Pussycat DOGS

Hot_Mama:):
Jel znate da su one prvo imale svoj striptiz bar,i sad mi kao pevaju...Bas su mnogo razgibane :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Sastavile 3-4 pesme i vec se raspada grupa :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

E ne znam za striptiz bar ali su barem jako dobre.:) Dalje, neznam koliko si upućena, ali na tom njihovom albumu samo je jedna cura otpjevala čitav album, dok ostale u spotovima otvaraju usta samo. Dalje, Ne raspadaju se nego snimaju drugi album gde će ovaj put sve pjevat. Još nešto, Bitch is not pussycat doggs (neznaš ni napisati), nego Pussycat Dools.
Sledeći put se informiši, pa piši.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Hot_Mama:):
Jel znate da su one prvo imale svoj striptiz bar,i sad mi kao pevaju...Bas su mnogo razgibane :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Sastavile 3-4 pesme i vec se raspada grupa :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Pa shta? I Blondi je bila plejboj zecica. Nit ih slusham nit ih mrzim. Ali evo sada iskacu kopije njihove. Dosta je nastalo josh takvih bendova. Meni je to glupo. Iskreno bas me briga.
A shta Macici kucici? TO mi nije jasno. Rugobe se pise doggs ne dogs.
 
Xperiment:
E ne znam za striptiz bar ali su barem jako dobre.:) Dalje, neznam koliko si upućena, ali na tom njihovom albumu samo je jedna cura otpjevala čitav album, dok ostale u spotovima otvaraju usta samo. Dalje, Ne raspadaju se nego snimaju drugi album gde će ovaj put sve pjevat. Još nešto, Bitch is not pussycat doggs (neznaš ni napisati), nego Pussycat Dools.
Sledeći put se informiši, pa piši.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Ovaj post treba da stoji u recniku pored prideva NEPISMEN....za potpunije objasnjenje
 
Pa ljudi stvarno ne znam shto ste toliko navalili na taj Pussycat Dolls.

Shta su vam te devojke skrivile? Jeste li bas toliko ljubomorne or what?

I to sve neke izmishljotine tipa imale su striptiz bar ..........

Pa svaki prosecan MTV konzument je mogao jos pre 4 godine da vidi kako taj "striptiz bar" izgleda i cime se one bave u Xtininom dnevniku.....

Ili glavna ne ume da peva...... Ostalo i da ne pominjem.

Mislim stvarno ste preterali.

Osvestite se malo.
 
Tzar:
Pa ljudi stvarno ne znam shto ste toliko navalili na taj Pussycat Dolls.

Shta su vam te devojke skrivile? Jeste li bas toliko ljubomorne or what?

I to sve neke izmishljotine tipa imale su striptiz bar ..........

Pa svaki prosecan MTV konzument je mogao jos pre 4 godine da vidi kako taj "striptiz bar" izgleda i cime se one bave u Xtininom dnevniku.....

Ili glavna ne ume da peva...... Ostalo i da ne pominjem.

Mislim stvarno ste preterali.

Osvestite se malo.
sa' cju da ti nadjem link sa nastupom , da vidish;))) majke mi ja sam njih obozhavala a i dalje su mi super njihove pesme kad vidim neki spot recimo na MTV-u al bre uzhivoooo...katastrofa....evo samo 5 minuta,nacji cju link;)))
 

evo...ja mal' nisam tresnula sa stolice kad sam ih chula i videla....
obrati pazhnju,ona druga crna<jessica> izgleda kaoooo:shock: mislim da je tu najdeblja od njih....mada,malo mi je chudno da su bash TAKO debele:neutral: a u spotovima tako mrshave....anyway,ima na sajtu dosta njihovih nastupa,spotova itd. pa koga ne mrzi nek gleda;)))
 
Xperiment:
E ne znam za striptiz bar ali su barem jako dobre.:) Dalje, neznam koliko si upućena, ali na tom njihovom albumu samo je jedna cura otpjevala čitav album, dok ostale u spotovima otvaraju usta samo. Dalje, Ne raspadaju se nego snimaju drugi album gde će ovaj put sve pjevat. Još nešto, Bitch is not pussycat doggs (neznaš ni napisati), nego Pussycat Dools.
Sledeći put se informiši, pa piši.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Ajde iskuliraj malo covjece :!: Jel vidis da DOGS pise velikim slovima,to znaci da je namerno tako napisano,znam da su dolls(btw.idem u jezicku gimnaziju,tako da me nemoj uciti) 8-) 8-) 8-)
 
Tamplja_90:

evo...ja mal' nisam tresnula sa stolice kad sam ih chula i videla....
obrati pazhnju,ona druga crna<jessica> izgleda kaoooo:shock: mislim da je tu najdeblja od njih....mada,malo mi je chudno da su bash TAKO debele:neutral: a u spotovima tako mrshave....anyway,ima na sajtu dosta njihovih nastupa,spotova itd. pa koga ne mrzi nek gleda;)))
....e jebbiga.....meni su devojke bash....sexy.... :-D ...ali stvarno,pochinjem da ih gotivim....
 
Ocean_state:
Pa shta? I Blondi je bila plejboj zecica. Nit ih slusham nit ih mrzim. Ali evo sada iskacu kopije njihove. Dosta je nastalo josh takvih bendova. Meni je to glupo. Iskreno bas me briga.
A shta Macici kucici? TO mi nije jasno. Rugobe se pise doggs ne dogs.

Ja sam namerno napisala DOGS(mnozina od DOG-pas,ker) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
 

Back
Top