Gothic/Darkwave/EBM/Industrial

Iako mozda nije vezano za temu ,hteo bi da (iako skins) kao prijatelj pitam ovde prisutne osobe koje su bile\ucestalo idu na Dark night-ove: jesu li vas ikad napali fenseri ili bar nesto dobacili?Ovo pitam cisto informativno iz razloga sto znam nesto malo goth ljudi i znam da bas nisu tip ljudi za fizicke obracune,a fenseri u svoj svojoj imbecilnosti i gluposti znaju da im 90% goticara nece uzvratiti udarac i zato i napadaju ,a od nas se razbeze ko da su.....he ,he videli smr...,i jednom zelim da budem prisutan kad ti beskicmenjaci nesto dobace da im jednom zauvek pokazemo koliko su slabi ,a cujem oni hoce da biju vas "sektashe",pa cisto ako znate (i hocete ) mozete li mi reci kad je sledeci dark night da se pojavimo i mi.

P.S. u zadnje vreme malo slusham London after midnight ,the Cruxshadows,deine lakaien.. pa ako bi neko mogao da mi kaze koje pesme su "bolje" i vredne slushanja jer stvarno nemam vremena da im preslusham cele diskografije.
 
Zanimljivo....

Ne pripadam ni jednoj vrsti (ako se i po tome delje ljudi) od ovde navedenih, ali mi je to nekako klinacki i nezrelo da se tako nesto jos uvek desava ?! (jedni napadaju druge,ovi se udruzuju protiv trecih,....)
Evo recimo kako se oni koji slusaju narodnjake nikad ne mlate sa ostalima ?
Meni licno nije prijatno kada i na ulici vidim "omladinu u crnom" (devojke sa crnim podocnjacima,crnim maramama,jako crnom kosom, ispijenih pogleda, u cokulama, momci u slicnom fazonu kojima iz ociju seva bes:twisted: ,gledas u njih vidis "smrt"....- gde je tu mladost,zdravlje,pamet,motivacija,pozitivna strana, . .. .)
A upoznao sam nekoliko njih (sad vec odraslih za koje nisam znao da su pripadali slicnim grupacijama) i sad ti ljudi deluju normalno, stide se sto su bili tako zaludjeni, smesno im je kako su izgledali kao mladi, .... i daleko su od tog filma od pre ...Kako se to desi?
 
ja se ne tucem cisto da bi ja sad bio neki baja ili da bi iskaljavo bes na drugima ,lecio komplekse...ja se tucem kad me napadnu,a to je cesto jer su ti ljudi koji stoje iza AFANS-a obicne budale koje nemaju nikakve argumente niti znanje o svojim stavovima ,nego misle da ako naprave popis svih fasista u srbiji i ako nas napadaju kad smo sami da ce nas zaplasiti.
ne smatram sebe agresivnom osobom jer mislim da je tuca iz samoodbrane najzdravija stvar,u sustini da me neko saslusa umesto da samo uperi prstom i kaze NACISTA verovatno bi tok dogadjaja bio drugaciji.
 
nesons:
dobro dete, bice ti jasno jednog dana ! ne bih da se raspravljam, samo se javi za jedno 10 godina ;)

gari nemoj mi prodavati te idiotske 'javi se za 10 godina fore' ako si tako sav pametan i zreo zasto si na krstarici pa jos na ovom delu o gothic i neznam ti ja sta delu ....idi radi nesto sa zivotom umesto sto meni seres kako si popio svo znanje ovog sveta
 
Razor88:
Iako mozda nije vezano za temu ,hteo bi da (iako skins) kao prijatelj pitam ovde prisutne osobe koje su bile\ucestalo idu na Dark night-ove: jesu li vas ikad napali fenseri ili bar nesto dobacili?Ovo pitam cisto informativno iz razloga sto znam nesto malo goth ljudi i znam da bas nisu tip ljudi za fizicke obracune,a fenseri u svoj svojoj imbecilnosti i gluposti znaju da im 90% goticara nece uzvratiti udarac i zato i napadaju ,a od nas se razbeze ko da su.....he ,he videli smr...,i jednom zelim da budem prisutan kad ti beskicmenjaci nesto dobace da im jednom zauvek pokazemo koliko su slabi ,a cujem oni hoce da biju vas "sektashe",pa cisto ako znate (i hocete ) mozete li mi reci kad je sledeci dark night da se pojavimo i mi.

PA to jeste tacno...

Metalci u darkeri su kese nevidjene! Valjda se boje da ih neko ne povuce za kosu u tuci i onda su nayebali. Ova teorija jos vise ima smisla kada se pogledaju skinsi... :lol: Njih bas briga pa se stalno tuku.

Dizeli opet zbog ulja na kosi nemaju problema sa povlacenje pa se i oni tuku. Mada niko ko skinsi.


Razor88:
P.S. u zadnje vreme malo slusham London after midnight ,the Cruxshadows,deine lakaien.. pa ako bi neko mogao da mi kaze koje pesme su "bolje" i vredne slushanja jer stvarno nemam vremena da im preslusham cele diskografije.

A kako neko moze da zna koje se tebi pesme mogu svidjati?

I kuda tako zuris kada nemas vremena da preslusa album ceo?
 

Back
Top