Da li ste primetili da ekstremisti preovladjuju na svim politickim forumima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
filatelista:
Tačno tako, negde si napisao da će Srbija biti normalna zemlja kad oni budu sa po 5% podrške. ČISTA ISTINA!
pa mislim da je u mnogim normlanim zemljama situacija malo drugacija.
Pre 15 godina ekstremni denicari jesu imali do 5% a danas nije retkost da imao i 10-12%.
Sto se tice partija liberalne i liberalno-leve orjentacija taj procenat se skoro svud preko 10%.
 
_Milanche_:
pa mislim da je u mnogim normlanim zemljama situacija malo drugacija.
Pre 15 godina ekstremni denicari jesu imali do 5% a danas nije retkost da imao i 10-12%.
Sto se tice partija liberalne i liberalno-leve orjentacija taj procenat se skoro svud preko 10%.
Dobro, ne bih se usudio porediti radikale i extremnu desnicu u normalnim zemljama, pošto ovi "naši" imaju od komunističkih do krajnje desničarskih stavova.
LDP-u je sasvim dosta 5%! Da imaju više, na ovim forumima bi se teško izdržavalo.
 
filatelista:
Dobro, ne bih se usudio porediti radikale i extremnu desnicu u normalnim zemljama, pošto ovi "naši" imaju od komunističkih do krajnje desničarskih stavova.
LDP-u je sasvim dosta 5%! Da imaju više, na ovim forumima bi se teško izdržavalo.
LDP(odnosno koalicija) ce na narednim izborima osvojiti izamdju 5-10% glasova ali objekitvno oko 6-7%.
Ako se desi da se formira vlada "demokratskog bloka" u kojoj LDP nece ucestvovati i nastavi da deluje iz opozicije njene sanse su za naredne izbore ogromne da udvostruci broj gasaca.Udje li LDP u vladu posle sledecih izbora bojim se da su im to poslednji izbori na kojima ce postati parlamentarni.
 
Лажна је паралела СРС - ЛДП.
Права паралела је ДС - СРС, пошто и једни и други у много чему претерују, али кад је треблао показали су се као државотворне странке.

Права паралела је ЛДП - Образ, пошто су то екстремисти који стављају идеологију испред националног и грађанског (појединачног) интереса. Такође, то су странке које отворено сумњају у саме принципе демократије и траже друга решења.

А екстремисте треба по принципу - на ливаду, па разјасните тамо своје спорове.
 
_Milanche_:
LDP(odnosno koalicija) ce na narednim izborima osvojiti izamdju 5-10% glasova ali objekitvno oko 6-7%.
Ako se desi da se formira vlada "demokratskog bloka" u kojoj LDP nece ucestvovati i nastavi da deluje iz opozicije njene sanse su za naredne izbore ogromne da udvostruci broj gasaca.Udje li LDP u vladu posle sledecih izbora bojim se da su im to poslednji izbori na kojima ce postati parlamentarni.
ne sumnjam da će ući u parlament. Što više, jer će u Vojvodini dobiti dosta zbog LSV. Poenta je da ne želim da zamislim skupštinske sednice i replike radikala i njih. Mislim da je za Srbiju najbolja koalicija DS-DSS, ne zbog DSS takvog kakav jeste (da je kao V.Janković ne bih imao nikakve probleme) već zbog toga što se radi o dvema partijama. LDP sa sobom vuče u skupštinu i Mićićku i Koraća i Čanka i dolazi cirkus u naš mali grad....
 
_Milanche_:
LDP(odnosno koalicija) ce na narednim izborima osvojiti izamdju 5-10% glasova ali objekitvno oko 6-7%.

Зар само толико ,када човек гледа ове форуме рекло би се да их је више,
вероватно малобројност покушавају да надокнаде великом галамом,
тако и ти ако једну лаж поновиш 100 пута мислиш да ће постати истина неће него ће постати дегутантно причати о томе и огадиће се људима,зАр не ?
 
filatelista:
ne sumnjam da će ući u parlament. Što više, jer će u Vojvodini dobiti dosta zbog LSV. Poenta je da ne želim da zamislim skupštinske sednice i replike radikala i njih. Mislim da je za Srbiju najbolja koalicija DS-DSS, ne zbog DSS takvog kakav jeste (da je kao V.Janković ne bih imao nikakve probleme) već zbog toga što se radi o dvema partijama. LDP sa sobom vuče u skupštinu i Mićićku i Koraća i Čanka i dolazi cirkus u naš mali grad....
i ja imam isto misljenje za naredne 4 godine kao ti...DS-DSS sa malim strankama s tim sto ce DSS predvoditi kadrovi kao sto su Vladeta Jankovic i Milan Parivodic a ne kadrovi tipa Zorana Stojkovica i Mamule.
 
MAXIMUS !:
_Milanche_:
LDP(odnosno koalicija) ce na narednim izborima osvojiti izamdju 5-10% glasova ali objekitvno oko 6-7%.

