glupa skola

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
na mrzim skolu kao samu ustanovu, u ovom postojecem drustvu kakvo je sada bez nje stvarno ne bi moglo. imam neke druge primedbe na nju. ja uzimam za primer ovu u koju ja idem. totalno lici na zatvor, imamo katanac, obezbedjenje, resetke itd. grozna je u svakom slucaju. zato je mrzim
 
Ja sam moju celu isarao lak sprejom i jos kada bih imao sa kime zapalio bih je.
__________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
 
Drustvo je super i trenutno sam veoma u depresiji sto od septembra krecem u srednju. Ali nastavnike mrzim(bar vecinu, ima i onih koji su strava). Šicer(nemac) me je mucio ovih godina i zadavao mi stresove! Drugarica iz razreda je u 8. presla u drugu skolu zbog njega. Kod njega je imala 1-2, a tamo 4-5!!! Ja sam strebala ko luda, a imala sam 3.
 
Takva je ista nas nastavnica medijana mamicu joj je(em inace predaje fiziku :evil:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
ako neces u skolu idi kopaj kanale, ko ti brani :!:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sala, ima losih trenutaka, ali uglavnom volim skolu... ima tu neceg posebnog.gde bi covecanstvo bilo bez skole :?: :wink: gde ste naucili da citate, pisete, gde ste upoznali prvo drustvo?
e, sad, sto je nas skolski sistem *** bice valjda bolje.
najjaci opstaju...
:roll:
 
ja volim skolu. jedino sto me nervira je to sto svi profesori u mojoj skoli misle da su bogovi i da treba samo njihov predmet da se uci, a imamo petnaest predmeta, tako da mi je dosta tesko da sve naucim kako treba, ali sve ostalo je super! i da, boja zida u nasoj ucionici (neka gadna zuta, bas jaka zuta), pa malo me boli glava od nje.. drustvo je najbolje!! a i tu je jedan decko :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top