ODGOVORI NA SVE TEME

Ne znam sta bih posebno rekla?! Do skoro sam samo povremeno posecivala forum i samo iscitavala, a onda sam jednog dana procitala nesto sto me je nateralo i da se ukljucim u razgovor koji mi je bio prilicno interesantan. Mislim, svi smo mi ovde uglavnom razonode radi i razmene nekih razmisljanja i iskustava. Sigurna sam da svi ovde iznosimo svoja iskrena misljenja, ali misljenja zavise od situacije, okolnosti, dobrog ili loseg dana, iskustva...a tako budu i shvacena. Poslednjih nekoliko dana sticem utisak da nesto nema ni interesantnih mi tema, a ni ja nisam dovoljno inventivna da otvorim neku interesantnu.
Sve u svemu, mislim da je ovo simpaticno iskustvo, sa simpaticnim ljudima i rado cu ucestvovati u svim diskusijama kada god imam vremena za to i ako me neka tema naravno inspirise za ucestvovanje u istoj.
 
Sticajem okolnosti dosta vremena provodim na forumima koji se bave temom ljubavi i seksa na različitim sajtovima, dobijam dosta privatnih poruka, i ono što bih mogla izvući kao opšti zaključak je da se sve vrti oko seksa i kako do njega doći što lakše i brže, to kao osnova. to je ono od čega se kreće, no to je sasvim logično.

Ono što sam shvatila komunicirajući s ljudima je da posle tog primarnog instikta - smuvaj, dolazi potreba za iskrenošću, ono pravom. Toliko mnogo foliranja ali i ulazak u celu priču s idejom da je ono neophodno, da tako mora. Kada shvate da postoje ljudi s kojima mogu da budu otvoreni to ih nekada više privlači nego sama ideja seksa.

Onda skontam da su ljudi isto toliko željini i prihvatnja, odobravanja, bliskosti koliko i seksa i pražnjenja.
 
Hm, pitanje je da l covek, uopste treba da se otvori i iznese iskreno neke stvari o sebi ovde...mene nesto boli uvo kako ce ko da reaguje na ono sto nazvrljam, pa pisem svasta, al ima ljudi koji nisu skroz nacisto sa sobom, pa bas i ne mogu il ne smeju da iznose svoja iskustva iskreno, u okviru ovako osetljive i intimne teme...zato nije ni cudo sto se ovde, uglavnom stvari vrte oko zezanja i neozbiljnih komentara...
 

Back
Top