Procitah malopre nesto pa se odlucih da otvorim...

Koko

Zainteresovan član
Poruka
387
...topik o fantazijama.Kao sto neko vec rece,mislim da je Gazdarica u pitanju,uhvatim sebe da razmisljam o sexu sa zenom,ali nikada to nisam probala.Uzbudjuje me to,ali ne znam da li je to zato sto mi je to starno? Ne znam da li bih probala,hm...
I da li samo zene imaju takve misli,ili je isto sa muskarcima. Sta vi mislite?
 
mici, nije cudno ako imas takve zelje... pazi ja imam dve jako dobre drugarice (tj jedna je Z jedna M)

prva je lez i moram ti reci da se jako dobro slazemo... mada nju nikad nisam pozelela sexualno a mozda je to zbog toga sto smo drugarice... cinjenica je da je jako osecajna i nezna cura... nekad me poljubi onako drugarski i moram ti reci da se oseca u tome neka toplina za razliku od drugih streight drugarica...

a druga je u stvari M tj Empera iz grupe Sestre mozda znas o kome pricam, moram je nazivati zenskom jer GA i tako prihvacam, od nje sam dobila mnoge korisne savete u vezi muskaraca a najlepse je kad ogovaramo muskarce :))))))) bas divota...

i moram ti reci da se radi njih dve dosta krecem u takvom drustvu... to su ljudi koji su i onako odbaceni od okoline i ignorisani... sve sto cine je za vecinu ljudi amoralno... prema tome kad ih vidis nemozes da verujes ocima... njima bas nista nije tabu jer su oni sami tabu... jednom sam bila na njihovoj zurci i moram priznati da je to zasada najbolja zurka na kojoj sam bila... sve opusteno... bez granica.. bez stida... jednostavno vec njihova isto-usmernost je nesto cudno zato ti ljudi ne oklevaju u nicemu skroz su opusteni... tako da nije cudo videti ih kako se dodiriju, ljubakaju pa mogu reci sexualno uzbuđuju u prisustvu drugih... nista njima nije cudno ili novo... i iskreno kad sam videla jednog decka kako bari drugoga pomislila sam da ja jos nisam dozivela nesto tako... iz njih prosto navire suptilnost i neznost... nesto neverovatno... a ne "ovi" normalni ko neke sirovine prilaze nama zenama ,-) ahhhhh...
 
Da, gledala sam ja te Sestre na TV, i pravo da ti kazem, divim se ja njihovoj hrabrosti za onako nesto, ali ipak ne razumem toliki egzibicionizmom?Ok mi je kad neko ima razlicitu sexualnu orijentaciju, ali cemu potreba da o tome prica na TV-u, da bode oci tim? Nadam se da razumes, ne zelim nikoga da prozivam ovde!
Sto se tice topika, imala sam i ja slicne tripove, izgleda da je to skroz normalno, jer su zenska tela mnooogo lepsa od muskih, i ja se uvek pre okrenem za dobrom zenskom nego muskarcem! Ali nisam sigurna da li bi to mogla i u preksi da izvedem! Sigurno cu probati!;)
 
htela sam samo reči da mi je jedan drug ustvari tranvestit... a ebi ga... publiciteta je publiciteta oni su ipak pevači ups pevačice ,-)... a inače kad pričam sa njim tj njom... oduševim se svaki put koliko bolje i dublje poznaje muškarce nego ja žena... a jednom mi je priznao/la da u stvari voli žene platonski a muškarce fizički ,-)
 
blondi:
mici, nije cudno ako imas takve zelje... pazi ja imam dve jako dobre drugarice (tj jedna je Z jedna M)

prva je lez i moram ti reci da se jako dobro slazemo... mada nju nikad nisam pozelela sexualno a mozda je to zbog toga sto smo drugarice... cinjenica je da je jako osecajna i nezna cura... nekad me poljubi onako drugarski i moram ti reci da se oseca u tome neka toplina za razliku od drugih streight drugarica...

a druga je u stvari M tj Empera iz grupe Sestre mozda znas o kome pricam, moram je nazivati zenskom jer GA i tako prihvacam, od nje sam dobila mnoge korisne savete u vezi muskaraca a najlepse je kad ogovaramo muskarce :))))))) bas divota...

i moram ti reci da se radi njih dve dosta krecem u takvom drustvu... to su ljudi koji su i onako odbaceni od okoline i ignorisani... sve sto cine je za vecinu ljudi amoralno... prema tome kad ih vidis nemozes da verujes ocima... njima bas nista nije tabu jer su oni sami tabu... jednom sam bila na njihovoj zurci i moram priznati da je to zasada najbolja zurka na kojoj sam bila... sve opusteno... bez granica.. bez stida... jednostavno vec njihova isto-usmernost je nesto cudno zato ti ljudi ne oklevaju u nicemu skroz su opusteni... tako da nije cudo videti ih kako se dodiriju, ljubakaju pa mogu reci sexualno uzbu?uju u prisustvu drugih... nista njima nije cudno ili novo... i iskreno kad sam videla jednog decka kako bari drugoga pomislila sam da ja jos nisam dozivela nesto tako... iz njih prosto navire suptilnost i neznost... nesto neverovatno... a ne "ovi" normalni ko neke sirovine prilaze nama zenama ,-) ahhhhh...
Ok je meni to i sa muskarcima.Pa neka svako bude ono sto zeli dokle god ne ugrozava druge!
 
toliko sam u šoku da moram glasno da se izjasnim...

elem situacija je takva... kao što znate ja imam drugarke koje su lez ... so what... sli dok sam ja sinoč bila na nočnom kupanju :)))))) u Ljubljani je bio koncert Severine... posle koncerta je bio After Party a posle toga moja je drugarka kresnula severinu auuuuuuuuu...

mislim jesam plava... ali u kojim se krugovima krečem... ili šta sam več prošla mislila sam da sam pametna... ali nemogu da si oprostim da mi Seve nikad nije delovala lezbejka???? pliz comment ovo dali vama ta zena lici na lez
 
blondi:
Gazdarica:
Heh, kad vec pitas, ne bih nikad pomislila, tako nesto...
Nego, sta kaze prijateljica, kakva je Seve u krevetu...?:)))
Blondi, zar nikad pre nisi ljubila drugu devojku ?
Ne mogu verovati !
mozes li na chat da razmenimo e-mailove ?
PPPP-LiiiiiZ...

evo sad mi poslala SMS i piše: Men se pa meša, meša, meša... u prevodu ja ludim, ludim. ludim plus Seve zakasnila avion ujutro :)))))) mora da je stvarno bilo žestoko ,-)
 

Back
Top