PRAVO LICE MEDIJA!

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
PITANJE JE SLEDECE
Zasto su svi mediji (tzv demokratski)
tj. B92, Blic, Danas
okrenuli ledja Demokratskoj Stranci (Tadicu).

maksimalno brane aktiviste LDPa i u svim saopstenjima maskimalno se trude da iznesu nepravilnosti sa izbora.

Cak je cini mi se Danas javio da se Demokratska Stranka i Demokratska Stranka Srbije vracaju Milosevicevim stopama (koskanje ispred nekog izbornog mesta izmedju nekog posmatraca iz LDP i ostalih)!!!


DO SADA MI JE BILO JASNO ALI OD OVIH IZBORA
JEDNOSTAVNO NE MOGU DA VERUJEM STA IM JE CILJ???
 
Pa nisam bas siguran da ti ta konstatacija stoji jer je Blic i dalje najobjektivniji i cini mi se da je najblizi opciji DSa ali ipak se nece svrstavati na njihovu stranu sto je i dobro i jedini kriticki govori o vlad i korupciji u pravosudju i drugde a Danas iako vai za najliberalnije novine nije nesto previse na strani LDPa uostalom glavni i odgovorni urednik Danasa Ramac je preko TVa javno pozivao gradjane da glasaju za novi ustav.A ako nisi siguran u te novine uvek su tu Kuriri i kNin koji su platonski zaljubljeni u premijera i njegovu partiju pa nema da omanes a to je jos i Standard i Jevropa.
 
SerbiaUnited:
PITANJE JE SLEDECE
Zasto su svi mediji (tzv demokratski)
tj. B92, Blic, Danas
okrenuli ledja Demokratskoj Stranci (Tadicu).

maksimalno brane aktiviste LDPa i u svim saopstenjima maskimalno se trude da iznesu nepravilnosti sa izbora.

Cak je cini mi se Danas javio da se Demokratska Stranka i Demokratska Stranka Srbije vracaju Milosevicevim stopama (koskanje ispred nekog izbornog mesta izmedju nekog posmatraca iz LDP i ostalih)!!!


DO SADA MI JE BILO JASNO ALI OD OVIH IZBORA
JEDNOSTAVNO NE MOGU DA VERUJEM STA IM JE CILJ???


......mediji sluze tome da obavestavaju javnost o cinjenicama (bar bi trebalo tako da bude)....ako je bilo nepravilnosti na izborima zasto mislis da o tome treba da se cuti i zasto je to protiv demokratske stranke?..... za taj referendum su se zalagale gotovo sve stranke a ne samo ds..... a ti volis da te lazu, makar to tebi i odgovaralo?
 
Дарги колега, то су вам Сорошевски медији. Имате исти пример у Русији и САД где раде потпуно исто, дестабилизација државе.
јесте ли пар пута макар приметили како Блиц пренесе неку вест са интернета након три дана, избаци неповољне вести и назначи неке које су повољне по демократе, или супротно како наглашава вести неповољне по Србију? Е, то вем је манипулативна пропаганда.

рецимо то је стил Љујорк Тајмса, који мрзи малтене све традиционалне вредности, не подноси Хришћанство, конзервативизам, тако сада ти исти медији нападају Буша, н езатпо што води лошу политику, него просто јер није њихов, исто као "Комерсант" који напада Путина јер му је то посао.

Укратко колега, Блиц, Данас , Време итд. вам је некада био "Комунист", гласило комуниста које је имало за циљ блаћење свега не комунистичког...

Комунизам ис бацк.

На власти снаге које је Милошевић отерео са 8. седнице, бар је то једна од добриох ствари које је урадио. Вратили се стари Стамболићевски комунисти.... Јасно?
 
Нетачно колега, Сви медији имају своје пулене. У УСА имају одличну дефиницију МСМ, или Нејнстрим Медиа, то јест тренди медији, познати медији, популарни медији, што не значи ТАЧНИ медији.
ЦНН, Њујорк Тајмс...

Коминизам рулес, зар не?
 
SerbiaUnited:
PITANJE JE SLEDECE
Zasto su svi mediji (tzv demokratski)
tj. B92, Blic, Danas
okrenuli ledja Demokratskoj Stranci (Tadicu).

maksimalno brane aktiviste LDPa i u svim saopstenjima maskimalno se trude da iznesu nepravilnosti sa izbora.

