KAKO POSTIĆI DA MUŠKARAC BUDE VERAN

benghazi31:
Da širim noge.Moglo bi se reći da ih i ne skupljam...Ne ,ne fali sexa,i takodje ništa na tu temu.Može li biti ono-fali osvajanje,pobeda....mene je prikovao za sebe,osvojio,zna da ga volim,pa mu je to dosadno i neinteresantno?Pa bi sad da se igra lovca i divljači?

Izvini a sta je povod tvog pitanja ako vec i odgovor znas, i to za desetku....
Mozda ako je zensko ispred muskog u svakom segmentu, ali ne previse, da se oseti papucarem, ako si finansiski jaka, extra gradjena, ispunjavas sve zelje, i pre svega ovog,
PAMETNA i znas svaki hir i korak njegov u napred, pa mirno sve to sprecis ili zamenu das!!!
Eto, sex doktor toliko :)
 
Pa ne moze nista da uradi. Ja bar mislim. Najgore je pokusavati nekog da ostane negde gde ne zeli da bude..ako ide nekoj drugoj onda odlazi. Cao prijatno i dovidjenja. Tako ja gledam. Nikad mi nije bio jasan taj balkanski sindrom sa zenama koje se grcevito bore da ih muz ne ostavi kao da su bez njega sakate ili nesto sl. Jbg.
 
CANDY-MAN:
Naravno, okano, samo mi daj sledece:
adresu,
br.telefona
vreme

a za ostalo se ne brini.
Sve cu da ti objasnim :)


Eto,baš o tome pričam.I našla sam koga da pitam..
Kad nekog voliš teško je.Možda kad prestanem da volim,kad mi bude svejedno,onda neću nikoga ni da pitam.
More,vi ste zaslužili da vam žene nabijaju rogove,mislim pošto vi volite da nabijate nama,ROGOVE,da budem jasnija,onda treba da imate isti tretman!
 
...pa meni delujesh vrlo cool za zenu koja je prevarena.... i to dva puta. a gde su suze, a gde je bol?

nemam trenutno odnos prema prevari.... samo nek se chuva, kazzem, da ne donese neku boleschinu kuci... i obaveno da se vrati meni.... ali on nece, iako ima dozvolu. nije takav tip.

...drugim rechima, to je individualno... teshko da cesh ga promeniti....
 
Ja mislim da je moguce da svako bude veran, ali na to ne moze nista da ga natera mora da zaista bude takav. Jer mi svakog mozemo necim da nateramo da se smiri, jel te, ali nemoguce je promeniti nekoga ko je to tebi ili nekome ranije radio, ako je takav bice takav za ceo zivot, to jest, mozda se i smiri jedno vreme, ali pocece on kad tad ponovo da vrda.....
 
montekristo:
Ja mislim da je moguce da svako bude veran, ali na to ne moze nista da ga natera mora da zaista bude takav. Jer mi svakog mozemo necim da nateramo da se smiri, jel te, ali nemoguce je promeniti nekoga ko je to tebi ili nekome ranije radio, ako je takav bice takav za ceo zivot, to jest, mozda se i smiri jedno vreme, ali pocece on kad tad ponovo da vrda.....
Ima ljudi koji ovako razmnisljaju... i koji razmisljaju drugacije.... :wink:
 

Back
Top