Radikalsko iživljavanje sa plakatima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kira Neris

Primećen član
Poruka
663
Dok sam danas prelazio pančevački most,prosto nisam mogao da verujem..bukvalno sa svakog stuba u prolaznike se kezi psihopatsko lice ratnog zločinca Šešelja i njegovog malog grobara Tome. A u samom gradu radikalskim plakatima oblepljen je svaki most,saobraćajni znaci,javne zgrade,ograde,bandere...animalni radikalski aktivisti obružili su čitav grad plakatima u enormnim količinama ne birajući mesto..Pokidao sam barem tuce usput,ali tih plakata ima kao muva.. Zašto državni organi ne reaguju na ovakav bezobrazluk i ne privedu lica koja lepe plakate na mestima koja nisu predvidjena za to? Dokle se može podnositi takav teror?
 
Torrente-BG:
Ne s_eri Fagy!!!
Po tvome ispade da samo SRS lepi plakate a ostali ne.Kod mene ti je jedan kraj olepljen narkomanom Cedom a drugi sa G17 i Dinkicem.Svrati malo do NBGD da odlepljujes i ovde malo,ali Cedu i Dinkica.

Video sam i BOJKOT! plakate,na stubovima na kojima se inače i lepe plakati i gde im je mesto.. Hrvata i Grobara sam video na svakom mostu preko kojeg sam prešao,na tablama sa saobraćajnim znacima,na autobuskim stajalištima,na banderama,na zgradi fakulteta (potrajao je čitavih pola sata)..
 
Kira Neris:
Dok sam danas prelazio pančevački most,prosto nisam mogao da verujem..bukvalno sa svakog stuba u prolaznike se kezi psihopatsko lice ratnog zločinca Šešelja i njegovog malog grobara Tome. A u samom gradu radikalskim plakatima oblepljen je svaki most,saobraćajni znaci,javne zgrade,ograde,bandere...animalni radikalski aktivisti obružili su čitav grad plakatima u enormnim količinama ne birajući mesto..Pokidao sam barem tuce usput,ali tih plakata ima kao muva.. Zašto državni organi ne reaguju na ovakav bezobrazluk i ne privedu lica koja lepe plakate na mestima koja nisu predvidjena za to? Dokle se može podnositi takav teror?
Optuženog za ratne zločine. Nisam radikal (hvala Bogu), ali razlike ima.

Za ostalo se slažem. Tako je i ovde kod nas, ne bira se mesto. Ja bih svakoj opštinskoj agenturi partije uveo finansijske ili druge sankcije za taj vandalizam.
 
А да ми лепо прелепимо радикалске плакате са Чанковим сликама када друг Фађпонт крене преко панчевачког моста.Још само да јавиш да поставимо одбор за дочек.Онако да га дочекамо како доликује.
 
Kira Neris:
Dok sam danas prelazio pančevački most,prosto nisam mogao da verujem..bukvalno sa svakog stuba u prolaznike se kezi psihopatsko lice ratnog zločinca Šešelja i njegovog malog grobara Tome. A u samom gradu radikalskim plakatima oblepljen je svaki most,saobraćajni znaci,javne zgrade,ograde,bandere...animalni radikalski aktivisti obružili su čitav grad plakatima u enormnim količinama ne birajući mesto..Pokidao sam barem tuce usput,ali tih plakata ima kao muva.. Zašto državni organi ne reaguju na ovakav bezobrazluk i ne privedu lica koja lepe plakate na mestima koja nisu predvidjena za to? Dokle se može podnositi takav teror?
Ne vidim kako se radikali razlikuju od ostalih po pitanju tog skrnavljenja gradova... Jedina zamerka je što stavljaju Šešeljev lik, a s obzirom da je još na suđenju, to nije najpametniji potez. A zbog neprimerenih izraza, tema ide pod katanac....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top