Sta ce LDP ako...

BG5:
...EU,Savet Evrope,OEBS itd kazu da nepravilnosti na referendumu nisu uticale na uspeh referenduma?

Не треба бити видовит, пошто су они предвидљиви.
Изаћи ће на скоре изборе по одредбама "Легијиног устава" и причати како су они једини доследни (ако је тако, зашто онда признају Устав?). Даље ће се "борити за своје идеје" иако Европа не даје ни пет пара за њихове аргументе. То са Европом не би имало значаја да они не тврде да су једини који могу Србију да одведу тамо.
Окси-морон? Ма ћиту није!
То је све Дарк Сајд оф Мајмун :lol: :lol: :lol:
 
rdeki:
Sta ce? Pa objavice kako ce sve biti drugacije kada u Evropi bude vladala demokratija.

Ево признајем да је овај одговор бољи од мојега...
И ја мислим да је Европа недемократска. Да је демократска подржала би једине борце за демократију у Србији, не клерофашисте Воју и Бориса :lol: :lol: :lol:
А и онај Европски устав нешто пропаде... мора да јавна расправа није била добро вођена :wink:
 
Lacibg:
Луси ин тхе Ску вид Дајмондс ...

Један антологијски догађај.
Имали смо на послу фрку са вирусима, управо нам антивирус истекао и тако то... И сад, мој дишке зна тако да паничи, а тих дана је стварно био одлепио.
И сад не знам шта је требало, тек питам колегу
"А где је _____ ?"
А овај каже
"Ено га на небу са дијамантима."
 
Great Old One:
Један антологијски догађај.
Имали смо на послу фрку са вирусима, управо нам антивирус истекао и тако то... И сад, мој дишке зна тако да паничи, а тих дана је стварно био одлепио.
И сад не знам шта је требало, тек питам колегу
"А где је _____ ?"
А овај каже
"Ено га на небу са дијамантима."
Ово памте само старије генерације.
Данас клинци ни не знају шта је Тхе Беатлес.

А јел се и ви колега, бакћете у неком АОП-у као и ја ?
 
Lacibg:
А јел се и ви колега, бакћете у неком АОП-у као и ја ?

Тако некако колега. Обично пазим на те П из ваше скраћенице да не побегну.

А ове данашње генерације... Занте како - ко је рођен после 1980, доста је рећи да не зна Тилета. :wink:
 
crow:
drogirash ti mama...

alo bre! ima li ovde neko da sankcionishe ovakvo vredjanje!?!?

Е стварно си брате тешка ложана и уз то... ајде нећу, ниси ти крив...
Не разумеш да препознаш чедоида кад глуми патриЈоту, а раније си се примао у обрнутим случајевима.
Да и не говорим што овај инадагдавида чак није ни покушао да изгледа уверљиво, него као мисли да је саркастичан, као неки покушај духовитости.
Што би рек'о Гојко Сиса "Ту нешто туц-туц, као модерно а глупо" :lol:
 
i_dont_give_a_****_by_RA909_by_what_do_u_hate.jpg

Балони ... шарени ... трубице ...
a122.gif
 

Back
Top