Trazi se servis za Kodak

Odes lepo do radnje gde si kupioili ako si dobio do radnje gde se prodaju Kodak aparati i pitas gde salju na servis!Sigurno ce ti reci!
Po pitanju opravke elektronike svidja mi se BG alekrtonik u Bulevaru.Oni odrede cenu za defektaciju i izvrse je a ti onda vidi da li ces popravljati ili samo platiti defektaciju!
 
E, vidis ovako, aparat koji je kod mene je kupljen u Kosovskoj Mitrovici i tamo nema servisa za Kodak niti za bilo koju marku. Zbog toga i pitam gde ima servis da bih znao gde da odem, posto zaista nisam video skoro nigde da se prodaju Kodak aparati. Inace, da je ovde kupljen, ne bi bilo problema. Hvala za BG elektronik, sutra cu bas da odem do njih, pa da vidim sta mogu oni da urade.
 
Ma, ok, sve je u redu, lokacija jeste bg, ali je malo komplikovano, posto aparat nije moj, a kupljen je u Mitrovici i onda nemam ni garanciju, ni mesto prodaje da njima dam da posalju na servis, pa sam pitao gde ima servis, jer sam zaista retko vidjao kodak aparate u prodavnicama (citaj: skoro nigde). U svakom slucaju, hvala za BG elektronik, potpuno sam zaboravio na njih, iako se posle setih da su oni ovlasceni servis za Canon i za jos stosta.
 

Back
Top