Cak je cini mi se Danas javio da se Demokratska Stranka i Demokratska Stranka Srbije vracaju Milosevicevim stopama (koskanje ispred nekog izbornog mesta izmedju nekog posmatraca iz LDP i ostalih)!!!


DO SADA MI JE BILO JASNO ALI OD OVIH IZBORA
JEDNOSTAVNO NE MOGU DA VERUJEM STA IM JE CILJ???
O pa je li to vi "demokrate"kukate za svijom tv Bastiljom izdajnickom-b92??
Svi sta vi isti ,... :!: :!:
 
nisam istakao stranacku pripadnost a ovaj gore Taja i ti Giovani napraviste me na Fidela Kastra ili Dzordza Busha.
:)
vash problem

ne gotivim b92.
jednostavno su mi smesni.

samo blate sve sto ima veze sa nekim jedinstvom srba.
ovo su dokazi da rade nesto sa debelom namerom.
pa cak i kada je u pitanju DS u koji su se do danas zaklinjali.
 
Alekasandar2:
Дарги колега, то су вам Сорошевски медији. Имате исти пример у Русији и САД где раде потпуно исто, дестабилизација државе.
јесте ли пар пута макар приметили како Блиц пренесе неку вест са интернета након три дана, избаци неповољне вести и назначи неке које су повољне по демократе, или супротно како наглашава вести неповољне по Србију? Е, то вем је манипулативна пропаганда.

рецимо то је стил Љујорк Тајмса, који мрзи малтене све традиционалне вредности, не подноси Хришћанство, конзервативизам, тако сада ти исти медији нападају Буша, н езатпо што води лошу политику, него просто јер није њихов, исто као "Комерсант" који напада Путина јер му је то посао.

Укратко колега, Блиц, Данас , Време итд. вам је некада био "Комунист", гласило комуниста које је имало за циљ блаћење свега не комунистичког...

Комунизам ис бацк.

На власти снаге које је Милошевић отерео са 8. седнице, бар је то једна од добриох ствари које је урадио. Вратили се стари Стамболићевски комунисти.... Јасно?
Ma najvece komunisticke novine su NIN I Kurir koje su pod jakim uticajem Rada Bulatovica i UDBE a omiljeni ideolozi su im stari komunisti i udbasi poput Matije ,Cosica, skojevca Nikole Milosevica ,tatice Tadica i slicnih moralnih spodoba koji su sve sto imaju u zivotu stekli dobili od komunista za koje su prikriveno ili otvoreno radili pa sada na sva zvona pljuju taj isti komunizam i izigravaju verlike patriote i pravoslavce.Nemam apriori niste ni protiv nacionalista ni komunista ako su dosedni i veruju u svoje ideje ali ovi sto se manjaju kako vetar dune su najgori.
 
to je ono sto je b92 isticao nekoliko puta>

treba da se napravi ravnoteza.

ali klackalica je pocela mnogo da se klacka. umesto da se smiri.

i jedna i druga strana (citaj: b92 i kurir) mnogo skacu.

ne volim extreme.
ISTI SU MI POTPUNO!!!
 
al bundy:
Ma najvece komunisticke novine su NIN I Kurir koje su pod jakim uticajem Rada Bulatovica i UDBE a omiljeni ideolozi su im stari komunisti i udbasi poput Matije ,Cosica, skojevca Nikole Milosevica ,tatice Tadica i slicnih moralnih spodoba koji su sve sto imaju u zivotu stekli dobili od komunista za koje su prikriveno ili otvoreno radili pa sada na sva zvona pljuju taj isti komunizam i izigravaju verlike patriote i pravoslavce.Nemam apriori niste ni protiv nacionalista ni komunista ako su dosedni i veruju u svoje ideje ali ovi sto se manjaju kako vetar dune su najgori.

колега... пустите мало параноју на годишњи, заслужила је.
 
