SEX!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wuki

Obećava
Poruka
91
Devojke,sta vam je najvaznije?
Duzina,debljina,ili prirodna vatra koju neki od nas sadrze u sebi?
Da li vise volite da budete "pocepane" ili zadovoljene?
 
Upadne zeka u potok i krene da se davi, nailazi Lija , i zeka krene: Lijo lijo pomozi mi udavicu se. Sto da ti pomognem ti si zec. Upita ga lija. Ovaj opet zapomaze, pomozi mi, ucini cu ti sve. Zabai lija rep i pomgne zeki, izvuce zeku napolje. Od jednom lija se oklizne. Krene da zapomaze. Zeka joj baci repic ali ne moze repic suvise mali a lija klizi. I isklizne liji repic iz ruku. Otrci zeka do svog dzipa , baci liji sajlu i izvuce liju.

Znas li sta je naravucenije ove price?
 
Prijatelju, zavisi sta pitas...
Jeli samo sex na ex u pitanju ili je to vodjenje ljubavi!
Kod ovog drugog i nije im toliko bitno 2-3 cm, gore dole, jer ako umes i znas....
Visestruki orgazmi su ono sto je zadovolji a ne radna akcija u radnom danu i radnom vremenu.
A za ovo prvo, ma dobro je kad imam/s veliki, cvrsti,vreli.....osecaj u stomaku :)
 
AcaBg82:
Upadne zeka u potok i krene da se davi, nailazi Lija , i zeka krene: Lijo lijo pomozi mi udavicu se. Sto da ti pomognem ti si zec. Upita ga lija. Ovaj opet zapomaze, pomozi mi, ucini cu ti sve. Zabai lija rep i pomgne zeki, izvuce zeku napolje. Od jednom lija se oklizne. Krene da zapomaze. Zeka joj baci repic ali ne moze repic suvise mali a lija klizi. I isklizne liji repic iz ruku. Otrci zeka do svog dzipa , baci liji sajlu i izvuce liju.

Znas li sta je naravucenije ove price?

lik si!!!!! :-D :-D :-D
 
raspravljaju Yugosloven, francuz i italijan, ko je najbolji ljubavnik i ko najbrze dovede zenu do ludila...
francuz: ja svoju zenu krenem da lizem od ruku, i vec ni do lakta nisam stigao a ona poludela i svrsava...
italijan: a ja svoju krenem da lizem od tabana, ni do kolena ne stignem a ona-luda....
Yugosloven: ma jok bre, ja ti ono staromodno, turi vadi turi....
francuz-italijan: pa dobro bre, a gde ona tu poludi ?????
Pa ona poludi kad ga posle obrisem na zavesu, ma sva je.....
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top