solarijum

Hoce,ne zato sto imas 16 godina nego sto to ne valja ni za dosta starije od tebe.To tako lepo unistava kozu da nemas pojma,dobijaju se pege,izgledas vrlo brzo dosta starija.
Ja sam protiv!
 
Zavisi i od tipa koze, verovatno.. Ja sam zaredjala jedno 20-ak tretmana u roku od mesec dana i mojoj kozi je bash prijalo..
Idi prvo kod dermatologa da ti on da savet.. a ne 'dr za sve'!
 
Prvo dr nije za sve ali za medicinu jesam.Bas bih volela da ode pa da je dermatolog onako lepo ispreslisava oko solarijuma.Ti nisi normalna,telo i koza pamti sve sto joj radis,videces uskoro kad ne budes znala sta ces sa tufnama i pegama po telu od cuvenog solarijuma.
Znam samo jednu kozmeticarku koja ga ne propagira,a svi ostali razmisljaju samo o obrtanju kapitala,tu cu samo da pomenem da ne menjaju lampe bog te pitaj koliko,a morali bi da ih menjaju uzasno cesto.U tom slucaju ne bi imali zaradu.
U poslednjih recimo 5 godina neke moje prijateljice koje su strahovito koristile solarijum poslednje godine nijedna nije otisla nijednom.Jednostavno sad ne znaju kako da uklone pege nastale od istog.A krenule su sa svojih 23 godine,sta mislis kako ce sa 23 godine izgledati koza devojke koja sa 16 pocne da je unistava u solarijumu.Koza na taj nacin stari i to se vidi itekako,gledam svaki dan to.Sad u solarijum a za 2 godine nek krene sa antiridima,zatezanjima...Nekada ipak svoju buducnost treba staviti ispred trenda.
 
dr:
Hoce,ne zato sto imas 16 godina nego sto to ne valja ni za dosta starije od tebe.To tako lepo unistava kozu da nemas pojma,dobijaju se pege,izgledas vrlo brzo dosta starija.
Ja sam protiv!
Hvala dr.
Posto vidim da si upucena htela bih da te pitam jos nesto.Posto na licu imam vise mitisera i stvaraju mi se bubuljice na celo,nos i bradu,koristila sam neke losinone.Dermatolog me salje na neke tretmane kod kozmeticarke ja se plasim da idem da mi se lice nebi jos vise upalilo.Sta da radim.Neznam tacno koji su tretmani znam da neki treba da se urade 10x za redom a jedan je 150 din.A drugi treba nekoliko puta a jedan je 900 din.
 
Ne boj se nece.
Samo nadji dobru kozmeticarku.Ti si u godinama kad je normalno da zbog dejstva hormona ti se stvaraju bubuljice i mitiseri..Koza ce ti se upaliti bas ako ne budes cistila lice.
Poslusaj dermatologa,koristi losione a kod kozmeticarke ces ici svake dve do tri nedelje.Toliko probaj da izdvojis ,znam da ti je puno ali to je za tvoju lepotu.Nemoj nista sama da kopas po licu.
 
[quote="barbyPosto na licu imam vise mitisera i stvaraju mi se bubuljice na celo,nos i bradu,koristila sam neke losinone.Dermatolog me salje na neke tretmane kod kozmeticarke ja se plasim da idem da mi se lice nebi jos vise upalilo.Sta da radim.Neznam tacno koji su tretmani znam da neki treba da se urade 10x za redom a jedan je 150 din.A drugi treba nekoliko puta a jedan je 900 din.[/quote]

Ja sam imala isti problem sa masnom kozom, bubuljicama i mitiserima, preporucili su mi (iz iskustva) da odem na kozmetoloski institut Batut u Avalskoj ulici. Dr. Radmanovic je sjajna, ona mi je licno cistila lice (a ne neka neuka kozmeticarka, sa kojima imam vrlo lose iskustvo jer su mi ostavljale bukvalno kratere po licu) i davala odgovarajuce losione za 'kucnu negu'. Lice ocistis jednom u tri meseca (zavisi od tvog tipa koze, to ces vec videti), tako da trosak nije veliki. Cini mi se da je ciscenje proletos kostalo 600 din.
 

Back
Top