Anketa

  • Začetnik teme TooMuch_Radoznao
  • Datum pokretanja
T

TooMuch_Radoznao

Gost
Cisto u statisticke svrhe.
Samo za muski pol
Podelite vasu visinu sa duzinom penisa u erekciji i ostavite ovde broj koji se dobije.
 
Savetnica:
TooMuch_Radoznao:
Ajde nastavite.Pretpostavljao sam da je negde oko 11, ali moram da potvrdim( ipak sam naucnik,znate)

Savetnica:
Ja nisam musko, ali znam sve dimenzije mog decka pa izvol'te :arrow: 8,5
a sta je to 8,5 - duzina,ili kada se podeli?
hehe, pa kad se podeli, naravno. Vidim sta pise u naslovu, Umem ja da citam:))
Izvinjavam se onda.Nego nekako se nije uklapalo u profil- pretpostavka od koje sam posao je 11 a ovo je 8.5.
Da li to znaci da je tvoj decko mnoogo visok ili ima mnoogo veliki? (pretpostavljam sta ces da odgovoris)
 
TooMuch_Radoznao:
Savetnica:
TooMuch_Radoznao:
Ajde nastavite.Pretpostavljao sam da je negde oko 11, ali moram da potvrdim( ipak sam naucnik,znate)

Savetnica:
Ja nisam musko, ali znam sve dimenzije mog decka pa izvol'te :arrow: 8,5
a sta je to 8,5 - duzina,ili kada se podeli?
hehe, pa kad se podeli, naravno. Vidim sta pise u naslovu, Umem ja da citam:))
Izvinjavam se onda.Nego nekako se nije uklapalo u profil- pretpostavka od koje sam posao je 11 a ovo je 8.5.
Da li to znaci da je tvoj decko mnoogo visok ili ima mnoogo veliki? (pretpostavljam sta ces da odgovoris)

hej matematicaru :) 8,5 znaci da je on ili suvise NIZAK ili mu je suvise velik, a ne da je covek mnogo visok .
 
JovanDucic:
TooMuch_Radoznao:
Savetnica:
TooMuch_Radoznao:
Ajde nastavite.Pretpostavljao sam da je negde oko 11, ali moram da potvrdim( ipak sam naucnik,znate)

Savetnica:
Ja nisam musko, ali znam sve dimenzije mog decka pa izvol'te :arrow: 8,5
a sta je to 8,5 - duzina,ili kada se podeli?
hehe, pa kad se podeli, naravno. Vidim sta pise u naslovu, Umem ja da citam:))
Izvinjavam se onda.Nego nekako se nije uklapalo u profil- pretpostavka od koje sam posao je 11 a ovo je 8.5.
Da li to znaci da je tvoj decko mnoogo visok ili ima mnoogo veliki? (pretpostavljam sta ces da odgovoris)

hej matematicaru :) 8,5 znaci da je on ili suvise NIZAK ili mu je suvise velik, a ne da je covek mnogo visok .
U pravu si,malo sam se pogubio dok sam pisao

bundeva:
ajde ljudi ozbiljno
 
ma sta je bre ovo? ...... kako 0.00102 ??? ......
joj, gde sam bio na matematici ...... aha sad kaze 0.102 .....
c c c c c......
a sad cu malo da slazem :lol:
0.1257 ..... uuuuuuuuuuuuu ......
 
Keeper:
ma sta je bre ovo? ...... kako 0.00102 ??? ......
joj, gde sam bio na matematici ...... aha sad kaze 0.102 .....
c c c c c......
a sad cu malo da slazem :lol:
0.1257 ..... uuuuuuuuuuuuu ......

keep eheh vidish da je to sve onako cisto u statisticke sfrhe:))
 
JovanDucic:
TooMuch_Radoznao:
Savetnica:
TooMuch_Radoznao:
Ajde nastavite.Pretpostavljao sam da je negde oko 11, ali moram da potvrdim( ipak sam naucnik,znate)

Savetnica:
Ja nisam musko, ali znam sve dimenzije mog decka pa izvol'te :arrow: 8,5
a sta je to 8,5 - duzina,ili kada se podeli?
hehe, pa kad se podeli, naravno. Vidim sta pise u naslovu, Umem ja da citam:))
Izvinjavam se onda.Nego nekako se nije uklapalo u profil- pretpostavka od koje sam posao je 11 a ovo je 8.5.
Da li to znaci da je tvoj decko mnoogo visok ili ima mnoogo veliki? (pretpostavljam sta ces da odgovoris)

hej matematicaru :) 8,5 znaci da je on ili suvise NIZAK ili mu je suvise velik, a ne da je covek mnogo visok .

Zasto SUVISE velik?:) Nikad nije suvise... od viska glava ne boli, znas kako se kaze:) Bar ne mene! 8)
 
mislim da savetnica laze. Isto tako, u ovom slucaju od viska glava moze da zaboli. Ne bas glava ali nesto vec moze da zaboli ... Optimalan je najbolji, a optimalan nije iste duzine za sve. Uostalom, ako je istina i taj od 8.5 mozda je savetnici optimalan, mada sumnjam...
 
JovanDucic:
mislim da savetnica laze. Isto tako, u ovom slucaju od viska glava moze da zaboli. Ne bas glava ali nesto vec moze da zaboli ... Optimalan je najbolji, a optimalan nije iste duzine za sve. Uostalom, ako je istina i taj od 8.5 mozda je savetnici optimalan, mada sumnjam...
Cekaj malo, ajd mi objasni molim te zasto nekoj devojci (meni) ne bi odgovaralo da je veci od proseka. Mene nista ne boli, chak naprotiv mnogo mi je lepo. Sta tu ne stima, ja to tako volim...
 

Back
Top