50 cent ???

Kakav bizaran dogadjaj... 50cent dolazi ovamo... Morate da svatite da se ljudi odlucuju da drze koncert ovde iz razloga sto na drugim mestima losije prolaze.

Sta mi time dobijamo - Nista. Isto kao kad je ovde dolazio bekam i sta se desilo od njega su nam samo ostale dlake u lavabou.
 
Autobus 88:
Kakav bizaran dogadjaj... 50cent dolazi ovamo... Morate da svatite da se ljudi odlucuju da drze koncert ovde iz razloga sto na drugim mestima losije prolaze.

Sta mi time dobijamo - Nista. Isto kao kad je ovde dolazio bekam i sta se desilo od njega su nam samo ostale dlake u lavabou.
50 loshe prolazi.....najkomercijalniji reper na svetu....ma daj......
 
ljudi sinoc u areni je bila ludnica!!!
mislim da svako ko je bio mogao je da se provede super,jeste da je pevo nesto jace od 1 sata ali bilo je nezaboravno!!!!!!
sreca nisam bio medju prvim redovima,nekim ribama je i pozlilo koliko sam mogao da primetim!!!!
ali realno fifti je napravio atmosferu za pamcenje!!!!

pozz
 
Kakva pušagija!!
Čuku vremena sa matrice!!
pa dok je runa, biće i ovaca..
crazy1.gif
My-1.gif
 
Koncert je bio fenomenalan, ako izuzmemo glupave predgrupe...THC koji se prodao, VIP koji nikad nije ni bio dobar, i Struka, koji je ubedjen da je makro...:(
Tuga...
Ali je 50 razvalio arenu...:)
 
dobro je smaraci lik jeste ovakav ili onakav,ali je realno razbio.ajde neka neko kaze da li postoji neko ko je rasprodao arenu za samo nedelju dana???


p0z svima iz Donje Obale ZzK-a koja se pobila prva na koncertu u prvom redu 8-)
 
cns | Kimi:
dobro je smaraci lik jeste ovakav ili onakav,ali je realno razbio.ajde neka neko kaze da li postoji neko ko je rasprodao arenu za samo nedelju dana???

zdravko colic....
a s obzirom da su samo njih dvojica i drzali koncerte u areni, nije neka konkurencija....
 
jes imash pravo,ali niko nije napisao na forumu kako je colic socijalan i tako to,nisam neki veliki fan fitija ali je lik stvarno za sat vremena zapalio ono sto za 2 dana ne zapale svi pozari u australijskim sumama :razz:


p0z
Donja Obala ZzK! 8-)
 

Back
Top