Kostunica preti.......

jomini:
I na kraju, da li je Koštunica rekao da će Srbija prekinuti diplomatske odnose sa zemljama koje su za otcepljenje Kosova? I ako nije, zna li neko šta je tačno rekao?

Нека ископира Јабучило ЈЕР ЈЕ ДАО ИНТЕРВЈУ РУСИМА........ 8-) колико сам ја слушао рекао је: ..."да државе које би несмотрено признале независност КИМ размисле о могућим последицама за дипломатске односе са Србијом....."
 
Арбанаси фарбали Косово деценијама у Стендала, а Премијер узе канту фарбе и написа на њему Србија. :) Да је референдум био само на рођендан Црњанског 26. октобра било би комплетно задовољство.
 
eremita:
Нека ископира Јабучило ЈЕР ЈЕ ДАО ИНТЕРВЈУ РУСИМА........ 8-) колико сам ја слушао рекао је: ..."да државе које би несмотрено признале независност КИМ размисле о могућим последицама за дипломатске односе са Србијом....."
A ovo se kosi sa onim što je Markovozd napisao... Kako?

''da ce Srbija raskinuti diplomatske odnose sa svakom drzavom koja prizna Kosovu nezavisnost'',
 
JABUCHILO:
ma jok. sto si odmah kivan. nije spasao kosovo. samo je stavio poslednju dominu... sad, ko prvi pipne sto - magarac.

razumes sta hocu da kazem?

dobro.......i onda dodje neki magarac , koji ne zna da se igra domina, i nogom okrene i sto i domine.............i onda ???........kostunica skuplja domine, i kuka sa suzama u ocima , kako se tako ne igra....... :roll:
 
eremita:
Нека ископира Јабучило ЈЕР ЈЕ ДАО ИНТЕРВЈУ РУСИМА........ 8-) колико сам ја слушао рекао је: ..."да државе које би несмотрено признале независност КИМ размисле о могућим последицама за дипломатске односе са Србијом....."
Ово је и по мом сећању најкоретнији цитат. И ја сам га слушао.
Најзад, ово је први пут после 5.ог октобра 2000, да неки демократа има
моода да нешто овако нормално каже !
Досадиле су ми "банана" изјаве ...
 
markovozd:
dobro.......i onda dodje neki magarac , koji ne zna da se igra domina, i nogom okrene i sto i domine.............i onda ???........kostunica skuplja domine, i kuka sa suzama u ocima , kako se tako ne igra....... :roll:
Ово је јако леп опис америчке демократије и дпломатије.

Само, овога пута, домине су лепо закуцане ...
Могу да шутирају попут Веље Илића ... остаће тамо где су.
И силеџија има очи - околина се мења ...
 
markovozd:
Definitivno je rekao da ce Srbija prekinuti diplomatske odnose sa svim drzavama koje budu jednostrano priznale Kosovo kao nezavisnu drzavu.............kraj price......

Ko god kaze da nije to rekao, laze, ili nije slusao.........

Pa koja to normalna drzava zeli imati odnose sa drzavama koje otvoreno krse medjunarodno pravo?

Ko god to cini, gresi, ili nije normalan.........
 

Back
Top