Сергеј Трифуновић о Чеди

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
- Mene je Ulemek spremao za film u kome sam trebao igrati frajera iz Legije Stranaca. To je bilo 1998. Niko čuo za Legiju nije. Interesantno bi bilo, recimo, pročitati, šta bi, recimo, Čedomir o svom druženju s istim mogao da ispriča. Ta su druženja verovatno bila i češća i konstruktivnija. I imala su nekakav dil. Ne samo on, već i svi iz tadašnje pa i sadašnje vladajuće strukture.

- Na LSD-u, herojinu, ili kokajinu, tu bi verovatno bilo zanimljivih, istorijski i politički zanimljivih svjedodžbi koje bi se dale isčačkati iz memorije, te koje ove supstance nisu sigurno mogle izbrisati. Vjerojatno i o ekipi iz Šilerove, koju, eto, ne stigoh upoznati - doslovce je Sergej napisao na pomenutom blogu, dodajući da je scenario za film za koji ga je spremao Legija (a čiji naziv nije otkrio) urađen prema knjizi "Zujanje u glavi" slovenačkog pisca Draga Jančara.

- Liberalno demokratska partija, čiji je on predsednik, nebitnija je od mene! Ja bi bar preš'o cenzus" - poručio je Sergej.

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/ST-01-30102006.shtml
 
Sergej Trifunovic je jedan od najvecih Srbskih umetnika, i glumaca.
Legija je , takodje jedan od Srbskih heroja, a Ceca je najbolja srbska pevacica svih vremena.

Ceda je , naprotiv, iskompleksirani drogeras, koji samo pije drogu, i nista u zivotu ne radi.
Takve treba hapsiti, a heroja Legiju pustiti , kao sto mu je Jocic i obecao, ali , doci ce dan da se to obecanje ispuni.Sergej ce dobiti oskara, kao najbolji glumac na svetu, a Ceca EMI, kao najbolja pevacica, samo kada dodju radikali na vlast.
 
Eraserhead:
Sergej je degenerik i ortak mafijaša koji su ubili Zoranba i njihove ***** Cece.

Nije ni čudo što ne voli Čedomira, sve dok ga takvi ne vole Čedomir je u pravu.

БУАХАХАХАХА

А ја мислио Сергеј је један од оних из "Друге Србије"... ето признајем грешку. Баш ме је пријатно изненадио.

А овај Есадина вероватно мисли како у Србији има преко три милиона дегенерика :lol: :lol: :lol:
 
inagadadavida ne pise se srbski nego SRPSKI, toliko o vama .... Ubi se i ti i tvoji SRBSKI HEROJI I PEVACICE. NE gotivim nesto Chedu ali jos vise mrzim samozvane nepismene Superheroje i patriote.
Ajde mrs nazad u osnovnu skolu da naucite srpski jezik i pravopis, lepo ponasanje pa onda u srednju po
malo znanja iz istorije i geografije!
 
Obersturmfuehrer:
verovatno su opet neki "provereni" izvori u pitanju...
voleo bih da su rekli koji blog je u pitanju, posto sergej vec ima svoj blog na b92...

ево ти и линк - http://blog.b92.net/node/2417
Сергеј је коментарисао на блогу Небојше Крстића. Јбт ови блогови б92 су феноменална ствар, никад не бих ни сањао да је овај Крстић баш толики ретард...

Ево још нешто од Сергеја:
Ja sam ipak malo vise HTC nego LSD, i malo vise Ko-so-vo jesrceSrbije, a malo manje Voj-vo-di-na.

Go Сергеј, go! :D

btw мораћу да почнем и тамо да се јављам :D :D :D
 
slobce:
inagadadavida ne pise se srbski nego SRPSKI, toliko o vama .... Ubi se i ti i tvoji SRBSKI HEROJI I PEVACICE. NE gotivim nesto Chedu ali jos vise mrzim samozvane nepismene Superheroje i patriote.
Ajde mrs nazad u osnovnu skolu da naucite srpski jezik i pravopis, lepo ponasanje pa onda u srednju po
malo znanja iz istorije i geografije!

nemas ti pojma , da se pise srbski , od reci srbin. sto se ne pise srpin, ako je srpski.
idi tiu skolu, ja sam bio.
a ceca je najboja pevacica i drugarica od legije,koji je pravi borac, a ne vi drogerasi LDP
 
Silent Bob:
Sergej Trifunovic je jedan od najvecih Srpskih idota...
Ceda je najveci Srpski idiot...
Pa o tome ja i pricam,cujem da je Ceda onom folirantu iz Velikog Brata sto je hteo da uzme 100.000 evra ako izdrzi do kraja ali nije mogao pa pobegao a onda postao zvezda zato sto je otisao nudio 300.000 evra da postane clan LDP-a a ovaj kao nije prihvatio i jos je pricao kako ce se pojavljivati jos mesec dana u medijima a sad vodi radio emisiju na B92.Kakav seoski prevarant.
 

Back
Top