MUSKARCI, DA LI STE NORMALNI

Poruka
12
Ovo ne bih tumacila kao nesto uvredljivo....I sama se krijem iza muskog nicka....
Ali pazite situaciju.....

Covek od 34 godine. Ima propali brak iza sebe , i jedno dete.
Posle razvoda, kako to vec ide, svrlja, kako bi zadovoljio tekuce potrebe, nakon dve godine od razvoda upoznaje devojku, u koju se zaljubljuje na prvi pogled, sa njom je 5 godina....
to zaljubljivanje na prvi pogled, traje nekih godinu dana, i on pocinje da svrlja.....
Ali tvrdi kako je i dalje voli.....
ONa mu znaci, nezadovoljan je, ali dok je ona tu, dobro je. Nesigurnost?
Napravi sranje sa devojkom koja je dosta mladja od njega...
Zaljubi se kao nenormalan, ali muci tu klinku zbog osecanja koje postoji....
KLinka dobija mesto, neko po strani.....I trpi odredjeno vreme....Devojka je i dalje tu, prva, i jedina.....

Sta je u pitanju, da li vam se desava da se ohladite pa svrljate, ili jednostavno to je neka potreba, luda zelja da dokazete da ste i dalje u punoj snazi, ili jednostavno vasa svakodnevnica.....

Ovo me bas zanima.
Nesigurnost, ili avanturisticki duh?
 
Iznela si vrlo malopodataka da bi bilo ko od nas mogao da daje zakljucke o tom coveku.
Ko zna, mozda je lik sasvim normalan,ali jednostavno nije naisao na zenu koja mu u potpunosti odgovara. Mozda ga je iskustvo iz prvog braka naucilo da neveruje zenama i da im nikad vise ne da srca do kraja.

A opet postoji mogucnost da zaista ima ozbiljan poremecaj licnosti , mozda ima neki blagi poremecaj, mozda je jednostavno zenskaros... ima tu hiljade varijatni.

Ono sto je vazno jeste da ne moze se covekov zivot opisati u par recenica i na osnovu toga izvoditi zakljucci.

Ono sto je najvaznije jeste da nijedna zena ne bi trebala da bude sa muskarcom kome nije samo ona dovoljna, i da zna da je svaki produzetak takve situacije vodi samo u gubitak.

Ne treba da budete sanjari u takvim situacijama i da i dalje mislite kako ce se sve normalizovati, ili da ce on konacno uvideti da ste Vi ona prava za njega.Jednostavno morate sagledati realno situaciju i napraviti odlucan rez, ma koliko to bolno bilo, posle kraceg perioda tuge, doci ce nova epoha srece kada ce te uvideti zasto su realnost i hrabrost preduslov svake srece.
Ne zivite u lazi jer ona vodi samo jednim smerom ~ u nesrecnu buducnost :!:
 
Aurelijano Buendija:
ma odavno je dobio korpu od klinke, pa se sada cima.....
ja sam drugarica, ove petogodisnje
a fin lik, mislim, onako lala pravi


Nije on čovek glup i poremećen ... već tvoja drugarica koja sve to zna i podnosi .... Ma batali me tih žena koje su jadne i neshvaćene. Fuj.

On ima razloga zašto švrlja ... ili je nezadovoljan ili je ne voli dovoljno. A tvoja drugarica? Šta je sa njom? Boji se da joj ne umakne zadnji voz?
 
valjda se oboje boje.
Ja bih rekla da ona njemu predstavlja poslednji voz, neku vrstu sigurnosti posto zna da ce ga retko ko cekati, osim ako nije bas zaljubljen.
On je zaljubljen u tu malu, ali unapred je sve osudio na propast.
Drugarica kaze, da se cudno ponasa, mislima luta, nije kao pre
a drze se cvrsto jedno drugog.
KO je tu nenormalan
 
Ubija zadah, zatvorena soba,
oduzima mi svest, ko da sam iz groba,
tamni oblaci, nad zgradom mi se guze,
oni nikako da odu, lagano puze,
bezivotno gledam, naspram mene,
ja sam pravi negativ, svoje sene,
sa senkom svoga tela, najradije pleshem,
nek izbacim seme, jer nju ne mogu da kreshem...
 
Aurelijano Buendija:
Ovo ne bih tumacila kao nesto uvredljivo....I sama se krijem iza muskog nicka....
Ali pazite situaciju.....

Covek od 34 godine. Ima propali brak iza sebe , i jedno dete.
Posle razvoda, kako to vec ide, svrlja, kako bi zadovoljio tekuce potrebe, nakon dve godine od razvoda upoznaje devojku, u koju se zaljubljuje na prvi pogled, sa njom je 5 godina....
to zaljubljivanje na prvi pogled, traje nekih godinu dana, i on pocinje da svrlja.....
Ali tvrdi kako je i dalje voli.....
ONa mu znaci, nezadovoljan je, ali dok je ona tu, dobro je. Nesigurnost?
Napravi sranje sa devojkom koja je dosta mladja od njega...
Zaljubi se kao nenormalan, ali muci tu klinku zbog osecanja koje postoji....
KLinka dobija mesto, neko po strani.....I trpi odredjeno vreme....Devojka je i dalje tu, prva, i jedina.....

Sta je u pitanju, da li vam se desava da se ohladite pa svrljate, ili jednostavno to je neka potreba, luda zelja da dokazete da ste i dalje u punoj snazi, ili jednostavno vasa svakodnevnica.....

Ovo me bas zanima.
Nesigurnost, ili avanturisticki duh?
Ovde izgleda moras biti razveden i sa detetom da bi bio savremeni muskarac.... :lol:
A kakav im je bio sex?
Inace zene pate od zelje za dokazivanjem i paznjom... muski ne... Tako da ipak ne moze zensko da pita pitanje za musko.... pogresno formulisano u startu... pogotovo sto je i odgovor ponudjen autosugestivan...
A i situacija je moj do mojega... aj zamrsi jos malo pa da bude ko spanska serija.... :lol:
Nije ti to nista tako komplikovano....
 
E ajde
onda evo ti cinjenica, ja necu da dajem sugestije...moze

ozenjen tri godine
razveden dve godine
upoznaje moju drugaricu
zaljubljuje se u nju na prvi pogled
zajedno su pet godina
znam da je prevario vise puta
ali to su bile kombinacije na jedno vece. Ovo sa klinkom sam slucajno saznala.
Drugarica ne zna vise sta ce sa sobom iako je on i dalje sa njom, a ne sa tom malom
Kaze da se gubi, da je jednostavno vise ne slusa, da nije vise to to, ali se oboje boje da prekinu.
ONa zato sto ima vec trideset i neku i kaze da je ovo zadnji voz.
Da li i on to misli, cim je sa njom i dalje?
Ili kod njega postoji neka ljubav koja mora da bude okrepljena malim svrljanjima povremeno....

Petre izvoli:)
 

Back
Top