Ime za macu

goldfish:
a sad predlozi za ovog dasu
usvojila sam ga pod imenom hemmie, ali osecam da imate bolje predloge ;)
Nik.jpg

Cirmosh ili Tom,....ili tajger..:D
 
goldfish:
predložite imena za mačku ? ili kako se vaša maca zove ?............. verujem da ćete biti inspirativni :)
o čemu inače vodite računa kad dajete ime svojoj maci?

ps.ova koju već imam zove se maki, a moja nova maca izgleda ovako nekako i isto je ovako minijaturna :)
DSC00826.JPG

daj mu neko ime koje se lako izgovara i da je kratko ali prodorno
ja sam imao CRNI MARKONI GARA
 
Pexo promenicu ti ime teme u "imena za macke" ako nemas nista protiv, posto vec ima tema "imena za pse", pa da se ljudi ne zbunjuju a i da ne bude sve na sve strane.

A predlog za ime - recimo Felix.:)
 
S obzirom da je Rus, mozda neko rusko ime ili, s bozirom na boju, Cloudy, Misty, Foggy, Dusky, Sylvester... Mogucnosti su bezbrojne. Ksenija, kod tebe je bas veselo. Nemas pojma koliko ti zavidim. Po meni, bar jednom macku daj ime Tom i bar jednoj maci daj ime Queen. (na engleskom je tom-cat macak a queen maca)
 
S obzirom da je Rus, mozda neko rusko ime ili, s bozirom na boju, Cloudy, Misty, Foggy, Dusky, Sylvester... Mogucnosti su bezbrojne. Ksenija, kod tebe je bas veselo. Nemas pojma koliko ti zavidim. Po meni, bar jednom macku daj ime Tom i bar jednoj maci daj ime Queen. (na engleskom je tom-cat macak a queen maca)

Mora da si misliola da su mace kod mene?Samo mi je zao sto mace nisu kod mene nego na selu!Kada odem na selo to je prava uzivancija!Macici sve to ..uh ali sada u maju kada kupim psa negine mu drugarica!!!:razz:
 
Има једна песма на енглеском која каже да свака мачка/мачак мора да има три имена.

Прво име је оно које је свима познато и како га сви зову: Мића, Тоша, Роки, Пепи, Мицика... или неко мало отменије, Платон, Луцифер, Електра, Афродита. Друго име мора бити оно које не знају сви, и које се даје само једној мачки и никад се пре ни после ниједна мачка није тако звала. Мункустрап, Корикопат, Кваксо, Бобалурина... А треће име је оно које зна само мачка, кад седи мирно и замишљено, и то име никоме неће открити, нити ће га ико погодити.
 
24.maja sam dobio jednu slatku malu macu.
Nemam uopste ideje kako bih je mogao nazvati.
Bitno je da se zna da je mala devojcica,siva sa ruzicastim carapama :) ... i da zivi u Novom Sadu,U stanu na sestom spratu.
Znaci da je u pitanju mala dama!

Trazi se atraktivno ime za macu!
Ta osoba koja daje najatraktivnije ime dobija od mene MP3 cd sa najnovijim hitovima,koje pesme i preko interneta tesko naci!

Hvala unapred na pomoci!
 

Prilozi

  • 1.3M-photo(313).jpg
    1.3M-photo(313).jpg
    18,7 KB · Pregleda: 24
  • 1.3M-photo(314).jpg
    1.3M-photo(314).jpg
    12,2 KB · Pregleda: 19
  • 1.3M-photo(315).jpg
    1.3M-photo(315).jpg
    11,8 KB · Pregleda: 19

Back
Top