Erich won Daeniken

vladimir_s

Zainteresovan član
Poruka
303
Sta mislite o njegovim teorijama?? Hm, zanimljivo a ima iteklako smisla... :confused:
Da npomenem, on tvrdi da su bogovi koje su postivali stari narodi bili ustvari humanoidni vanzemaljci koji su posjetili zemlju prije izmedju 1000000 i 3000 godina. Ovako zvuci nebulozno ali procitajte knjige "Sjecanja na budućnost" i "povratak zvjezdama" pa ce imati itekako smisla... Procitajte pa onda sudite.
 
Daenerys:
Chitala...davno...jakoooo davno !!
.... da bas to (citao) poenta je da kad bi mi sa ovom stepenom civilizacije sleteli na neko mesto gde su ljudi na nivou pecinskog coveka ,koji jedva znaju i za vatru, zar mi ne bi izgledali kao Bogovi za njih? Oreoli svetaca po njemu su ustvari kacige astronauta... ipak meni kao sto je receno gore - sf!
 
Ima jos sto opisuje nelogicnosti istorije, vere, nauke itd... Zamislite kad bi mi sa avionom sleteli u prasumu kod domorodaca koji nisu imali kontakt sa civilizacijom, i kada bi demonstrirali nasa tehnicka dostignuca. Oni bi pomislili od antena da su rogovi, od mlaza aviona da su duge, a od aviona bozanske ptice, od mobitela da su bozije usne (?), hologram pogotovo, od auta da su bozije kocije, od bombi da su "oganj bozije srdzbe"itd...
 
vlado_s:
Sta mislite o njegovim teorijama?? Hm, zanimljivo a ima iteklako smisla... :confused:
Da npomenem, on tvrdi da su bogovi koje su postivali stari narodi bili ustvari humanoidni vanzemaljci koji su posjetili zemlju prije izmedju 1000000 i 3000 godina. Ovako zvuci nebulozno ali procitajte knjige "Sjecanja na budućnost" i "povratak zvjezdama" pa ce imati itekako smisla... Procitajte pa onda sudite.

Човече, па и сам Деникен је заборавио шта је све писао!
Одкуда ти паде он на памет?
 
Mit dunavskih rusalki:
Човече, па и сам Деникен је заборавио шта је све писао!
Одкуда ти паде он на памет?

Nije Deniken bas toliko zaboravan.

Von Däniken is a co-founder of the Archaeology, Astronautics and SETI Research Association (AAS RA). He has developed a theme park called Mystery Park in Interlaken, Switzerland. It opened May 23, 2003 and is supposed to close in November 2006. A new science fiction television series based upon his books is under production. ;-)
 
vlado_s:
Sta mislite o njegovim teorijama?? Hm, zanimljivo a ima iteklako smisla... :confused:
Da npomenem, on tvrdi da su bogovi koje su postivali stari narodi bili ustvari humanoidni vanzemaljci koji su posjetili zemlju prije izmedju 1000000 i 3000 godina. Ovako zvuci nebulozno ali procitajte knjige "Sjecanja na budućnost" i "povratak zvjezdama" pa ce imati itekako smisla... Procitajte pa onda sudite.

kako mozesh da uzmesh za ozbiljno osobu koja razmishlja ovako:
(parafraziram)
"za osnovu izbochine na to kamenu ja sa sigurnoshcu tvrdim da je 6 marta 414 u 12:06 na tom mestu vanzemaljac sa poglavicom asteka igro shah i da mu je u 64 minutu igre konjem odneo kraljivu, a ti chitaoche ako mi ne verujesh si bedna retardirana gnjida koja ne zasluzuje da dishe, a kamoli da drzi moju knjigu u rukama"
 
crow:
kako mozesh da uzmesh za ozbiljno osobu koja razmishlja ovako:
(parafraziram)
"za osnovu izbochine na to kamenu ja sa sigurnoshcu tvrdim da je 6 marta 414 u 12:06 na tom mestu vanzemaljac sa poglavicom asteka igro shah i da mu je u 64 minutu igre konjem odneo kraljivu, a ti chitaoche ako mi ne verujesh si bedna retardirana gnjida koja ne zasluzuje da dishe, a kamoli da drzi moju knjigu u rukama"


:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top