Zasto zene lazu ?

hmm... moram da te razocaram, (ili obradujem mozda?) znam jednu devojku koja uvek govori istinu, i iskrena je (prvo prema sebi a onda i prema ostalima) a ne govori da govori istinu. Inace je jedina devojka kojoj verujem.
 
Iz istog razloga kao i muskarci. Uglavnom iz potrebe (da bismo se zastitili, da se predstavimo biljima nego sto jesmo, sakrijemo neku drugu laz, da provedemo vece bez muskarca, da osvojimo nekog muskarca...) Ali, to su uglavnom one tzv. bele lazi, a samim tim i oprostive :oops:
 
Hammerhead:
hmm... moram da te razocaram, (ili obradujem mozda?) znam jednu devojku koja uvek govori istinu, i iskrena je (prvo prema sebi a onda i prema ostalima) a ne govori da govori istinu. Inace je jedina devojka kojoj verujem.
Odmah joj ponudi brak jer to je zaista retko.
 
Зато што мушкарци јако тешко разликују лаж од истине. Па већина мушких разговора су најобичнија претеривања и ловачке приче.
happy0198.gif
Кад мушкарци међусобно "продају" један другоме то, шта онда рећи за жене.
 
DukeofSerbia:
Зато што мушкарци јако тешко разликују лаж од истине. Па већина мушких разговора су најобичнија претеривања и ловачке приче.
happy0198.gif
Кад мушкарци међусобно "продају" један другоме то, шта онда рећи за жене.

i zakljucak je---da lazu i jedni i drugi, samo se nadam da bar svako ipak ima neku meru i granicu :roll: hteli mi to da priznamo ili ne, mnogo puta smo i prinudjeni da lazemo, zar ne?Budimo iskreni makar sami sebi, za pocetak dovoljno........a za kasnije cemo videti!!!
 
Cruella:
od kad sam se uhvatila u lazi,
ni samoj sebi vise ne verujem ;)

nego.. reci mi.. bune me ti procenti...
koliko je 100%? mislim.. koji broj?
Pa s'obzirom da godine su prosle pune muka,ginulo se za slobodu nemo.ili s pesmom umesto jaukaaaaaaa ups zaneo sam se, ko ce znati koji broj nisam brojao samo sam izvrsio zapazanje.
 
opijum:
i zakljucak je---da lazu i jedni i drugi, samo se nadam da bar svako ipak ima neku meru i granicu :roll: hteli mi to da priznamo ili ne, mnogo puta smo i prinudjeni da lazemo, zar ne?Budimo iskreni makar sami sebi, za pocetak dovoljno........a za kasnije cemo videti!!!

Мушкарци су очајни лажови. Ја сам мислио на мушке разговоре где су ловачко-риболовачке приче уобичајена појава. Сваки дан слушам такве приче са пријатељима, али то је уобичајена појава у мушком свету.
 

Back
Top