Patologija foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...Opusteno = u redu,sukob misljenja,rasprave,argumentacija,posalice i slicno-upravo sam na to mislila.Što se tiče druge stavke da li ćemo kritikom to rešiti ili ćemo predložiti neko konstruktivno rešenje?Btw najsvežiji primer imate na ženskom kutku ...Da li je rešenje ban nekih članova kada će se oni vratiti pod drugim nickom još ratoborniji i željniji osvete?
 
Srbi vole da laju na gazde i da objašnjavaju "kako bi oni to bolje".

E isto je i sa moderatorima na forumu, jedino što ovde nema neke konkretne vlasti, tj. moderatori moderiraju one forume koji ih interesuju, a za ostale ne mare preterano. Imaju ljudi druga posla, to razumem, ne treba se previše primati i misliti da moderator sedi po ceo dan pored kompa k'o ptičar i čeka da izleti neki bestidnik koji će upotrebiti nepristojnu reč pa da ga banuje na nedelju dve zbog nevaljalštine i nepristojnosti.
 
Sizif:
Srbi vole da laju na gazde i da objašnjavaju "kako bi oni to bolje".

E isto je i sa moderatorima na forumu, jedino što ovde nema neke konkretne vlasti, tj. moderatori moderiraju one forume koji ih interesuju, a za ostale ne mare preterano. Imaju ljudi druga posla, to razumem, ne treba se previše primati i misliti da moderator sedi po ceo dan pored kompa k'o ptičar i čeka da izleti neki bestidnik koji će upotrebiti nepristojnu reč pa da ga banuje na nedelju dve zbog nevaljalštine i nepristojnosti.[/QUOTE]

- U cemu je onda njihova svrha...ne kontam :confused: - ako imaju pametnija posla,sto se prihvataju toga...Da bi bili "gazde"? - a mi "korisnicka beslovesna masa" smo tu da bismo "lajali"?
...Cemu onda onoliki pravilnik pri svakom uclanjivanju - ako je svejedno da li se postuje ili ne?
 
Razumem revolt i sve to... Ali, da niste otisli malo daleko? Kako moze, lupam sad, 20 ljudi da regulise i kultivise 10020 ljudi ? Ovo treba doziveti kao zabavu za narodnu masu, stoku, kako hocete...uostalom, i sami njoj pripadamo, jer smo ovde, zar ne?
Ukoliko bih zelela da raspravljam, da iznosim svoje misljenje, i cujem tudje sugestije na neku intelektualniju, ozbiljniju, savetodavnu temu ( mada, pravi saveti se ne traze na internetu), onda to necu ocekuvati od foruma na krsti ! Za to postoje odredjenje ustanove , za to postoje kompetentni ljudi, za to postoje prijatelji u RL, za to postoji jos 10020 razloga da se ne obratim nikom ovde.Mislim, sigurno necu ovde iskreno otvarati dusu i za uzvrat ocekivati najiskreniji odgovor,pun topline i neznih reci. I cisto sumnjam, da ste i vi iskreni u svojim savetima,pa cak i ovo sto pisete je puno gorcine i cak nekog besa- Sto ja ne mogu? Ja bih bolje radio taj posao ?. Da, ovo je vestacka tvorevina, pa se ljudi u skladu sa tim i ponasaju.
Znam, sad ja kao ispravljam " krive " i " prave ", ali generalno - zabole me ! Ne znam samo, sto vas toliko dotice? Zar nemamo svi dovoljno svojih briga i ovako, pa jos trebam da lupam glavu,da li je forum ovo ili ono ? Kad mi prestane biti interesantan-hvala puno,dovidjenja!
A pravilnik postoji da bi se krsio ! Od kako je sveta i veka ! I da, sladje je !
 
Уважене колеге, сви сте у праву, највише Каа, проблем није у модераторима. Да не грешим душу има њих који знају посао, али има дилеја који су већи болесници од неких корисника. Проблем је у администратору који им даје налог како да делају. Даћу Вам свеж пример, мој. Уопште се не жалим што сам удаљен са Политике док су она као двојица шерифа тамо, али видите на захтев админа да му доставим линкове увреда на мој рачун и то стварно бестидних одакле је све почело, мислите да је када сам му их послао реаговао. :) Ма, заболе га. Њима је уважене колеге важно да се што више пљује јер њихово схватање посећености форума се огледа задњих месеци само у том виду. И не ложите се много на те никове који пљују и псују и које нико не дира, све су то њихови људи који провокацијом мисле да могу да остваре већу посећеност форуму. Јер други разлог не постоји. Нека демантују ово.

Сад ће Крстини душебрижници и увлакачи да оспу дрвље и камење по овоме.
 
Zar vam sve ovo nije smesno? Zar ne trazite " pravdu " na nepravednom forumu, zasto je neki supak bolji od vas u smislu, nije popio ban? Ne cini li vam se da ste u vrzinom kolu, u kom vas niko ne tera da budete?
 
