Alphaville

Cosmic babe

Zainteresovan član
Poruka
468
u Beogradu..... :D

Alphaville is a German synthpop/-rock music group which gained popularity in the 1980s. The band is best known for its two biggest hits, "Big in Japan" and "Forever Young", but also famous `Sounds Like a Melody` :p ....
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    3,2 KB · Pregleda: 62
:-D :-D

...You did what you did to me
Now it's history I see
Here's my comeback on the road again
Things will happen while they can
I will wait here for my man tonight
It's easy when you're big in Japan ... :-D :-D
 
The ringing of your laughter it sounds like a melody
To once forbidden places well go for a while....

Ali, za mene bi bio veci dozivljaj da ih vidim na vecernjem koncertu sa kolegama grupom -
Visage

Devenir gris
Devenir gris

One man on a lonely platform
One case sitting by his side
Two eyes staring cold and silent
Show fear as he turns to hide
Aaah, we fade to grey (fade to grey) 8-)
 
Cosmic babe:
u Beogradu..... :D

Alphaville is a German synthpop/-rock music group which gained popularity in the 1980s. The band is best known for its two biggest hits, "Big in Japan" and "Forever Young", but also famous `Sounds Like a Melody` :p ....
Super grupa. Moj drug ih obozava meni nisu loshi.
 
100% slaba prodaja karata.....bitno da za retardiranog 50 cent-a, ili kako ljudi vole da ga zovu "fiftija", dodje 10.000 ljudi.....
i jos + ta informacija je bila samo u blicu....zvao sam bilet, zvao sam sava centar i niko se ne javlja......o.k. nedelja je, al moze neko da radi na informacijama zato...
ima i na www.alphaville.de da je koncert otkazan.....

bas su nas fino izjeb@li.........
 
Eddie Bravo:
100% slaba prodaja karata.....bitno da za retardiranog 50 cent-a, ili kako ljudi vole da ga zovu "fiftija", dodje 10.000 ljudi.....
i jos + ta informacija je bila samo u blicu....zvao sam bilet, zvao sam sava centar i niko se ne javlja......o.k. nedelja je, al moze neko da radi na informacijama zato...
ima i na www.alphaville.de da je koncert otkazan.....

bas su nas fino izjeb@li.........
sta ti je sad on kriv,a i bilo je 17000 hiljada
 
milicaanchy:
E danas prochitah nesh zanimljivo...valjda je `89 dolazio Rod Stewart
i nije prodato ni 100 karata
A valjda u Madjarskoj par dana pre svirao pred 40000 ljudi :lol:
OMG

verujem....
a da karleusa sada najavi koncert za par dana, doslo bi sigurno nekoliko hiljada.....

u svakom slucaju, cuo sam negde da ce se kao nas organizator postarati da se odrzi koncert alphavilla do kraja godine...E sad, koliko je verovati nasim carevima...
ja jos nisam stigao ni kartu da vratim....ahhhh a imao sam 5. red :-(
 

Back
Top