Sta ste zaokruzili na referendumu ?

*BILJA*:
Najkrace i najjasnije- ZA!

nista naravno.....

nego nije mi jasno... video sam
na nekim bilbordima bilo je da treba zaokruziti:

DA ... na nekim je bilo da treba zaokruziti 28 i 29 ...a na nekim, mislim da je na plakatima DSS (?!?) omladine ZA

...onda.... ajd oni koji su izasli - evo Bilja kaze da je zaokruzila ZA... kako su ostali jel ima ko daje glasao za 28?
 
Slacker:
nista naravno.....

nego nije mi jasno... video sam
na nekim bilbordima bilo je da treba zaokruziti:

DA ... na nekim je bilo da treba zaokruziti 28 i 29 ...a na nekim, mislim da je na plakatima DSS (?!?) omladine ZA

...onda.... ajd oni koji su izasli - evo Bilja kaze da je zaokruzila ZA... kako su ostali jel ima ko daje glasao za 28?
DA je ZA :roll:
NE je PROTIV :roll:
 
Slacker:
aham... tnx... a sta sa onim 28 i 29... ima li i tih opcija ili je to dezinformacija??

jer je bilo poprilicno ocigledno kroz celu kampanju da se bas te opcije forsiraju?
Ne znam o cemu pricas, "opcije" 28 i 29 samo su oznacavale kada ce se Referendum (izjasnjavanje gradjana) odrzati, i sasvim je loginco da su u reklamama bile zaokruzeni, ne na glasackim listicima.
Sta vam sve nece pasti na pamet :roll:
Ja bih jednostavno rekla, necu da glasam, ne interesuje me itd....ne bih pravila budalu od sebe.
 
....o cemu ti pricas.... pa to sa zaokruzivanjem u kampanjama uvek ide tako sto se zaokruze brojevi za koje se glasa - ovde bili zaokruzeni 28 tj. 29 ---- pa ti saberi 2 i 2 ...

jedino priznajem cudno bilo to sto se 2 broja zaokruzuju... e taj deo mi nije bio jasan.
 
Slacker:
....o cemu ti pricas.... pa to sa zaokruzivanjem u kampanjama uvek ide tako sto se zaokruze brojevi za koje se glasa - ovde bili zaokruzeni 28 tj. 29 ---- pa ti saberi 2 i 2 ...

jedino priznajem cudno bilo to sto se 2 broja zaokruzuju... e taj deo mi nije bio jasan.

Чудно је то како ради мозак код оних који су научили да у животу само САБИРАЈУ...хехехе или УБИРАЈУ тј. ГРАБЕ, а зашто ниси употребио одузимање_ 29 - 28 = 1тј. за 8-)
 
eremita:
Чудно је то како ради мозак код оних који су научили да у животу само САБИРАЈУ...хехехе или УБИРАЈУ тј. ГРАБЕ, а зашто ниси употребио одузимање_ 29 - 28 = 1тј. за 8-)
Bravo Eremita :lol:
Vidis, cak ni ja :wink: nisam na taj nacin gledala.
E, ima pametnog sveta:)
 

Back
Top