AMERICAN GREEN CARD!

Robertos:
kako gde.

Ima gde uzimaju i do $30, a ima gde je za dz.
Meni to više liči na otimanje, ali kada ti kažeš ...

Aplikacija, nikada nije koštala ni centa, osim ako tu ne računaš troškove za fotografiju, papir, kovertu i marku, dok se slalo snail mailom. Sada je jedini trošak povezivanje na Internet ... i naravno vremem potrebno da se to uradi u oba slučaja.
 
Normalno da je to jedina prava adresa. I to ne samo zato što je u URL-u gov. Jednostavno ta adresa se koristi već dosta dugo, čak i kada su se aplikacije slale običnom poštom, tu su bile sve važeće informacije i pravila za učestvovanje.

Za one koji su zainteresovani apliciranje je do 3. decembra i jedino što je potrebno imati je fotografija veličine 300 x 300 pixela, sve ostalo su podaci.

 
Ja sam se prijavio na sajtu ono GreenCardSerbia ... i uplatio 250 dinara preko mobilnog .. nije neka cifra ali ako su bar malo ljudi poslace .. ako pa nisu i to me zabole ... neka im je na cast ..

Aj uzdravlje !
 
nije fora, stvar je sasvim ozbiljna i ok. Moj drug iz srednje je tako otisao u usa.
Najbolje i najjeftinije je da se sami prijavite na jedinom zvanicnom sajtu koji je vec neko naveo:
www.dvlottery.state.gov
Ako te izvuku super, a i niko te ne bije da odes. A ako te izvuku i hoces da odes onda do jaja: imas radnu dozvolu brate, na neku foru tamo mozes da dobijes i papire (ozenis se ...) i imas usa pasos.
E onda svi ovdasnji citiram " licimuri, ******, demoni " mogu da ti pljunu pod prozor!!!
Aj zdravo idem da konkurisem, pardon, apliciram
 
neki_dr._mr.:
nije fora, stvar je sasvim ozbiljna i ok. Moj drug iz srednje je tako otisao u usa.
Najbolje i najjeftinije je da se sami prijavite na jedinom zvanicnom sajtu koji je vec neko naveo:
www.dvlottery.state.gov
Ako te izvuku super, a i niko te ne bije da odes. A ako te izvuku i hoces da odes onda do jaja: imas radnu dozvolu brate, na neku foru tamo mozes da dobijes i papire (ozenis se ...) i imas usa pasos.
E onda svi ovdasnji citiram " licimuri, ******, demoni " mogu da ti pljunu pod prozor!!!
Aj zdravo idem da konkurisem, pardon, apliciram

...da bi dobio papire ne treba ti nikakva fora nego samo malo strpljenja....ako u prvih pet godina provedes najmanje sest meseci godisnje na teritoriji USA, imas pravo da apliciras za drzavljanstvo i onda ti ostaje samo da polozis test...poznavanje istorije, geografije i tako to.....inace prva green card ti vazi 10 godina i niko te ne bije po usima da uzimas drzavljanstvo...green card mozes obnoviti...sa green cardom imas sve sem njihovog pasosa, prava da glasas i da se kandidujes za politicke funkcije.....
 
Sport_Billy:
...da bi dobio papire ne treba ti nikakva fora nego samo malo strpljenja....ako u prvih pet godina provedes najmanje sest meseci godisnje na teritoriji USA, imas pravo da apliciras za drzavljanstvo i onda ti ostaje samo da polozis test...poznavanje istorije, geografije i tako to.....inace prva green card ti vazi 10 godina i niko te ne bije po usima da uzimas drzavljanstvo...green card mozes obnoviti...sa green cardom imas sve sem njihovog pasosa, prava da glasas i da se kandidujes za politicke funkcije.....

po kom osnovu i sa kojim parama da boravim 6 meseci godisnje tamo? Treba mi kinta, moram nesto da radim. Bez radne dozvole to znaci na crno, sto je ipak zez.
 

Back
Top