vibrator

Gazdarica:
Hahaha, cuj ti pitanja...
Pa, naravno da su muskarci bolji...
Ali, i vibrator je mmmm...
Hm, Gazdarice ponekad počičem da sumnjam da daješ odgovor na neko pitanje koliko da odgovoriš, ali mislim da baš da i ne misliš tako, možda je to zato što si moderator, ali ako tako misliš ...
Nemoj udovoljavati članstvu!
 
Od kakvog se to materijala pravi, i kako se tacno koristi? Cula sam da ima na baterije :-) Gde ste to nabavile? Zar vas nije bilo sramota da kupite? Koliko li kosta? Stvarno me jako zanima jer sam samo na filmovima videla, nikad uzivo, i nijedna moja drugarica to nema (ili nece da priznaju). Hvala na odgovorima.
 
malecka79:
Od kakvog se to materijala pravi, i kako se tacno koristi? Cula sam da ima na baterije :-) Gde ste to nabavile? Zar vas nije bilo sramota da kupite? Koliko li kosta? Stvarno me jako zanima jer sam samo na filmovima videla, nikad uzivo, i nijedna moja drugarica to nema (ili nece da priznaju). Hvala na odgovorima.

Imas puno sex shop-ova po gradu. naj poznatiji su preko puta zeleznicke stanice i na zelenjaku.

Slobodno idi i overi veruj mi niko te nece popreko gledati :)
 
Pored zeleznicke stanice je rupcaga najobicnije, zeleni venac - nije lose, najbolji shop je u YU biznis centru, na novom beogradu, valjda to drzi ona neka striptizeta, zaboravio sam kako se zove...
 
DellBoy-011:
Pored zeleznicke stanice je rupcaga najobicnije, zeleni venac - nije lose, najbolji shop je u YU biznis centru, na novom beogradu, valjda to drzi ona neka striptizeta, zaboravio sam kako se zove...

taman da editujem da dodam ali je neko bio brzi... :)

Inace Dell je u pravu po kvalitetu radnji
 
Pa, najslicniji "originalu" su silikonski vibratori... A ima i od drugih materijala...
Mogu se nabaviti u sex shopovima, a neki od njih imaju i kucnu dostavu...
Postoje i online shopovi u kojima se mogu pazariti...
Ja ih nisam nikad kupovala...
 

Back
Top