veliki brat - shutka

koga cemo sutnuti na dve nedelje sa foruma?

  • limunadu

    glasova: 4 6,3%
  • bundevu

    glasova: 9 14,3%
  • antun tuna

    glasova: 14 22,2%
  • whitenicky-ja (belog nikolu)

    glasova: 36 57,1%

  • Ukupno glasova
    63
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bundeva:
e, ne mogu vise da cekam.. eve je anketa :)
Sam si otvorio temu, red je da glasam za tebe.
Ne bih glasao ni za koga, ali kad već moram... a svi ste mi podjednako dragi, vrlo ste dobri i duhoviti, nikad me ne nervirate, osim ono jednom kad ste se medjusobno kačili zbog nečega, a mene niste pomenuli iako sam ja bio zaslužan što je uopšte išta i uradjeno, što me nije pogodilo, samo sam se malo začudio kako ste mogli posle svega tako da postupite i da ispadnete tako sebični i pokvareni, još ste i počeli da zbijate šale, da su bar duhovite, nego su tužne, ali niste vi krivi što nemate smisla za humor, kad ste neškolovane iskompleksirane barabe koje ne zaslužuju ni da privire na forum, niti bilo gde gde se pismeni okupljaju,treba vas sve izbaciti zauvek, a ne na dve nedelje, **** vas ko vas pustio da uopšte dodjete ovde!

Mali pokušaj kreativnosti inspirisan govorima u ispovedaonici...
Ej, šalio sam se (valjda ste ukapirali :shock: ), nemo' ovo ozbiljno da shvatite!
 
e, polako, ljudi, sta vam je.. niko nije rekao da morate da glasate... mislim, ako ste mislili da glasate za mene, uopste ne morate.. ne, ne, stani, nisam tako mislio.. pa gotjo, pobogu, ovo je demokratija.. moze i da se ne glasa ako vam je mrsko da prosetate do biralista, moze i da se ne izadje namerno, moze i da se glasa za limunadu.. mislim, sve je dozvoljeno.. pametni smo ljudi, zasto da nam se svet smeje..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top