Vojvodina nije glasala ZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

markovozd

Primećen član
Poruka
679
Koliko je ovakav , zbrzan ustav, produbio jaz izmedju Vojvodine, i ostatka Srbije?????
Vojvodjani su izasli u nedovoljnom broju za usvajanje ustava.......nasuprot, Kosovski srbi su izasli 100 % :confused: :confused: :confused: ........Vojvodjani nezadovoljni, kosovski srbi prevareni.........misle da ce preambula osigurati opstanak Kosova u Srbiji.........

Gradjani koji su glasali za ustav, ocekujuci , kako je receno , nove izbore..........prevareni........vec im je receno da nema nista od toga.......mlohavi je zaseo , i nema nameru da sidje, sada su tu radikali da ga podrze................

Sva ova bruka , narocito danas popodne, donela je vise stete od koristi..........pola Srbije je shvatilo........druga polovina, koja je uvek i glasala protivno zdravom razumu, je pokazala da joj nema leka.
 
Kolko ja znam vojvodjanin je geografska odrednica a ne etnichka pripadnost....bili iznevereni ili ne Srbi su od izashlih vetjina onih koji su glasali....
Ebiga,isti qurac u da je bio koji % ispod..samo bi ponovli za koji mesec....ko i situacija u Crnoj gori oko referenduma.Nishta tragichno za kukanje,nishta za euforiju od sretje...ma kojom se opcijom zaludjivali.
 
markovozd
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 18.09.2006.
Poruke: 684 .....

--------------------------------------------------------------------------------

a ako mama nema za burek, dacu joj ja 10 E da mi izduva.....moze

------------------------------------------------------------------------------
:roll: :roll:
 
Овај марковозд је изгледа лаганица добио неки епилептични напад, човек пени, потпуно се изгубио......ејјјјјјјјј... НА РЕФЕРЕНДУМУ СЕ БРОЈИ ВЕЋИНА - и умукни већ једном јер твоја "половина" ЈЕ МАЊА ОД ПОЛОВИНЕ.........Ј А С Н О !
 
Колега марко ми вас волимо. Да нема вас, кловнове би требало измислити. Има мита поскочицу...опс...опс...каза...чок...Хајде сад рас, два три :)
 
dr hirurg:
А шта је то Војводина људи? Да ли неко зна? Нека држава?

То ће оно ђубре титоистичко да им објасни, онај Чанак...прво је био на курсу у КПЈ а сада на курсу у САД - права личност као онај Перишић шпијунчина... 8-)
 
veKsla:
markovozd
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 18.09.2006.
Poruke: 684 .....

--------------------------------------------------------------------------------

a ako mama nema za burek, dacu joj ja 10 E da mi izduva.....moze

------------------------------------------------------------------------------
:roll: :roll:
Sveli ste raspravu na najniži mogući nivo, ako je to uopšte moguće. Daj mi link za ovo.
 
eremita:
Овај марковозд је изгледа лаганица добио неки епилептични напад, човек пени, потпуно се изгубио......ејјјјјјјјј... НА РЕФЕРЕНДУМУ СЕ БРОЈИ ВЕЋИНА - и умукни већ једном јер твоја "половина" ЈЕ МАЊА ОД ПОЛОВИНЕ.........Ј А С Н О !
ma kakva njegova polovina, ne dao bog. Njegove politicke stavove podrzava oko 0,12% gradjana ove zemlje. Ziku Obretkovica da kandidujes dobio bi vise od njih.
A ljude je jednostavno mrzelo da glasaju, mislili su svi su se slozili bice lako. Srbi uvek vise vole da glasaju protiv nekoga, nego za nesto.
 
_Milanche_:
Vojvodina je autonomna pokrajna a ako ne znate pogledajte u tekstu novog ustava :-)

Мали Штрумфе - ВОЈВОДИНА ЈЕ АУТОНОМНА ПОКРАЈИНЕ СРБИЈЕ - а не
нечег имагинарног.........дајеш непотпуне информације, по обичају........ 8-)
 
eremita:
Мали Штрумфе - ВОЈВОДИНА ЈЕ АУТОНОМНА ПОКРАЈИНЕ СРБИЈЕ - а не
нечег имагинарног.........дајеш непотпуне информације, по обичају........ 8-)
pa ako kazem da se pogleda u novom ustavu valjda je jasno da se misli na novu ustav Srbije a ne Tanzanije **** ga mis?
 
Sa cime se glup ponosi, pametan se stidi.

Pa pogledaj samo taj sljam od politicara koji su bili protiv ustava.
Ako sam se imalo dvoumio, kada sam video veselo drustvo Chede,Chanka,Koraca i Kostresa, da su protiv, odmah mi je bilo jasno da bez razmisljanja treba da dam glas ZA. Ne bi im poverio ni da mi cuvaju dud od gusaka.

I cemu taj nadobudni naslov ???
Ispada da su Vojvodjani glasali protiv ??????? Da, glasala je saka jada ispod 10 procenata.
Mozemo tacno da pogodimo sa koliko se prstiju krste.

Pa tako nisu lagali ni Gebels i Mira Markovic zajedno !!!

STIDI SE
 
Војводина је Србија и тако ће да остане.Дакле нема државности, отцепљења.
Имам територијалне аспирације или ти претензије на Војводину !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top