Zelimo li uvek

МУЖЧЫНА

Početnik
Poruka
20
sex ili vecina muskaraca smatra da se zensko ne sme odbiti i zasto tako smatra ??
kao nas ne boli glava ponekad ???
ne zelim da govorimo ovde o tome koliki je libido savremenog muskarca vec o tome sta nas nagoni da ih nikad ne odbijemo ???
dal´ ste uocili da ona ponekad upraznjava sex sa svojim partnerom samo zato jer se njemu silno nadigao a ona ga voli (ili smatra to obavezom - brak) pa ajd nek odradi posao jos cu malko da vrisnem da bi sto pre zavrsio radnju...
 
Ma savremen muskarac nema mnogo problema, zato nesebicno sve svoje postove poklanja 'zenskom kutku',
treba da postoji link za redirekciju, iznad da se napise 'ovamo smo otisli svi, to nas vise zanima'

Savremeni muskarche, izdajice.

Odbiti sex, pa... to je ono valjda sa najmanje dvoje ljudi, priblizno razlicitih polova, znaci mogu oboje da kazu nesto, ako jedno ne zeli, pa boze moj.
Al to malo vriskanje je ono..... pederski. Ali sluzi kako bi zasititilo nezni ego brutusa balkanikusa. Zato i nije zlo, toliko.
 
Ako ti zelis da imas sex, a tvoja devojka ne - to je nasilno ponasanja, skoro silovanje

Ako tvoja devojka zeli sex, a ti ne - ti si onda isfeminizirani ***** i nesposobnjakovic.

Nesto mislim... trebalo bi i muskim i zenskim cim se rode odseci one stvari (osim odredjenim uzorcima koji bi bili ostavljeni radi reprodukcije) i tako poboljsati ovaj svet...
 
МУЖЧЫНА:
sex ili vecina muskaraca smatra da se zensko ne sme odbiti i zasto tako smatra ??
kao nas ne boli glava ponekad ???
ne zelim da govorimo ovde o tome koliki je libido savremenog muskarca vec o tome sta nas nagoni da ih nikad ne odbijemo ???
dal´ ste uocili da ona ponekad upraznjava sex sa svojim partnerom samo zato jer se njemu silno nadigao a ona ga voli (ili smatra to obavezom - brak) pa ajd nek odradi posao jos cu malko da vrisnem da bi sto pre zavrsio radnju...

Da, u 99% slucajeva :arrow: zelite sex!!!!!!!
 
Silent Bob:
Ako ti zelis da imas sex, a tvoja devojka ne - to je nasilno ponasanja, skoro silovanje

Ako tvoja devojka zeli sex, a ti ne - ti si onda isfeminizirani ***** i nesposobnjakovic.

Nesto mislim... trebalo bi i muskim i zenskim cim se rode odseci one stvari (osim odredjenim uzorcima koji bi bili ostavljeni radi reprodukcije) i tako poboljsati ovaj svet...

Zanimljivo......a šta bi ženama odsekao? :shock:
 
radi pracjenja..sam stavJJOT....
..nikad nisam razymeo choveka zasto zudi za sexom...zene da.J
er sam nesto i prochitao ,ali muske ne
/.....niti sam nesto protiv niti...dosta od mene!
 
МУЖЧЫНА:
sex ili vecina muskaraca smatra da se zensko ne sme odbiti i zasto tako smatra ??
kao nas ne boli glava ponekad ???
ne zelim da govorimo ovde o tome koliki je libido savremenog muskarca vec o tome sta nas nagoni da ih nikad ne odbijemo ???
dal´ ste uocili da ona ponekad upraznjava sex sa svojim partnerom samo zato jer se njemu silno nadigao a ona ga voli (ili smatra to obavezom - brak) pa ajd nek odradi posao jos cu malko da vrisnem da bi sto pre zavrsio radnju...
Kad se neka ponudi to svakako ubrzava krvotok i salje mozgu impus u onaj deo za blud... ubrzava se dah i zenice sire... nagon prirodni...
Zato je tesko odbiti... zbog tog prirodnog nagona... zbog mirisa pecene piletine koji ti odmah zapara nosom...
Al ipak ljudi imaju i mozak... pa nekad i odbiju... dal se zahebu ili ne je diskutabilno...
A inace u odnosu i jeste fora da gledas da oboje budete hepi a ne samo kad sve samo tebi odgovara... davanje i primanje....
 
