Bosanske piramide??!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јесте, лепо је замишљено, али је већ намењено пропаганди која ће умањивати стварни рад. Зато би било добро да се почне од почетка, а не од открића, мислим, ко је могао правити пирамиде на том простору и када. Ако се та претпоставка правилно постави онда ће све друго ићи лакше. Било би глупо повезивати је за било коју цивилизацију у задњих 5 хиљада година, а можда је и то преблизо. Бар ја тако мислим

Вујадин
 
Ovo je vetj bilo 100 puta na 4umu...neqi Bosancheros se svojevremeno nashao da nas "prosvetljuje"kako ce to izmeniti shvatanje istorije i ko je qolevqa svetske qulture.....kao:Boshnjaci,narod najstariji......nisu dzaba buqve i medjedi zashtitni znaq zapadnog suseda.....
 
Можда је тако али то није правилно, ја сам пролазио кроз Хрватску и Видео сам бунар Гусић капетана, али то није бунар као што се може очекивати, него се налази на врх једне планине, а у подножју те планине постојало је једно језеро, а око два километра удаљености има једно брдо у виду пирамиде и зове се Црквина. Има чак и историјких података о тим пределима да су ту живели неки стари Грци, а поставићу вам грб тога капетана и опис на немачком, па судите на основу тога о коме је реч.

Вујадин
 
Sto se mene tice, ja za sada ne vidim nista konkretno sto se tice te "piramide". Samo jedno brdo i nekakvo bezvezno nepravilno kamenje koje iskopavaju ko u kamenolomu. Videcemo sta ce biti nadalje, ali se meni cini da je sve to jedna velika, velika propaganda.
 
Ево што рече то и уради.

Вујадин
 

Prilozi

  • Гусић к.jpg
    Гусић к.jpg
    28 KB · Pregleda: 17
  • Гусић.jpg
    Гусић.jpg
    18,2 KB · Pregleda: 59
......ljudi koliko vas svatam (a nisam bosanac) svi bi ovde zeleli da su arapi zaista obrazovaniji, stariji i uzviseniji narod od bosanaca???.....srbi su naravno po vama puno dalji bosancima nego malim "lepim" crnpurasto obojenim arapcicima koji su kao studenti mnoge nam zene zapecatili za ceo zivot i zato su tako lepe, skromne i poverljive hahahahahahahahahaha...a?
..prvo se ponizavaju srbi kako se boje da odu u hrvatsku i cg da ih neko ne nafleka i ne popiju patos, a ovde iskazuju zelju da su niza bica...jaooo idem ja da se drzim samo licnih kontakata od ovoga me muka hvata.....ovaj sajt je zaista samo bruka za naciju ..... dajte ako imate bilo kakve podatke, obrazlozenja..neki su vec poceli da daju.....itd...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top