Mediji su ti koji prave ooooogromnu razliku izmedju srba
i oni su 50% krivci za neslogu.

mala je razlike izmedju DS i DSS a oni su je napravili na maltene rati izmedju demokrata i fashista.

u najuglednijim svetskim ekonomskim casopisima podrska dosadasnjoj vladi srbije je bila procentualno veoma velika iako kod medija ispada da su oni skoro kao slobina.
(mislim da je neki rejting bio 75 naravno od 1 do 100, a recimo sloba je imao 5 ili 10)
"Economist".

mislim da je sloboda medija malo otisla tamo gde ne treba!
 
Alekasandar2:
колега... пустите мало параноју на годишњи, заслужила је.
ma ajte molim vas ne izazivaju takvi ljudi kod mene paranoju nego mi se gade zbog svoje prevrtljivosti .Uostalom NIN je nastao tridestih godina kao levicarske novine i cesto je bio zabranjivan od predratnih vlasti a taj komunjarski duh je ostao duboko priutan i danas iako su odenuli nacionalno ruho .
 
SerbiaUnited:
Mediji su ti koji prave ooooogromnu razliku izmedju srba
i oni su 50% krivci za neslogu.

mala je razlike izmedju DS i DSS a oni su je napravili na maltene rati izmedju demokrata i fashista.

u najuglednijim svetskim ekonomskim casopisima podrska dosadasnjoj vladi srbije je bila procentualno veoma velika iako kod medija ispada da su oni skoro kao slobina.
(mislim da je neki rejting bio 75 naravno od 1 do 100, a recimo sloba je imao 5 ili 10)
"Economist".

mislim da je sloboda medija malo otisla tamo gde ne treba!
Aman covece kakvo jedinstvo medju partijama jel tebi to nedostaje komunizam pa da svi treba isto da mislimo? To navodno lazno jedinstvo pogotovo sa stranka rezima koji je upropastio Srbiju je najveca glupost i prevara mislim kakvi s to ljudi koji tako gaze svoje principe i olako zaboravljaju bisku proslost.Tu prednjaci Kostunica koji sad podstice jedinstvo sa SPSom i Radikalima iako ga je ta ista SPS propaganda na najprimitviniji nacin pljuvala kada je bio Slobin protiv kandidat cak su isli dotle da su ga predstavljali kao nekog izopacenog perverznja koji zivi sa mackama i sa njima ima odredjene odnose a o optuzbama da je izdajnik ,placenik i ostalo da ne govorim samo sto ljudi brzo zaboravljaju ili Vuk sada treba da bude zajedno jedinstven sa onima koji su ga vise puta pokusali da ga ubiju i koji su mu pobili saradnike i prijtelje a t su ozbiljne stvari preko kojih se ne prelazi tako lako.
 
SerbiaUnited:
nisam istakao stranacku pripadnost a ovaj gore Taja i ti Giovani napraviste me na Fidela Kastra ili Dzordza Busha.
QUOTE]

...kakve veze ima stranacka pripadnost sa tim da li te neko laze ili ne....ma ne sekiraj se... nisam te ja ni na sta napravila i nemam nameru....ti sam biraj svoju istinu...to je tvoje pravo
 
SerbiaUnited:
nisam istakao stranacku pripadnost a ovaj gore Taja i ti Giovani napraviste me na Fidela Kastra ili Dzordza Busha.
:)
vash problem

ne gotivim b92.
jednostavno su mi smesni.

samo blate sve sto ima veze sa nekim jedinstvom srba.
ovo su dokazi da rade nesto sa debelom namerom.
pa cak i kada je u pitanju DS u koji su se do danas zaklinjali.
Pa ja sam stekao utisak da ti sa nostalgijom govoris o vremenu kada je b92 bila uz dos izdajnike? :!: :!:
 
al bundy:
.Tu prednjaci Kostunica koji sad podstice jedinstvo sa SPSom i Radikalima iako ga je ta ista SPS propaganda na najprimitviniji nacin pljuvala kada je bio Slobin protiv kandidat...

a sta je b92? nije propaganda??
sloba je bio MALA MACA za njih.

TO TE VOZI B92.

DSS NEMA NIKAKVE VEZE SA SPS I RADIKALIMA.

CAK SAM CUO GLASINE O MOGUCOJ KOALICIJI DS I DSS
druga koalicija bi bila nova SRBIJA I SPO
treca G17+, LDP, GSS

Sta cesh onda da pricash
 

Back
Top