Зар само толико ,када човек гледа ове форуме рекло би се да их је више,
вероватно малобројност покушавају да надокнаде великом галамом,
тако и ти ако једну лаж поновиш 100 пута мислиш да ће постати истина неће него ће постати дегутантно причати о томе и огадиће се људима,зАр не ?
LDP ima dosta veliko uporiste u mladjoj populaciji koja najvise koristi internet...Recimo ovde nema ni jednog skoro simpatizera SPO-a a razlog tome je sto su glasaci SPO-a ulgavnom sa sela i ne koriste internet.
 
_Milanche_:
MAXIMUS !:
LDP ima dosta veliko uporiste u mladjoj populaciji koja najvise koristi internet...Recimo ovde nema ni jednog skoro simpatizera SPO-a a razlog tome je sto su glasaci SPO-a ulgavnom sa sela i ne koriste internet.

Има СПО сајбер звезде нарочито срећковић (постао сам сајберг звезда шаљу ми мејлови,што је шмешан овај интернет,веренице ми)и онај са сајма заборавих му име,
могуће је да сте у праву за Лсд овај Лдп или Пгп али они нису били онај дан испред зграде скупштине оштине Стари град па сам зато помислио да их је много мање?
Од укупног бирачког тела у Србији дај боже да су 5% корисници интернета и овог форум А ?!
 
MAXIMUS !:
_Milanche_:
Има СПО сајбер звезде нарочито срећковић (постао сам сајберг звезда шаљу ми мејлови,што је шмешан овај интернет,веренице ми)и онај са сајма заборавих му име,
могуће је да сте у праву за Лсд овај Лдп или Пгп али они нису били онај дан испред зграде скупштине оштине Стари град па сам зато помислио да их је много мање?
Од укупног бирачког тела у Србији дај боже да су 5% корисници интернета и овог форум А ?!
Овде СПО-оваца нема или су ретки због Лудог Вука (Боже, како ме ово асоцира на Индијанце и Лудог Коња). Зашто и како је "одлепио" не знам, у ствари, можда је променио плочу јер зна да Хаг заслужује више него Шешељ.
Таквог је лако уценити.

СПО и ЛСД тј, ЛДП - ванпарламентарци од марта 2007. Мислим да ће Веља да откаже Вуку, само га вуче надоле у коалицији.
 
_Milanche_:
LDP(odnosno koalicija) ce na narednim izborima osvojiti izamdju 5-10% glasova ali objekitvno oko 6-7%.
Ako se desi da se formira vlada "demokratskog bloka" u kojoj LDP nece ucestvovati i nastavi da deluje iz opozicije njene sanse su za naredne izbore ogromne da udvostruci broj gasaca.Udje li LDP u vladu posle sledecih izbora bojim se da su im to poslednji izbori na kojima ce postati parlamentarni.
LDP nikada u buducnosti nece imati preko 10%,bez obzira da li ce uci u vladu posle sledecih izbora
 
untouchable:
Па присталице СРС су најактивније зато што су партија са највећом пордшком у Србији а не зато то су "екстремни".
Gresis.Na primer na francuskim politickim forumima aktivisti Le Penove stranke su aktivniji od vecih umerenih partija
 
BG5:
Gresis.Na primer na francuskim politickim forumima aktivisti Le Penove stranke su aktivniji od vecih umerenih partija

И какве то везе има са чињеницом да присталица СРС овде има највише не зато што је то "екстремна партија" (а успут није) већ једноставно зато што је то партија са највећом подршком у Србији?
 
forum je ochigledno lepak i za taj soj ljudi.
istripuju kako imaju vaznu misiju i chine neka velika dela na 'javnom' prostoru.
verovatno su previshe ogranicheni u stvarnom drustvenom zivotu(ako ga uopste i imaju), pa forum i net dodju kao 'dushudalo' mesto za raznorazne boleshcine koje imaju manju prodju u rl.
inache,dok nisam postao 'registrovani korisnik' foruma, mislio sam da zivim u mnogo normalnijem drustvu. nisam ni sasvim znao kakve sve forme ljudi,tripova i ideja postoje okolo.
 
untouchable:
И какве то везе има са чињеницом да присталица СРС овде има највише не зато што је то "екстремна партија" (а успут није) већ једноставно зато што је то партија са највећом подршком у Србији?
Kako ti objasnjavas cinjenicu da su na francuskim forumima aktivisti Le Penove partije aktivniji od partije Zaka Siraka koja ima najvecu podrsku u Francuskoj?
 
untouchable:
И какве то везе има са чињеницом да присталица СРС овде има највише не зато што је то "екстремна партија" (а успут није) већ једноставно зато што је то партија са највећом подршком у Србији?
Meni rekose da treba da se stidim :roll:
A, vidis, ja ne osecam nikakav stid, i nemam cega da se stidim. Kad neko ovde, pa jos dama napise za Premijera da je dzukela, kad iznose prljave lazi o Seselju i njegovim zatvorskim danima tamo negde i tamo nekad, kad ga ga pokrste u Vjeku, to je super, to je cool, ali, ako ja kazem da to nije ni super ni kul (i da je laz)onda sam ja ekstremista.
Cudna neka merila stida i ekstremizma :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top