"Ne moze da skodi"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NevenaBGD

Aktivan član
Poruka
1.425
Nesto mi je palo na pamet...da li se secate one emisije Laneta Gutovica na tv-u u kojoj je imao kratke skeceve kao viceve i sl. I imao je mnogo nekih kontrevrznih opski vezanih za zene..pa su ga cak i neko udruzenje javno kritikovalo i tako. A u poslednje vreme cesto cujem ljude kako citiraju tu emisiju pa me zanima koliko se slazete s tim stavovima. Volela bih da mogu da se setim nekog vica konkretno, ali neko ce se vec dosetiti pa cu da nadodam...
Pozdrav svima
p.s zanimljivo mi je zbog odnosa musko/zenskih kako to mi vidimo jedni druge...zasto zene cesto miasle za muskarce da su glupi kreteni ....a oni za njih da su plitke guske...i sl. I gde nas to vodi
 
Znam inace coveka licno jel ...nije bitno i tretira zene i privatno na slican nacin...ali nije o njemu poenta. Javile su se neke feministicke organizacije da brane prava zena i tako dalje...to je ko kad se sovonosti bore za prava muskaraca. Ne znam koliko ista od toga ima koristi. Stvorila se neka tenzija. Naravno ne svugde nego pitam zasto je tako...i mora li tako?
 
Nevena naravno da se sećam tih kratkih skečeva :lol: pa nemam pojma zašto je tako ali ne volim te predrasude i govorenja "ma daj svi muškarci su isti" to uopšte nije istina 8-) "ne znam zašto sam ovo rekao ali u svakom slučaju ne škodi a ako ne škodi znači da koristi"
 
sinmbad:
Nevena naravno da se sećam tih kratkih skečeva :lol: pa nemam pojma zašto je tako ali ne volim te predrasude i govorenja "ma daj svi muškarci su isti" to uopšte nije istina 8-) "ne znam zašto sam ovo rekao ali u svakom slučaju ne škodi a ako ne škodi znači da koristi"

Da ali ovde je konkretno rec o zenama... i jesi li se ti smejao tim skecevima? Da li si smatrao da su smesni?
 
Nema ruznih zena,ima samo malo raqije.:lol:

Ma emisija uopshte nije bila orjentisana samo na zene u tom smislu....Lane je pljuvao po svima,nego se besposlene gusqe nashle da dizu beznachajan u sushtini prilichno prizeman humor za shiroqi neopbrazovani Pink auditorijum na nivo neqog drushtvenog problema da bi opravdale postojanje svojih organizacija i njihovo strano finansiranje..u smislu:"kao eto,radi se...."to je cela poJenta.
 
Enfroz2891.:
Nema ruznih zena,ima samo malo raqije.:lol:

Ma emisija uopshte nije bila orjentisana samo na zene u tom smislu....Lane je pljuvao po svima,nego se besposlene gusqe nashle da dizu beznachajan u sushtini prilichno prizeman humor za shiroqi neopbrazovani Pink auditorijum na nivo neqog drushtvenog problema da bi opravdale postojanje svojih organizacija i njihovo strano finansiranje..u smislu:"kao eto,radi se...."to je cela poJenta.
Nesto tako...
 
Lično smatram da je Lane genijalac.
Opaske na račun žena nisu njegov lični izum. Naprotiv. U pitanju su pojedine pripadnice ženskog pola koje se pronalaze u tome svemu, te stoga i njihov revolt.
Recimo, neko kaže "svi su muškarci glupi" i pobuniće se oni koji se prepoznaju kao i oni sa nedostatkom samopouzdanja.
Humor je univerzalan. Zašto se Bosanci ne pobune zarad viceva o njima...?
 
U cemu ti je on genijalac ako smem da pitam (ne tvrdim suprotno)? I ok to za viceve i to da se uvrede oni koji se nadju u tom. Isto tako ne znam da li se zezao na svoj racun a imao je materijala. Mislim da bi to bio onda zdrav humor.
Po meni su feministkinje idiocki izum u svakom slucaju. Mislim da vecina njih nije videla maskaru od kad se rodila:lol: ne ozbiljno kao feministkinja sam pa se ne sminkam...no nebitno. Ne znma cemu potreba da pljujes starije zene??? Zaso bas starije zene kao gadne su mu, pa on ima preko 6 banki...ne znam cime se hvali ne mladoscu sigurno osim sto seje decu po beogradu i izigrava smekera. Krije svoj zivot ko zmija noge...jbg sad sam samu sebe opovrgla..:) istina da mi je covek ogavan...
 
О теми:
Неки његови фазони су ми се допадали, неки су превазилазили границе доброг укуса...

Иначе, човек је ГЛУМАЦ којем је посао да се ''кревељи и глупира'' због публике. Телевизија на којој је приказивана та емисија је она која подилази масовном укусу публике: а ТО је наш масовни укус! Жалосно или не, али тако је!

Иначе, ја сам плавуша али ипак радо слушам вицеве о плавушама и не вређају ме.
 
McMillan:
Lično smatram da je Lane genijalac.
Opaske na račun žena nisu njegov lični izum. Naprotiv. U pitanju su pojedine pripadnice ženskog pola koje se pronalaze u tome svemu, te stoga i njihov revolt.
Recimo, neko kaže "svi su muškarci glupi" i pobuniće se oni koji se prepoznaju kao i oni sa nedostatkom samopouzdanja.
Humor je univerzalan. Zašto se Bosanci ne pobune zarad viceva o njima...?
ne razumeju ih :)
 
NevenaBGD:
Znam inace coveka licno jel ...nije bitno i tretira zene i privatno na slican nacin...ali nije o njemu poenta. Javile su se neke feministicke organizacije da brane prava zena i tako dalje...to je ko kad se sovonosti bore za prava muskaraca. Ne znam koliko ista od toga ima koristi. Stvorila se neka tenzija. Naravno ne svugde nego pitam zasto je tako...i mora li tako?

he tenzija, cccc :neutral:
slusaj curice, kad si sa suprotinim polom i volis to sto vidis, ni sto laneta, srndaca i drugih zivuljki ti ne pada na pamet.....

dokonluk, velika bolest srbije!!!
nedostatak pravog obrazovanja,--# --
kolektivna svest (kod vecine) usadjena na krivo, -- # --
bavljenje tudjim poslom i brigom, -- # --
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top