Traženje "pravde" je uglavnom uzaludan posao, ne samo na "nepravednom" forumu. Zbog toga ova tema jedino može da posluži kao ventil onima kojima smetaju razne stvari na ovom forumu. Ništa se neće promeniti na osnovu postova u ovoj temi.
 
Goddess of the far east:
Izvini, ali nisam te razumela šta si hteo da kažeš sa tim udaljen sa politke?Razlog je, ako nije tajna ?Ne zalazim baš često tamo.

Колегинице, разлог :) један психопата који стално онанише на Политици као што га је Каа описао. Е сад он је миљеник многих модератора јер је ментално индиферентан и назално елоквентан као магарац пред парење па га зато ваљда сажаљевају. И тако он по свима опали шлајмарице како дође а највише по овој јадној земљи и народу и свему што није ЛДП и чедоиди. Тако је у тандему са још једним високо елоквентним колегом у тандему рекао да ја пушим свим ЛДП-овцама и да сам џукела и пацовчина а модератор овај баш са култних ствари није реаговао по ПС-у. Е онда сам мало том колеги објаснио да треба да иде да се лечи...и епилог се ѕна. Задовољни?
 
Goddess of the far east:
Da li je sve to rekao na pp ili javno?Ako je sve to rekao vokabular mu nije baš na zavidnom nivou.Rekla bih da čak i taj navedeni magarac ima više elokvencije.

Јавно колегинице и то ради стално. А на пп је послао те вечери другом колеги шта би радио са његовом мајком, па су тог другог колегу бановали. :) То је био врхунац вечери. Онда су видели и мод и админ да су забрљали као по обичају, па су тог колегу сутрадан одбановали. То говори колико знају посао који обављају.
 
Ма јок колегинице, нема плакања. Плакао је он кад је проглашен Устав Србије. Зато је био и бесан на цео свет. :) Ако сумњате питајте вашег комшију лалу јоминија. Нека демантује :)
 
Hm...mislim da mlatite praznu slamu i gubite vreme...svi imamo slobodu odluke...na nama je hoćemo li biti ovde ili ćemo negde u real life...mada...slažem se da postoje neke stvari koje nisu ok. ali to je tako i niko to od nas neće promeniti...takve su godinama...na ''religiji'' je bilo pljuvanja i vređanja...opet...su postojale teme na kojima je žučno diskutovano i bez uvreda...to sve od nas zavisi...ko je od prisutnih u poslednje vreme napisao nešto smisleno i ozbiljno...ko je izneo svoje mišljenje o nečemu na nekoj od ozbiljnih tema...a nije da takvih tema nema...ima ih...ali one možda i nisu svakome interesantne...primećujem da postoji neki opšti bunt na forumu...ima slična tema i na ''svaštari''...ne uspeva...ok. je pobuniti se...dići glas...ali...da mi ipak krenemo malo od sebe...daa...očekujem paljbu...baš je našao ko će da vam drži predavanje...a?Ybg. navalite...ja i dalje držim čas...:lol:
 
Па колега има истине у томе. И ја се понеки пут запитам заиста шта радим овде. Ваљда навика или сам се навукао на Крсту као на гудру. :)

Нема бунта колега. Никаквог. Топик о патологији, тако ја видим неке подфоруме, или немам право да изнесем свој утисак?
 
Пазите, то је оправдање модератора. Када те неко напљује не смеш да одговараш:) јер ћеш тада да летиш. А оног што пљује не дирају, сад ко је ту луд? Питање је и друге природе, како функционишу форуми. Да ли треба на неким местима писати озбиљно и аргументовано. Онда се сахрањује дискусија јер друга страна у њој нема шта да каже, а то опет није циљ пословања форума који убира рекламу и новац од промета-па макар он био и пљувачки.
 
@dr hirurg:
nisi ni ti naivan.
nemas razloga da se bunis.
samo gledam sta se pise ovde.i nije uredu da se zna samo jedna verzija price.
ne osecam se prozvanom a ni pozvanom da sirim pravdu ovde,al mojne da se pravimo naivni.na politici niko nije takav.
 
dr hirurg:
Пазите, то је оправдање модератора. Када те неко напљује не смеш да одговараш:) јер ћеш тада да летиш. А оног што пљује не дирају, сад ко је ту луд? Питање је и друге природе, како функционишу форуми. Да ли треба на неким местима писати озбиљно и аргументовано. Онда се сахрањује дискусија јер друга страна у њој нема шта да каже, а то опет није циљ пословања форума који убира рекламу и новац од промета-па макар он био и пљувачки.

Donekle si u pravu...uvek se nađe sagovornik kada je ozbiljna diskusija u pitanju...iskustvo na ovom forumu me to uči...a naučilo me je i da se može veoma žestoko odgovoriti na paljbu a ne biti banovan...ako neko na ovom forumu pleše po ivici...onda sam to svakako ja...a nije da sam miljenik...potkačim i njih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top