moja nova kolekcija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AdrianaA.

Obećava
Poruka
53
imam najnoviju kolekciju haljina,cipela,cizmica i tasnica,a i pantalona,a i jaknica i kaputica
LOUIS VUITTON
VERSACE (NJIHOVA JE NAJBOLJA OVE GODINE)
ROBERTO CAVALLI
ARMANI
EMILIO PUCCI
GUCCI
MISSONI
CRISTIAN DIOR
NINA RICCI
VINCE
FENDI
PRADA
ETRO
A VIS TE BEDNICI KOJI SIGURNO NIKADA NISU NI CULI ZA POLOVINU OVIH MARKI ZATO STO STE KLJAKAVI I NEMATE PARE LEBA DA JEDETE


A JA IMAM NOVE KOLEKCIJE


HAHAHAHAH
 
c021.gif
hoću i ja kolekcijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
pila sam antidepresive
bila sam u depresiji zbog jedne cavallijeve haljine
ja taman da je porucim kad drugarica koja mi ih nabavlja kaze nema vise
i onda sam bila u depresiji izvesno vreme,ali jedini antidepresiv su mi bile gucci sandalice i nova dior teksas torbica
 
miljenkic:
A ja imam najnoviju kolekciju od moje krojacice Mare i muz kad me je video u minicu odlepio... pa mi i leba kupio :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bas si mi ulepsala dan

Znate onaj vic kad je covek sio odelo kod krojaca. I odelo gotovo on dosao po njega pa mu nesto ne stima. (Uz ovo treba i uzivo prikaz, ali nisam u mogucnosti pa morate da zamislite.) kaze: malo je ovaj rukav kraci, nista nista samo vi malo uvucite ruku i vidite da je savrseno. ali cini mi se da je ovo rame malo nakrivo usiveno, nista nista samo se malo nakrivite na tu stranu i ko saliveno. ali ova je nogavice kraca, ma samo vi malo savijte nogu u kolenu i taman. A ova je nogavica malo uvrnuta, pa malo savite stopalo prema unutra i divota.
I tako covek izadje na ulicu sav izuvijan i ljudi ga gledaju kazu: jbte vidi debila sto mu dobro stoji odelo.
I da zakljucim: Nasa mila Adrijana je mozda sve to nabacala na sebe (mada cisto sumnjam) ali s obzirom na njeno mentalno stanje, verovatno su komentari isti kao u gore pomenutom vicu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top