Primetila sam da je muškarcima, po pravilu, češće do seksa, ovo može sada izazvati gorke reakcije nekih "ja sam veće muško od muškarca" dama... Ali primetila sam, samo to...
Dakle, da li je vama stvarno uvek sdo seksa? I da li to znači da smo gubili vreme (mislim, čovečanstvo) sa vama kao vođama ovog sveta? :shock:
 
Goddess of the far east:
Nema polove ili polne organe?To može da se se ostvari.Stavi samo glavu na panj... :)
Ljudska rasa ne moze da ima polne organe, ali ljudi mogu da imaju polne organe. Ljudi se dele na polove, ali muskarac i zena imaju polne organe.

Inace, zar nije to super. Svi smo isti i nema diskriminacije...
 
МУЖЧЫНА:
pa, za sebe sam rekao ne......osim-b ...hm..
ili vecina muskaraca smatra da se zensko ne sme odbiti
???>..chuj,,znam neke koji uopste ne misle stalo im samo do cigara,kafe i kompa!. :confused: :arrow: :arrow: :| :roll: :shock: :lol: 8) :arrow: :wink:
i zasto tako smatra ??
jednostavno-mu nesto fali u glavi-FALINKA
kao nas ne boli glava ponekad ???
ne zelim da govorimo ovde o tome koliki je libido savremenog muskarca vec o tome sta nas nagoni da ih nikad ne odbijemo ???
dal´ ste uocili da ona ponekad upraznjava sex sa svojim partnerom samo zato jer se njemu silno nadigao a ona ga voli (ili smatra to obavezom - brak) pa ajd nek odradi posao jos cu malko da vrisnem da bi sto pre zavrsio radnju...
Naravno i da nas....ali nama se ne prashta zbog drygih "..predatora..."
<<ZAKON jacheg.>> :twisted:
aa...ovo ostalo mi je retorichko pitanje,ne znam.
U braku,mislim da onaj "debeli" SopranosSs zna kako treba... 8-) :arrow: :roll: :roll: :lol:
Ti se sada jadash ili nisi znao sta da kazes,kao last words!??!..>>???<<>>> :grin:
 
Goddess of the far east:
Moguće .Da li bi nam se tada totalno izgubio identitet?Šta bi mi u stvari bili?I tada bi ljudska rasa pravila kakve god podele.
Bili bi... ljudi. Poboljsanio i promenjeni, ali i dalje ljudi. Mozda ako bi evoluirao i mozak bi doslo do nekog "totalnog ujedinjenja"

Tad bi jednostavno svi bili isti. Utopija.
 
Lexa:
Primetila sam da je muškarcima, po pravilu, češće do seksa, ovo može sada izazvati gorke reakcije nekih "ja sam veće muško od muškarca" dama... Ali primetila sam, samo to...
Dakle, da li je vama stvarno uvek sdo seksa? I da li to znači da smo gubili vreme (mislim, čovečanstvo) sa vama kao vođama ovog sveta? :shock:
Joj kakve klinacke filozofije...
Naravno da je i muskima i zenskima do sexa... i sta je tu nenormalno... i sta se tu cudite na to sto kao "muski zele samo sex"... Naravno da ga zele... i naravno da im to nije najbitnija i jedina stvar u zivotu.... Kao ne valja kad zeli sex... ne valja kad ne zeli... ma bre... sve bi ja vas.... :lol:
Kolike filozofije pre sexa... cccc... umrecete filozofirajuci....
 
Petar_Pan:
Joj kakve klinacke filozofije...
Naravno da je i muskima i zenskima do sexa... i sta je tu nenormalno... i sta se tu cudite na to sto kao "muski zele samo sex"... Naravno da ga zele... i naravno da im to nije najbitnija i jedina stvar u zivotu.... Kao ne valja kad zeli sex... ne valja kad ne zeli... ma bre... sve bi ja vas.... :lol:
Kolike filozofije pre sexa... cccc... umrecete filozofirajuci....

a sto ti ovde visis na forumu idi karaj nesto - nemoj da umres filozofirajuci
 

Back
Top