Ime za macu

Imaš teme sa imenima, upotrebi pretraživač. Moj neki predlog je Sylvia pošto je srebrnasta. Zapravo, ta nijansa se zove PLAVA tako da može da bude i Blondie. Ili Queen, što i jeste ime za mace ženskog pola na engleskom. I hvala ali cd mi ne treba, imam malo specifičan muzički ukus.
 
Овој одговара име Сара. А цитираћу себе из једне друге теме:

Има једна песма на енглеском која каже да свака мачка/мачак мора да има три имена.

Прво име је оно које је свима познато и како га сви зову: Мића, Тоша, Роки, Пепи, Мицика... или неко мало отменије, Платон, Луцифер, Електра, Афродита.

Друго име мора бити оно које не знају сви, и које се даје само једној мачки и никад се пре ни после ниједна мачка није тако звала. Мункустрап, Корикопат, Кваксо, Бобалурина...

А треће име је оно које зна само мачка, кад седи мирно и замишљено, и то име никоме неће открити, нити ће га ико погодити.
 
Gracija
g038.gif
 
Cica, obozavam to ime!:heart:
g075.gif


Nije vezano za temu, ali ne znam kako ti pishe da nemas ni jednu poruku, a napisao si barem taj post tu!

tomySerbia
Registrovan korisnik

Učlanjen: 25.05.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 0
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vidim puno novih likova na ovom pf... Čizmice, otkud ti na Ljubimcima?

Laki, banovaće nas Vilus i Smeh zbog ovog chata ali možda ima neke veze s tim što se dečko tek pre neki dan učlanio pa ne znam ko treba da odobri ne znam šta... nagađam.
 
Preslatka je:)
Da je ovaj oblačić moj, nazvala bih je Klaudija.

Mada me ovo ime uvek asocira i na knjigu Interview with vampire, ali je volim

Cmokić maloj sugradjanki, sivo roze je super kombinacija, moja maca je belo sivo roze (roze su naravno uši, njuškica i stomačić;))
 
Moja mačka realno - nema ime... kod veta je Milica ali je zovemo sa milion različitih imena, odaziva se na svako samo ako joj u tom trenutku odgovara :D
A i šta će maci ime? Znam da se mace uglavnom odazivaju na ccccccccccc, šššššššššš, ććććććć, ssssssss i ostala ''šuštanja'' ako razumeš šta hoću da kažem :D
 
Moja mačka realno - nema ime... kod veta je Milica ali je zovemo sa milion različitih imena, odaziva se na svako samo ako joj u tom trenutku odgovara :D
A i šta će maci ime? Znam da se mace uglavnom odazivaju na ccccccccccc, šššššššššš, ććććććć, ssssssss i ostala ''šuštanja'' ako razumeš šta hoću da kažem :D


:rotf::rotf: Ma znaju svoja imena, a najviše reaguju na boju glasa i način izgovaranja imena.

Moja ne bi ni repom mrdnula na cccccccc i ostale onomatopeje:lol: na ime ne omane ni jednom, suviše je radoznala da propusti ako nešto imam važno da joj kažem, da ne spominjem da najverovatnije očekuje neku poslasticu:P
 

Back
Top