kuci da ti dodje!!!!!!Ima bre da leti!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top